تالار گفتمان مانشت
مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - neda_Network - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ

سلام دوستان میشه کمک کنید و اگه راهنمایی دارید بگید من بین این دوتا انتخاب موندم کدوم بهتره؟ کدوم اینده بهتری داره؟میشه کمکم کنید اونی که بهتره انتخاب کنمHeartممنون میشم همه نظر بدن

مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - npour - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ق.ظ

شبکه علوم و تحقیقات

RE: مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - yahyazahedi - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ق.ظ

شاید شما قدرت انتخاب پیدا نکنید!!!!!
چون ۱۸ ام ثبت نام امام رضا هست و اگر تا اون وقت آزاد اعلام نکنه معلوم نیست ۱۰۰ درصد قبول هستید یا نه ؟
پس اگر تا اون موقع اعلام کردند ، علوم تحقیقات بهتره ولی اگه اعلام نکردن من به شخصه ریسک نمی کنم و میرم امام رضا

RE: مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - neda_Network - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  شبکه علوم و تحقیقات

ممنون دوستم بابت نظرت

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ق.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  شاید شما قدرت انتخاب پیدا نکنید!!!!!
چون ۱۸ ام ثبت نام امام رضا هست و اگر تا اون وقت آزاد اعلام نکنه معلوم نیست ۱۰۰ درصد قبول هستید یا نه ؟
پس اگر تا اون موقع اعلام کردند ، علوم تحقیقات بهتره ولی اگه اعلام نکردن من به شخصه ریسک نمی کنم و میرم امام رضا
منم دقیقا همین تصمیما گرفتم از اینجا رانده از اونجا مانده نشمBlush

RE: مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - k_111 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  شبکه علوم و تحقیقات

ممنون دوستم بابت نظرت

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ق.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  شاید شما قدرت انتخاب پیدا نکنید!!!!!

مگه هواپیماست که پرواز کرد رفت دیگه تمومه
من که دانشگاه تهران هستم ۱ هفته دیرتر رفتم ثبت نام کردم هیچ اتفاقی هم نیفتاد، تازه کلی از بچه ها دیرتر اومدن ثبت نام کردن
حتی یکی از بچه ها که دکترای شیمی میخونه بهم گفته که تا آخر آبان سربازیش طول کشید بعدش اومد ثبت نام کرد
دیگه یه دانشگاه کوچیک که جای خود داره

مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - مورتن - ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ

آره شما هرموقع بری ثبت نامت میکنن البته نه اینکه سال دیگه

RE: مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - neda_Network - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  شبکه علوم و تحقیقات

ممنون دوستم بابت نظرت

مگه هواپیماست که پرواز کرد رفت دیگه تمومه
من که دانشگاه تهران هستم ۱ هفته دیرتر رفتم ثبت نام کردم هیچ اتفاقی هم نیفتاد، تازه کلی از بچه ها دیرتر اومدن ثبت نام کردن
حتی یکی از بچه ها که دکترای شیمی میخونه بهم گفته که تا آخر آبان سربازیش طول کشید بعدش اومد ثبت نام کرد
دیگه یه دانشگاه کوچیک که جای خود داره

اخه زنگ زدم سوال کردم گفتن امکان نداره بعدش ثبت نامت کنیمSad

RE: مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - neda_Network - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ق.ظ

دوستان کسی از این دو گرایش خبر داره میشم راهنماییم کنید کدوم بهتره؟ ممنون میشم

RE: مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - k_111 - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ

برای راحت کردن کار خودشون میگن
چون الان وقت ثبت نام همه کنار هم یه جا میشن
شرایط هم براشون محیاست، کارشون راحته
بعدا براشون سخت میشه

من تو دو تا دانشگاهی که بودم دیدم افراد با تاخیر ثبت نام میکردن
دیگه خود دانید

RE: مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - neda_Network - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  برای راحت کردن کار خودشون میگن
چون الان وقت ثبت نام همه کنار هم یه جا میشن
شرایط هم براشون محیاست، کارشون راحته
بعدا براشون سخت میشه

من تو دو تا دانشگاهی که بودم دیدم افراد با تاخیر ثبت نام میکردن
دیگه خود دانید
منم تا شنبه زنگیدم به تاخیر انداختمش مرسی شماخیلی کمکم کردید
در مورد این دوت رشته اطلاعی ندارید؟

مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - yahyazahedi - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ

[/quote]
[/quote]
یعنی تا شنبه هفته بعد مهلت ثبت نام داریم ؟ منم اما رضا هستم و ۱۸ طبق اطلاعیه ثب نام هستش

RE: مخابرات امن دانشگاه امام رضا یا شبکه علوم تحقیقات تهران؟ - neda_Network - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ

[/quote]
یعنی تا شنبه هفته بعد مهلت ثبت نام داریم ؟ منم اما رضا هستم و ۱۸ طبق اطلاعیه ثب نام هستش
[/quote]
نه من شرایط خاص داشتم قبول کردن باید زنگ بزنید خودتون باز هماهنگ کنید