تالار گفتمان مانشت
رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - rezzhad - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ق.ظ

یه چیز غیر قابل انتظار برای من اتفاق افتاده به نظر شما این عادیه؟
رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی
با الویت های زیر
۲۱۴۰۰ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۳۹۲ || دانشگاه تھران || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۳۹۹ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۴۰۳ || دانشگاه علم وصنعت ایران -تھران || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۳۹۶ || دانشگاه شھیدبھشتی -تھران || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۳۹۱ || دانشگاه تربیت مدرس || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۳۹۸ || دانشگاه صنعتی اصفھان || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۴۰۵ || دانشگاه فردوسی مشھد ||مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۳۸۵ || دانشگاه اصفھان || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۳۹۷ || دانشگاه شیراز || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۲۱۴۰۸ || دانشگاه یزد || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
شدم آخرین الویت
۲۱۴۰۸|| دانشگاه یزد || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
طبق سال های گذشته این عادیه!!!!!!!!!!!
اصلا انتظار شریف و تهران و امیرکبیر و نداشتم اما طبق سال های گذشته انتظار میرفت که حداقل تربیت مدرس یا بهشتی . . . قبول شم. برای من خیلی عجیبه!!!!!!!! یعنی اگه یزد رو نمی زدم جایی قبول نمی شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر شما چیه؟ واقعا ممنون میشم نظر خودتونو بگین یا راهنماییم بکنین

رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - saeed24 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ

عادی که اصلا نیست، چون دوست من سال قبل با رتبه ۷۵۰ و سهمیه رتبه برتری دانشگاه خواجه نصیر قبول شد، ولی خب اصلا نمیشه روی قبولی های سازمان سنجش حساب باز کرد، ای کاش شما بجای روزانه دانشگاه یزد اول شبانه دانشگاه های تهران رو میزدید، در هر صورت موفق باشید دوست عزیز

رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - azarakhsh1986 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ق.ظ

باید با اونایی که ازسهمیه شاگرد اولی استفاده کردن مقایسه کنید !!

رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - gaslakh - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ق.ظ

احتمالا بله
دوست من امسال علوم با ۹۰ بابلسر قبول شده ، در صورتی که سال گذشته تا رتبه ۱۰۰ شهید بهشتی قبول شدن .

یا مهندسی دوستم با رتبه ۶۰۰ شیخ بهایی قبول شد در صورتی که سال گذشته با این رتبه دانشگاه کردستان و سمنان میشد آورده بودند دوستان .

به خاطر کاهش ظرفیت هاست احتمالا

RE: رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - mahyamk - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ق.ظ

اول از همه تبریک میگم موفقیت های بیشتر
اخرین نفر قبولی در گرایش شما برای دانشگاه های بالاتر باید رتبه ی حدود ۲۱۵ اورده باشن اگر شبانه های اصفهان یا شیراز رو میزدین ممکن بود قبول شین
۱ معدل این سهمیه خیلی مهمه
۲از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدین
۳ رتبه ی شما حدودا یک سوم رتبه واقعیتون میشه و بعد سنجیده میشین ممکنه این تخمین جابه جا بشه بخاطر دو مورد اول

RE: رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - rezzhad - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ)saeed24 نوشته شده توسط:  عادی که اصلا نیست، چون دوست من سال قبل با رتبه ۷۵۰ و سهمیه رتبه برتری دانشگاه خواجه نصیر قبول شد، ولی خب اصلا نمیشه روی قبولی های سازمان سنجش حساب باز کرد، ای کاش شما بجای روزانه دانشگاه یزد اول شبانه دانشگاه های تهران رو میزدید، در هر صورت موفق باشید دوست عزیز

ممنون به خاطره نظرتون.
دقیقا!!! داخله مانشت یه فایل از قبولی های پارسال بود که یه نفر با رتبه ۹۵۸ روزانه تربیت مدرس قبول شده بود. من واقعا شوکه شدم!!!!

رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - gaslakh - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ق.ظ

منم یادم رفت تبریک بگم . تبریک میگم موفق باشین Smile

RE: رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - rezzhad - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ق.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  احتمالا بله
دوست من امسال علوم با ۹۰ بابلسر قبول شده ، در صورتی که سال گذشته تا رتبه ۱۰۰ شهید بهشتی قبول شدن .

یا مهندسی دوستم با رتبه ۶۰۰ شیخ بهایی قبول شد در صورتی که سال گذشته با این رتبه دانشگاه کردستان و سمنان میشد آورده بودند دوستان .

به خاطر کاهش ظرفیت هاست احتمالا

اگه ظرفیت نرم افزار امسال رو با سال گذشته در دفترچه امسال و پارسال مقایسه کنید ( این دانشگاه هایی که من زدم ) فکر نکنم این حرف درست بشه
بازم ممنون

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  باید با اونایی که ازسهمیه شاگرد اولی استفاده کردن مقایسه کنید !!
آره حق با شماست. ولی یعنی اینقدر امسال باید سهمیه شاگرد اولی با دو سه سال اخیر با این رتبه تفاوت ایجاد بکنه

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ق.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  اول از همه تبریک میگم موفقیت های بیشتر
اخرین نفر قبولی در گرایش شما برای دانشگاه های بالاتر باید رتبه ی حدود ۲۱۵ اورده باشن اگر شبانه های اصفهان یا شیراز رو میزدین ممکن بود قبول شین
۱ معدل این سهمیه خیلی مهمه
۲از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدین
۳ رتبه ی شما حدودا یک سوم رتبه واقعیتون میشه و بعد سنجیده میشین ممکنه این تخمین جابه جا بشه بخاطر دو مورد اول
یکی از هم رشته ای هام سال گذشته با معدل و رتبهای بدتر از من یکی از دانشگاه های تهران قبول شده و این بود که به من اطمینان داد و حالا باعث تعجب من شده
ممنون

رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - gaslakh - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ق.ظ

نحوه قبولی «با سهمیه یا بدون آن» را در کارنامه نهایی که مهر میاد و یا سیستم گلستان پس از ثبت نام میشه فهمید

رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - M.Amin.M - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ

منم مثل شما شدم دوست خوبم

اینم لینک بحث من

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - rezzhad - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  منم مثل شما شدم دوست خوبم
اینم لینک بحث من

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من که با دیدن نتیجه خشکم زد! مطمئنا شما هم خیلی متعجب شدین.
تفاوتش با سال گذشته خیلیه! مثلا تو یکی از نظرات مانشت (
) رتبه ای نزدیک شما، البته نه خیلی نزدیک، و بهتر دیدم که همین انتخاب شما ولی روزانه قبول شده بود! واقعا چرا امسال اینطوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - rezzhad - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ

اینم لینک بحث من

) رتبه ای نزدیک شما، البته نه خیلی نزدیک، و بهتر دیدم که همین انتخاب شما ولی روزانه قبول شده بود! واقعا چرا امسال اینطوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - rezzhad - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ

اینم لینک بحث من

RE: رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - rezzhad - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ

اینم لینک بحث من

RE: رتبه ۶۰۵ نرم افزار + سهمیه شاگرد اولی = روزانه نرم افزار یزد _____ این عادیه؟؟؟؟ - rezzhad - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ

اینم لینک بحث من