تالار گفتمان مانشت
قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - ayubes - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ

باسلام به هم کلاس های عزیز
این جانب اسماعیل زاده
گرایش شبکه علوم تحقیقات تهران
از شهرستان بوکان
کارشناسی it پیام نور
تراز ۷۲۶۲
......
.شماها؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - arminjahan - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ

مقایسه دروس ارائه شده و اساتید شبکه کامیپوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ

سلام به همکلاسیها
اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه و رشته وشهریه و... رو اگه دارید به اشتراک بذارید

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - hosseintapesh - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ

سلام منم هستم

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - natanz - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ

اشتیان کسی هست؟

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - amirgh142 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ

امیر قاسم زاده
از گیلان
تراز ۷۳۶۱

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - sir_ams - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ

منم هستم

بچه ها به نظرتون شهریه چقدر میشه؟
من میخوام تو تکمیل بزنم تجارت به نظرتون اشتباهه؟
ممنون

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  منم هستم

بچه ها به نظرتون شهریه چقدر میشه؟
من میخوام تو تکمیل بزنم تجارت به نظرتون اشتباهه؟
ممنون
چه جالب تازه میخواستم این تایپیکا بزنم ممنون
بنابر علاقه اس اما شبکه بیشتر جا افتاده تجارت هنوز جای کار داره تو ایران
منم شبکه علومم آقای اسماعیل زاده فکر کنم من و شما فقط پیش نیاز نداریم و واحدامون یکیه
دوستان کسی هست کارشناسی itخونده باشه و بهش پیش نیاز نخوره؟
کسایی کهit نخوندن اگه اشتباه نکنم ۱۲ واحد پیش نیاز دارن

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - yahyazahedi - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  کسایی کهit نخوندن اگه اشتباه نکنم ۱۲ واحد پیش نیاز دارن
اینو نگو که من مهندسی نرم افزار خوندم ، یعنی باید یک ترم بیشتر بخونم !!!!!

اینکه چه دروسی جبرانی بخوره ، بستگی به چارت دانشگاه مربوطه است . مثلا من برای دانشگاه تهران نگاه کردم ، تنها درس های زیر جبرانی است:
طراحی الگوریتم
شیوه نگارش مطالب علمی - فنی به انگلیسی
اصول و مبانی فناوری اطلاعات
اما توی چارت دانشگاه قزوین
سیستم عامل
معماری کامپیوتر
شبکه های کامپیوتری ۱
شبکه های کامپیوتری ۲
مهندسی فناوری اطلاعات ۱
مهندسی فناوری اطلاعات ۲
یعنی باید دعا کنیم ، چارت تقریبا خیلی سخت گیرانه نباشد.
چون برای افرادی مثل من که رشته غیز از مهندسی فناوری اطلاعات داشتند . ترم اول فقط باید جبرانی بگیرند.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  کسایی کهit نخوندن اگه اشتباه نکنم ۱۲ واحد پیش نیاز دارن
اینو نگو که من مهندسی نرم افزار خوندم ، یعنی باید یک ترم بیشتر بخونم !!!!!

اینکه چه دروسی جبرانی بخوره ، بستگی به چارت دانشگاه مربوطه است . مثلا من برای دانشگاه تهران نگاه کردم ، تنها درس های زیر جبرانی است:
طراحی الگوریتم
شیوه نگارش مطالب علمی - فنی به انگلیسی
اصول و مبانی فناوری اطلاعات
اما توی چارت دانشگاه قزوین
سیستم عامل
معماری کامپیوتر
شبکه های کامپیوتری ۱
شبکه های کامپیوتری ۲
مهندسی فناوری اطلاعات ۱
مهندسی فناوری اطلاعات ۲
یعنی باید دعا کنیم ، چارت تقریبا خیلی سخت گیرانه نباشد.
چون برای افرادی مثل من که رشته غیز از مهندسی فناوری اطلاعات داشتند . ترم اول فقط باید جبرانی بگیرند.
دوستام که علومن همشون ۱۲ واحد پیش نیاز خوردن
این ۳ تا ۱۰۰درصده برای نرم
شبکه های کامپیوتری ۲
مهندسی فناوری اطلاعات ۱
مهندسی فناوری اطلاعات ۲

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - rasoulzamani - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ

با سلام و تبریک به قبول شده های عزیز
به نظرتون با رتبه ۲۵۰۰ (در واحد علوم و تحقیقات) ارزش شرکت توی تکمیل ظرفیت هست یا نه؟
باتوجه به اضافه شدن ۷ واحد جدید.
باتشکر

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - yahyazahedi - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ

کسی اطلاع داره که این دانشگاه خوابگاه هم داره یا نه ؟

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  کسی اطلاع داره که این دانشگاه خوابگاه هم داره یا نه ؟
خود دانشگاه نه اما من نزدیک دانشگاه خوابگاه خودگردان گرفتم ۳۰۰پیش ماهی ۲۸۰
یکیشم بود ۷۰۰پیش ماهی ۲۱۰ /۶تخته و ۲۹۰ /دوتخته
من که دوستم برام رزرو کرد و شانس آورم طبقه ۴ افتاده و یه سوییت کامله با ۳ نفر که یه نفرشون گاهی میاد کاش درسخون باشن اما مکانش سکوت کامله فقط آسانسور نداره اونم مشکلی نیست

Re: RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - npour - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  کسی اطلاع داره که این دانشگاه خوابگاه هم داره یا نه ؟
خود دانشگاه نه اما من نزدیک دانشگاه خوابگاه خودگردان گرفتم ۳۰۰پیش ماهی ۲۸۰
من که دوستم برام رزرو کرد و شانس آورم طبقه ۴ افتاده و یه سوییت کامله با ۳ نفر که یه نفرشون گاهی میاد کاش درسخون باشن اما مکانش سکوت کامله فقط آسانسور نداره اونم مشکلی نیست
مبارک باشه ندا جان

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - yahyazahedi - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خود دانشگاه نه اما من نزدیک دانشگاه خوابگاه خودگردان گرفتم ۳۰۰پیش ماهی ۲۸۰
برای پسران هم دارد . الان شما شماره ای چیزی دارید ؟ باید حضوری بریم رزور کنیم ؟
کلا چطوره میتونید با بچه های ارشد باشید ، یا نه بستگی به شانست داره ؟
خیلی زود پر میشه ؟ راه بیفتیم بریم خوابگاه بگیریم یا اینکه همون زمان ثبت نام کافیه ؟
یکم بیشتر در مورد خوابگاه توضیح میدید ؟