تالار گفتمان مانشت
ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - reZa_N - 11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ق.ظ

تا الان چند نفر شدیم ؟

Re: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - Donna - 11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ

بچه ها لطفا یکی بگه ۵۰درصد یعنی چند؟

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - reZa_N - 11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)Donna نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا یکی بگه ۵۰درصد یعنی چند؟

فکر کنم حدود۳۰۰

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - arefeh.hp - 11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)reZa_N نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)Donna نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا یکی بگه ۵۰درصد یعنی چند؟

فکر کنم حدود۳۰۰

ولی من که زنگ زدم گفت آزمونا با بسته های آموزشی میشه حدود ۶۰۰ ۷۰۰
پس ۵۰ درصد آزمونا فقط باید کمتر بشه

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - مینو صالح زاده - ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ ب.ظ

سلام دوستان
خوشحالم از اینکه مثل پارسال ما استقبال خوبی کردیدSmile))))
مطمئن باشید نتیجه خوبی می گیرید..راستی وقتی ثبت نام کردید،حتما با مشاور های تخصصی گرایشتون که تو موسسه هستند، ارتباط داشته باشید..بسیار کمک کننده بودند سال گذشته..(آقای جهانی،آقای صفری،آقای غفوری،و......)
دوستان آزمونها با تخفیف ۵۰ درصد امسال شده ۳۰۰ تومان

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - roger670 - 11 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ ب.ظ)مینو صالح زاده نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خوشحالم از اینکه مثل پارسال ما استقبال خوبی کردیدSmile))))
مطمئن باشید نتیجه خوبی می گیرید..راستی وقتی ثبت نام کردید،حتما با مشاور های تخصصی گرایشتون که تو موسسه هستند، ارتباط داشته باشید..بسیار کمک کننده بودند سال گذشته..(آقای جهانی،آقای صفری،آقای غفوری،و......)
دوستان آزمونها با تخفیف ۵۰ درصد امسال شده ۳۰۰ تومان

فقط آزمونش با تخفیف ۵۰% میشه ۳۰۰ تومن؟؟؟

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - پوونه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ

دوستان از مدرسان برای شما هم ایمیل زدن که ایمیلتون دریافت شد؟
من سوال هم پرسیده بودم که از کجا می فهمیم به حد نصاب رسیدیم بهم جواب دادن که به یکی از بچه ها(و توی پرانتز هم نوشته بودند شاید خود من) اعلام شد.
به هر حال به هر کدوم خبر دادن که به حد نصاب رسید یا نه ، بقیه رو بی خبر نذارید لطفا.

+راستی هی من از پریروز خواهش میکنم کسایی که ایمیل زدن بگن یه حساب کنیم همینجا.. هی میام میبینم اصلا خبری از لیست نیست:دی

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - samanarshad - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ق.ظ

سلام دوستان
من هفته پیش با مدرسان تماس گرفتم, گفتن هزینه آزمون ها ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است.
حالا چطوریه که با تخفیف ۵۰% میشه ۳۰۰ تومان؟Huh

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - reZa_N - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ

تا الان چند نفر شدیم یکی اعلام کنه لطفآ

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - n a z a n i n - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ

کسی میدونه تخفیف تا کیه ؟ زمان خاصی داره ؟ بچه ها عجله کنید تا نظرشون عوض نشده Wink

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - zorro - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ

چقد اینجا بی روح شده یهویی :| بجنبین دیگــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :|

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - happy07 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۳ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ق.ظ)samanarshad نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من هفته پیش با مدرسان تماس گرفتم, گفتن هزینه آزمون ها ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است.
حالا چطوریه که با تخفیف ۵۰% میشه ۳۰۰ تومان؟Huh
هزینه ی آزمون ها به تنهایی ۶۰۰ هزار تومن می شه، که با تخفبف ۵۰ درصد، میشه ۳۰۰ تومن ولی فکر می کنم این تخفبف های گروهی باید پک بسته اموزشی هم خریداری بشه که بسته اموزشی اگه اشتباه نکنم ۳۰۰ تومن بود و در مجموع میشه ۹۰۰ تومن و حالا با تخفبف ۵۰ درصد میشه بین ۴۰۰ و ۵۰۰
فکر کنم قضیه ی این قیمت ها این بودSmile

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - mrsh1372 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ

سلام.منم ایمیل فرستادم.تو تاپیک زیر هم اعلام کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هزینه آزمون ۶۰۰ هزار تومان که با تخفیف مانشت میشه ۳۰۰ هزار تومان.البته کلاس مشاوره رایگان هم دارن.
الان به مدرسان زنگ زدم پرسیدم.

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - Parisa-SH - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ق.ظ

بچه ها من خیلی وقت بود نیومده بودم سایت.! تازه متوجه این خبرای ثبت نام گروهی شدم. الان ایمیل زدم. بعد ایمیل جواب رو میفرستن؟و اینکه اگه نخوایم پکش رو بگیریم و فقط ازمونا رو ثیت نام کنیم باز مشمول این تخفیف میشیم یا نه؟؟

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - mrsh1372 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ق.ظ)پریسا۹۱ نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی وقت بود نیومده بودم سایت.! تازه متوجه این خبرای ثبت نام گروهی شدم. الان ایمیل زدم. بعد ایمیل جواب رو میفرستن؟و اینکه اگه نخوایم پکش رو بگیریم و فقط ازمونا رو ثیت نام کنیم باز مشمول این تخفیف میشیم یا نه؟؟
تخفیف فقط برای آزمون هست.اگر غیر این باشه ارزش نداره.