تالار گفتمان مانشت
قبولی های ارشد ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴
RE: قبولی های ارشد ۹۳ - mehran_rz78 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ق.ظ

۳۹ معماری - شریف
دوست داشتم تهران قبول شم کسی میاد عوض کنه
انتخاب رشته شریف - تهران - بهشتی - امیر کبیر - علم و صنعت و بقیه
برای همه مخصوصا دوستان مانشتی آرزوی موفقیت می کنم.

قبولی های ارشد ۹۳ - MEHDI_M - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ق.ظ

سلام

تبریک به همه اونایی که قبول شدن

لطف کنید بنویسید روزانه یا شبانه

RE: قبولی های ارشد ۹۳ - neda_Network - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ق.ظ

۳۵۰ آیتی مخابرات امن بین المللی امام رضا
شبانه اصلا نزدم قم و.. هم که نمیرفتم نزدم (حالا انگار صددرصد قبول بودم)Big GrinBig Grin

قبولی های ارشد ۹۳ - sadradin - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ق.ظ

تجارت - اصفهان

قبل و بعد از محل قبولی :

• ۱۹ - ۲۱۲۷۱ || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی || نوبت دوم || محل تحصیل دانشکده علوم و فنون نوین

• ۲۰ - ۲۱۱۶۸ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || نوبت دوم

• ۲۱ - ۲۱۲۳۶ || دانشگاه شاهد-تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه || گرایش امنیت اطلاعات - شرایط در انتهای دفترچه

قبولی های ارشد ۹۳ - sadradin - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ق.ظ

تجارت - اصفهان

قبل و بعد از محل قبولی :

• ۱۹ - ۲۱۲۷۱ || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی || نوبت دوم || محل تحصیل دانشکده علوم و فنون نوین

• ۲۰ - ۲۱۱۶۸ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || نوبت دوم

• ۲۱ - ۲۱۲۳۶ || دانشگاه شاهد-تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه || گرایش امنیت اطلاعات - شرایط در انتهای دفترچه

قبولی های ارشد ۹۳ - sadradin - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ق.ظ

تجارت - اصفهان

قبل و بعد از محل قبولی :

قبولی های ارشد ۹۳ - mohsen100 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ

نرم افزار ۸۲
علم و صنعت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قبولی های ارشد ۹۳ - sadradin - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ

تجارت - اصفهان

قبل و بعد از محل قبولی :

RE: قبولی های ارشد ۹۳ - sadradin - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ

تجارت - اصفهان

قبل و بعد از محل قبولی :

RE: قبولی های ارشد ۹۳ - sadradin - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ق.ظ

تجارت - اصفهان -شبانه

قبل و بعد از محل قبولی :Shy

۱۹ - ۲۱۲۷۱ || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی || نوبت دوم || محل تحصیل دانشکده علوم و فنون نوین

۲۰ - ۲۱۱۶۸ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || نوبت دوم

۲۱ - ۲۱۲۳۶ || دانشگاه شاهد-تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه || گرایش امنیت اطلاعات - شرایط در انتهای دفترچه

قبولی های ارشد ۹۳ - reza777gh - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ

سلام
شبانه امنیت امیرکبیر
رتبه ۳۶
انتخاب رشته:
امنیت امیرکبیر روزانه - امنیت امیرکیبر شبانه ...!
باآرزوی موفقیت برای همه

قبولی های ارشد ۹۳ - mohsen.rn - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ق.ظ

۴۲۶ ، امنیت اطلاعات ، پردیس تربیت مدرس :/

قبولی های ارشد ۹۳ - sadradin - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ق.ظ

اصفهان تجارت شبانه

RE: قبولی های ارشد ۹۳ - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ق.ظ

رتبه ۱۶۳۷ غیرانتفاعی رجا قزوین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به این کارنامه خوب دقت کنید و عبرت بگیرید که سر امتحان مثل من جو گیر نشید.
من دروس تخصصی ۵۱ زدم که برابری میکنه با کسی که امیر کبیر و علم وصنعت قبول شده . ولی دروس مشترک که یه مقدار امسال سخت بود و یه سری سئوال اشتباه و خارج از مبحث از مدار منطقی باعث شد تمرکزم سر امتحان از دست بدم ( من تمام درس های دروس مشترک رو خونده بودم) و اینم نتیجش که میشه درصد منفی. یه توصیه دیگه دارم که زبان و ریاضی رو تا جاییکه وقت اجازه میده بخونید که حداقل درصدتون صفر نباشه چون اکثرا این دو درس رو نمیخونن و حتی ۱۰ درصد زدن به رتبتون خیلی کمک میکنه. در کل به تمام قبول شده ها تبریک و خسته نباشید میگم.

RE: قبولی های ارشد ۹۳ - parinaz_st70 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ق.ظ

۳۸۳ هوش مصنوعی

هوش مصنوعی الزهرا شبانه - آموزش محورSmileBig Grin