تالار گفتمان مانشت
کمک در تنظیم درخواست برای انتقال - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک در تنظیم درخواست برای انتقال - v-e - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ق.ظ

سلام دوستان
یه خواهشی داشتم ازتون. من از دانشگاه فردوسی مشهد قبول شدم و الان تحت شرایطی ( ازدواج!!! ) دوست دارم که از اونجا انتقال بگیرم به دانشگاه شهر خودمون ینی تبریز.
دیروز هم رفتم دانشگاه تبریز و از مدیر گروه پرسیدم که ایا انتقالی میپذیرن یا نه. که جواب دادن از طرف ما هیچ مشکلی نیست. از مبدا اقدام کن و درخواستی برای این کار تنظیم کن.
میشه با توجه به موقعیتی که دارم من رو در این تنظیم درخواست کمک کنین؟ چط.ر بنویسم که بیشتر تاثیرگذار باشه؟!؟
یه مورد اینه که از موضوع متاهلی استفاده کنم.
یکی انتخاب رشته هام که چندتا بعد از مشهد، تبریز رو انتخاب کرده بودم و صد در صد ازش قبول میشدم
یه موضوع هم باز رتبه م هست که به دانشگاه تبریز میرسید
یه مورد دیگه هم جانبازی ۲۴% بابا هست که میتونم مطرحش کنم. البته اگه لازم بشه و به درد بخوره!

میشه لطفا کمک کنین یه متن خوب بنویسم؟؟؟... Angel
اخه من از اولم انشام خیلی ضعیف بود! Big Grin

ممنون از همه تون Heart

کمک در تنظیم درخواست برای انتقال - A V A - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ق.ظ

اگر تاریخ عقد قبل از انتخاب دانشگاه بوده باشه، قبول نمیکنن، مشکلی که دوستم داشت اینطور بود، میگن شما که متاهل بودی و میدونستی نمیتونی بری، حتما باید تاریخش بعد از اومدن نتایج اولیه باشه

RE: کمک در تنظیم درخواست برای انتقال - v-e - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ق.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  اگر تاریخ عقد قبل از انتخاب دانشگاه بوده باشه، قبول نمیکنن، مشکلی که دوستم داشت اینطور بود، میگن شما که متاهل بودی و میدونستی نمیتونی بری، حتما باید تاریخش بعد از اومدن نتایج اولیه باشه

دوست عزیز ممنون از پاسختون. در واقع همینطور هم هست. بعد از انتخاب رشته صورت گرفته! موقع انتخاب رشته و دانشگاه ها هیچ خبری نبود!!Blush برای همینم این مشکل بوجود اومده...