تالار گفتمان مانشت
ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - n a z a n i n - 07 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ق.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  بچه ها منم میخام ثبت نام کنم.چکار باید کنم؟

شما باید (نام و نام خانوادگی/رشته و گرایش/شهر/شماره موبایل ) خودتونو به آدرس ایمیل sharif_amoozesh@yahoo.com ارسال کنید

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - مینو صالح زاده - ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ

سلام دوستان گروه سوم :
از فردا تا ۱۷ مهر (هر سه گروه که اسم آنها اعلام شده در همین تاپیک )فرصت دارن برای ثبت نام اقدام کنند.
محمد گائینی
میر نوری فر
ملیسا عباس نژاد فرزانی
پرستو مهربان
زهرا سادات رضوی نژاد
مهدی دژکام
مصطفی سنجری
سیدروزبه سیدی
حسن غریب
سعید فاضلی
حسین قائم مقامی
سارا پورقاز
زینب جعفری جاهد
سروش شیخ الحکمایی
سعید محمدی اقدم،
محسن اخلاقی
حامد معتمدکیا
مسعود محمدزاده مقدم
ویدا سلیمانی
مریم امیدی
امید امیری خیرآباد
عارفه مشایخی
ازاده بنان
نازنین شجون نژاد
مهدی سپهر
سارا رجب زاده
رضا لشگری
همایون چعب
فریدون مرادی
مرتضی دستوری بیلندی
فاطمه بلندیان
الهام قاسمیانی
محمد زین العا بدین بور
میلاد قاسمی.

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - سارا رجب زاده - ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

مرسیSmile اولین ازمون کیه؟

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - ziba.O - 08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)سارا رجب زاده نوشته شده توسط:  مرسیSmile اولین ازمون کیه؟

تاریخ آزمونارو گذاشتم براتون دوست عزیز

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - سارا رجب زاده - ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ

خیلی هم ممنون ؛) Smile

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - sanahin - 09 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ

بچه ها ثبت نام ارشد کی هست؟ میدونین تقریبا کی شروع میشه؟ میترسم متوجه نشم یه موقع ببینم مهلت تموم شده؟

Sent from my C6603

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - poldasht - 09 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ

دوستان من امروز رفتم ثبت نام کنم، ظاهرا از تهران با نمایندگی تماس نگرفته بودند. شما نظرتون چیه؟

مشکل اینجاست که ۱ ساعت راه رفتم تا برسم به شهرستان مقصد، یه ساعتم برگشت Smile نتیجه ای هم نگرفتم!

(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  بچه ها ثبت نام ارشد کی هست؟ میدونین تقریبا کی شروع میشه؟ میترسم متوجه نشم یه موقع ببینم مهلت تموم شده؟

سال پیش از ۱۲ آبان تا ۱۹ آبان بود.

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - arghavanp - 10 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ

سلام، من ایمیل فرستادم چقدر بعد میتونم برم برا ثبت نام؟

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - ziba.O - 10 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  بچه ها ثبت نام ارشد کی هست؟ میدونین تقریبا کی شروع میشه؟ میترسم متوجه نشم یه موقع ببینم مهلت تموم شده؟

Sent from my C6603

اعلام کردن امسال ثبت نام ۱۷آبان تا ۲۵ آبان ماهه.Confused

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)arghavanp نوشته شده توسط:  سلام، من ایمیل فرستادم چقدر بعد میتونم برم برا ثبت نام؟

بعد اینکه اسامی تو مانشت اعلام شه به شهرستانا ایمیل میشه

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)arghavanp نوشته شده توسط:  سلام، من ایمیل فرستادم چقدر بعد میتونم برم برا ثبت نام؟

بعد اینکه اسامی تو مانشت اعلام شه به شهرستانا ایمیل میشه

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - davoud742 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ

من دیر رسیدم؟ یا هنوزم میشه مشخصات رو ایمیل کرد؟

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - ziba.O - 12 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ)davoud742 نوشته شده توسط:  من دیر رسیدم؟ یا هنوزم میشه مشخصات رو ایمیل کرد؟

با خانم ناصری تماس بگیرید.

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - davoud742 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ق.ظ

تماس گرفتم، ایشون فرمودن که اگر تعداد به حدود ۲۰ نفر برسه اسامی رو به عنوان گروه چهارم به نمایندگی ها اعلام میدارن
بنده عرض کردم که چه زمان مشخص میشه که گروه چهارمی در کار خواهد بود یا خیر؟ موکول کردن به دوشنبه عصر.

نتیجه اینکه اگر خودتون یا دوستی، آشنایی رو سراغ دارید یا داشتید که قصد شرکت در این کار بشردوستانه رو داشتند، مرحمت کنید تا دوشنبه اطلاعات فوق الذکر را به ایمیل مربوطه ارسال کنید
باشد که همگی رستگار شویم به امید حق.

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - kakoli19 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ

آخ جون اسم من هست

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - ghazal dl - 13 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ

سلام دوستان
من هم میخوام آزمون های مدرسان رو شرکت کنم ولی فقط جامع ها رو ، منم میتونم اسم بنویسم و تخفیف بگیرم؟

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - مینو صالح زاده - ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ

سلام دوستان اسامی گروه چهارم :
(ضمن اینکه بعضی از دوستان رشته کامپیوتر و it نبودن ،اما مثل اینکه ایمیل زدن به مدرسان شریف..این دوستان شامل تخفیف نمیشوند ..باید از نمایندگی شهرشون برای تخفیف سوال کنند)
فاطمه فرجی
فاطمه بندی
سیده زهرا سیدی
الهه نصوحی
مرضیه عبیدی
بنده محمد عباسیان
محمد خوش آیند
هادی صفری
سمیرا درویشی
زهراغلامعلی زاده
جواد علی بلندی
داود گراوند