تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پشتکار - ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۱ ب.ظ

بچه‌ها من به هر کسی میخوام اعتبار بدهم‌، Error میده. چرا اینجوریه؟

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Parva - 05 مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ

دوست عزیز این مشکل رو قبلا هم تو قسمت انتقادات مطرح کردن ولی حل نشده هنوز

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatima1537 - 05 مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۳ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ب.ظ)carbon نوشته شده توسط:  شما برنامه دارید؟ خودتون برنامه ریزی کردید؟
همونطور که میبینید برنامه هرکسی مخصوص خودشه و با توجه به شرایطی که داره تنظیم کرده
افراد دیگه میتونن با الهام گرفتن از برنامه های دیگرون و تجربیاتشون یک برنامه برای خودشون بریزن

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatemeh-r - 05 مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ

سلام بچه‌ها من به خاطر کنکور ارشد اینترنت خونه رو قطع کردم و وتسم سخته بیام کافی نت. من هر از گاهی میام . کلی از تمرینای clrs اشکال دارم تو قسمت ساختمان داده اگه اشکالامو بزارم جواب میدین؟
ترجمه‌ی این کتاب بیرون هست. ترجمه‌ی حل المسائل clrs رو میگم

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 05 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ

امروز بعد از یک هفته برنامه ازمایشی برنامم رو عوض کردم .... تغییرات اساسی بود Big Grin !!! به هرحال برنامه قبلی انعطاف نداشت ....

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - HRZ - 05 مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ

سلام دوستان این هفته هم نتونستم برناممو کامل انجام بدم. این هفته فصل دو و سه نظریه و فصل هشت مدار رو مطالعه کردم. برنامه هفته آیندم هم اینه که برنامه هفته قبلم رو تموم کنم.
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  امروز بعد از یک هفته برنامه ازمایشی برنامم رو عوض کردم .... تغییرات اساسی بود Big Grin !!! به هرحال برنامه قبلی انعطاف نداشت ....
میشه برنامتو بگی؟

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - narges_r - 06 مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ق.ظ

من امروز هم نتونستم زیاد درس بخونم فقط ۲ساعتSad
ولی تا حداقل دوساعت دیگه نخونم نمیخوابمAngel

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - hadi_m - 06 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ق.ظ

با سلااام
این جور که از فحوای نوشته های تاپیک بر میاد دوستان بیشتر به کمیت توجه دارن و گویی میخوان طی یکی دو ماه کارنامه کنکور رو واسه همیشه تو زندگیشون ببندن و ببوسن و بذارن کنار.
حتی در بعضی از برنامه ریزیها که من دیدم هیچ روزی برای خودشون و تفریح در نظر نگرفته و به تاخت میخوان بتازن تا عقب نمونن و...
این دسته از دوستان فراموش نکنن که رهرو ان نیست که گهی تند و گهی خسته رود //رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود

ببینید اینکه شما برنامه تان رو مجبور میشین عوض کنید یعنی برنامه ریزیتون سنگین است ویا حتی اشتباه و این نوع برنامه ریزها معمولا چند مدتی بیش دوام نمیارن و در نهایت سبب خستگی و حتی زدگی شما میشه .
میدونم همتون شوق رسیدن به فردا رو دارین و دلتون میخواد در کنکور نتیجه مناسبی کسب کنید و گاهی این شوق اونقدر زیاد هست که با برنامه ریزهای سنگین فقط خودتون رو سرکوب میکنین .
.دوستانی هم از کمیت شکوه میکنن که چرا کم خوندن یا اینکه نتونستن توقعی رو که از خودشون داشتن براورده کنن(کمیت گرایی)
و بعضی از دوستان هم متاثر از برنامه ریزی سایر دوستان هستن و شاید این تصور رو دارن که برنامه دیگران بهتر از برنامه ریزی خودشان جواب میده و ..
من فکر میکنم کم وبیش تحت تاثیر خوندن همدیگه داریم قرار میگیریم یعنی فلانی چون پیشرفت خوبی داره فکر میکنیم داریم ازش عقب میمونیم و همین باعث میشه که به کمیت گرایی رو بیاریم و در نهایت انچه که نباید اتفاق بیفته می افته.

دوستان ببینید همانطور هم که قبلا گفتم همه ما روحیات متفاوتی داریم و برای هر یک از ما برنامه خاصی جواب میده که باید خودتون اون رو برنامه ریزی کنید با توجه به روحیات و ظرفیت و تواناییتون
اما حتما حتما یک روز رو برای خودتون در نظر بگیرید
برای کارهای شخصی
تفریح
و لذت بردن و تقویت انرژی برای شروع یک هفته درسی که در پیش رو دارین

دومین اصل به نظرم اینه که نذارین این احساس بهتون غالب بشه که چرا کم خوندین .بلکه سعی کنید حدااقل یک ساعت بخونید حتی اگر حوصله خوندن مطالب جدید رو ندارین مطالب گذشته رو مرور کنید و...
البته اینها رو گفتم چون سابقه یک بار امتحان دادن و یکبار نتیجه مورد انتظارم رو نگرفتن را در پرونده خودم دارم .
کم وبیش هم ماه رمضان در پیش داریم امیدوارم نهایت استفاده رو از لحظه لحظه زندگیتون ببرید و مطمئن باشد اگر امروز درست فکر کنید فردا افسوس نخواهید خورد .امیدوارم که از خوندن لذت ببرید و بهترین نتیجه هم بگیرید

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - narges_r - 06 مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ

درسته که باید به کیفیت خیلی توجه باشه اما کمیت هم اهمیت داره باتوجه به حجم زیاد مطالب و همینطور اینکه اگر کسی مثل من خیلی کند درس بخونه اونوقت اگر فقط و فقط بخوایم به کیفیت توجه کنیم و کمیت برامون مهم نباشه به یکباره میبینیم که زمان تموم شده و نتونستیم درسارو کامل بخونیم و همون زحمتی هم که کشیدیم هم بی فایده بوده
البته من اصلا با اینکه یک روزهایی رو به خودمون off بدیم مخالف نیستم ولی به اندازه
پس هردو کیفیت و کمیت مهمه
در کنار اینکه کیفیت باید برامون خیلی مهم باشه نباید از کمیت هم غافل شد

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatima1537 - 06 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ

کاربران محترم اینجا محل رفع اشکال نیست-اشکالات را در تالار "مباحث درسی"مطرح کنید

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 07 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  میشه برنامتو بگی؟

==========
این که برنامه رو عوض کردم مربوط به شرایط و نحوه انتخاب درسهاست . نکته‌ی خاصی نداره جز اینکه بیشتر با وضعیت من سازگاری داره ...فقط همین...
در ضمن امروز کتاب مدار الکتریکی و امار رو بهم دادن اون هم حجیم !!! زهرم ترکید !!!!

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - خاطره - ۰۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ق.ظ

دیروز سه ساعت شبکه خوندم‌، دو ساعتی هم گسسته‌، دوست داشتم برای زبان هم هر روز وقت بگذارم ولی تا الان که نتونستم
موفق باشیم

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - ملیکا - ۰۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ

روزی نیم ساعت واسه زبان وقت بذارید کافیه .

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - farazin - 07 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ب.ظ

من که امروز به زور ۲ ساعت خوندم...دیدم دیگه نمی کشم بیخیال شدم

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatemeh-r - 08 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ق.ظ

خوشم نیومد‌: کاربران محترم اینجا محل رفع اشکال نیست-اشکالات را در تالار "مباحث درسی"مطرح کنید
مثل اینکه شما متن رو خوب نمی خونید و ایراد میگیرید

من از بچه‌ها پرسیدم اگه اونور یعنی تو قسمت ساختمان داده اگه بپرسم جواب میدین یا نه یعنی وقت دارین یا نه . من که اینجا سوال نپرسیدم.