تالار گفتمان مانشت
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - askari.1368@yahoo.com - 29 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ق.ظ

Big Grin
خواستم اعتراف کنم که به برنامه نرسیدم
تا کسی نیومد برنامه جدید نداد من سعی میکنم به برنامه برسم

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - selena92 - 29 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ

سلام
مطالبی که این هفته خوندم
پایگاه داده رانکوهی فصل ۳ تکنیکهای همروندی(۵۰ صفحه)
سیستم توزیع شده (مهاجرت کد، ارتباطات )
۵۰۴ درسهای ۱ و ۲ و۳و ۴

لطفا برای این هفته هم یه برنامه گروهی بذارین تا طبق برنامه بخونیم

RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - Architecture2015 - 30 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سلام
مطالبی که این هفته خوندم
پایگاه داده رانکوهی فصل ۳ تکنیکهای همروندی(۵۰ صفحه)
سیستم توزیع شده (مهاجرت کد، ارتباطات )
۵۰۴ درسهای ۱ و ۲ و۳و ۴

لطفا برای این هفته هم یه برنامه گروهی بذارین تا طبق برنامه بخونیم
بچه ها این روزا باید خوند.
من که فعلا تمام انرژیمو میزارم رو آزاد
بعدا برای سراسری
اما دروس گرایش معماری کامپیوتر تو آزاد خیلی سخته. بهم فشار میارهConfusedHuh

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - selena92 - 03 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ق.ظ

سلام
اگه جزوه یا کتاب خلاصه تری برای درس مهندسی نرم افزار دارین لطفا معرفی کنین
پرسمن حجمش خیلی زیاده

RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - askari.1368@yahoo.com - 03 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ق.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سلام
پرسمن حجمش خیلی زیاده
مهندسی نرم افزار واسه چی؟!
مگه جز امتحانه!
من اصلا این درسو پاس نکردم،نه لیسانس نه فوق!

RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - z-d - 04 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ق.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سلام
پرسمن حجمش خیلی زیاده
دوستان من کتاب بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار(پرسمن) را دارم میخوانم نزدیک۳۲ فصل داره دقیقا مثل کتاب پرسمن تقریبی۱۸۰۰تا تست با پاسخ تشریحی (مولفین کتاب:جلایر و علایی هست با جلد قهوه ای و افست پرسمن)

RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - selena92 - 07 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ

سلام
اگه PDF کتاب بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار(پرسمن) رو دارین لطفا اینجا آپلود کنین تا ماهم بخونیم

سوالات صفحه بندی و اولویت بندی سیستم عامل که در کنکور میاد - کنکوری - ۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ق.ظ

سلام به همگی. یه سوال از سیستم عامل پیشرفته دارم، این سوالات صفحه بندی و اولویت بندی سیستم عامل که در کنکور میاد از چه منبعیه؟شما چه کتابی رو برای این قسمتها میخونین؟ تنن باوم این قسمتو نداره و استاد منم تدریسش نکردن. ممنون میشم راهنمایی کنید.Huh

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - sigma2015 - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ق.ظ

من از استالینگ میخونم.

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - selena92 - 13 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ ب.ظ

سلام به همه
کجایین؟!!!!
نکنه درس نمیخونین.. قرار بود پیشرفت درسی تون رو اینجا بنویسین
من هفته گذشته این مباحث رو خوندم
یه فصل پایگاه داده پیشرفته
یه فصل سیستم عامل و دو فصل طراحی الگوریتم
۳ درس ۵۰۴ و یه فصل مهندسی نرم افزار

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - omid.n1990 - 13 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ

یعنی واقعا واسه آزمون دکتری اینقدر خوندن لازمه؟؟!!!!!

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - sigma2015 - 13 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  یعنی واقعا واسه آزمون دکتری اینقدر خوندن لازمه؟؟!!!!!
یعنی امید ۹۹ شما نمی خونی؟
اگر نمیخونی پس چرا ... اینجایی؟
اینجا یه تاپیک سالم واسه رقابته.
اگر دوست دارید فعالیتتون را ثبت کنید در غیر اینصورت جو تاپیکو به هم نریزید.

RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - Architecture2015 - 14 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ق.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  یعنی واقعا واسه آزمون دکتری اینقدر خوندن لازمه؟؟!!!!!

بله لازمه. آدم با سواد با مطالعه سوادش اثبات میشه و در ضمن "مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد. " ببخشیدا شما انگار کم تجربه ای.
بچه ها من مرخصی گرفتم این هفته رو خیلی خوب میخونم.

RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - selena92 - 14 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ

Architecture2015 عزیزم موفق باشین انشالله اونجوری که میخوای خوب میخونی
دعا کن این هفته مامانم دخترمو نگهداره منم خوب بخونم

RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - Architecture2015 - 14 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  Architecture2015 عزیزم موفق باشین انشالله اونجوری که میخوای خوب میخونی
دعا کن این هفته مامانم دخترمو نگهداره منم خوب بخونم
انشالله .
والا برا ماها که متاهلیم و... خیلی مشکله.
حجم مطالب بالاست.
من آزمون پذیری رو ۷۵ درصد خوندم تمومه. امروزم شبکه لایه فیزیکیو مرور کردم. خیلی از مطالبفراموشم شده.
از این ورمیخونم از اونور میره..ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused