تالار گفتمان مانشت
قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - sand - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  بچه ها جبرانی رو بر اساس درصدا میدن یا اینکه فقط کسایی که رشته شون IT نبوده باید جبرانی بگذرونن؟
اینطور که من تو برگه خوندم نوشته بود هر کسی که این دروس جزو دروس گذرانده توی دوره کارشناسی اش نباشد (از روی ریز نمرات میبینن) باید بگذرونن. خوب حتما اونایی که رشتشون آی تی بوده گذروندن. من که رشتم سخت افزار بوده فقط سیستم عامل شامل من میشه. بستگی داره این درسارو گذرونده باشین یا نه.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  چشمشون ترسیده و انتخاب واحد رو هم بر اساس حروف الفبا کردن Smile)
توی صفحه ی من اینو زده: لطفا در زمان تعیین شده مراجعه نماییدطبق حروف الفبا از الف تا ذ

یعنی چیکار کنیم الان ؟؟؟ من جزو اینا میشم .. پس ترم مهر و بهمن چی میشه ؟ یعنی من برم الان پول بریزم به حساب ؟؟؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ظاهرا قراره اطلاعیه بزنن که ملت کی بیان واسه انتخاب واحد. من که خیلی وقته ریختم! Big Grin

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)mgh.ptr نوشته شده توسط:  برای منم همینو زده!

آخه اینکه دیگه اینترنتیه! اصلا خوب نیست تصمیمشون بازم!!!

بله منم کاملا موافقم ولی خوب حتما پهنای باندشون کمه، میترسن مشکل پیش بیاد.

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  بچه ها جبرانی رو بر اساس درصدا میدن یا اینکه فقط کسایی که رشته شون IT نبوده باید جبرانی بگذرونن؟
اینطور که من تو برگه خوندم نوشته بود هر کسی که این دروس جزو دروس گذرانده توی دوره کارشناسی اش نباشد (از روی ریز نمرات میبینن) باید بگذرونن. خوب حتما اونایی که رشتشون آی تی بوده گذروندن. من که رشتم سخت افزار بوده فقط سیستم عامل شامل من میشه. بستگی داره این درسارو گذرونده باشین یا نه.

بله ITها شبکه ۱ و ۲ و سیستم رو توی کارشناسی پاس میکنن. من گفتم شاید از رو درصدا هم پیش نیاز بدن (مثل کارشناسی) که ظاهرا اینطوری نیست.
مرسی

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  چشمشون ترسیده و انتخاب واحد رو هم بر اساس حروف الفبا کردن Smile)
توی صفحه ی من اینو زده: لطفا در زمان تعیین شده مراجعه نماییدطبق حروف الفبا از الف تا ذ

یعنی چیکار کنیم الان ؟؟؟ من جزو اینا میشم .. پس ترم مهر و بهمن چی میشه ؟ یعنی من برم الان پول بریزم به حساب ؟؟؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ظاهرا قراره اطلاعیه بزنن که ملت کی بیان واسه انتخاب واحد. من که خیلی وقته ریختم! Big Grin
خوشبحالت اگه بهمن ماهی باشه که پولت میخوابه من پول داده بودم که اصلا دم در دانشگاه چادر میزدم الکی نگفتن اصفهانی کهBig Grin

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ

دانشجویان محترم برای ثبت نام اینترنتی نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه نیست. پس از مطالعه دقیق فایل مرتبط با رشته-گرایش خود در ادامه مطلب به بخش اخبار در اطلاعیه جدید ثبت نام ورودیهای ۹۳ وب سایت دانشگاه مراجعه نمایید.

اطلاعیه جدید ثبت نام ۹۳

پذیرفته­شدگان واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی که مراحل اولیه ثبت نام خود را انجام داده­اند(تشکیل پرونده در دانشکده)، جهت تکمیل مراحل ثبت نام وانتخاب واحد به شرح برنامه­زمان بندی زیر به ترتیب حروف الفبا (نام خانوادگی) به سایت اینترنتی دانشگاه به آدرس
مراجعه و نسبت به تعیین برنامه کلاسی خود اقدام نمایند.

دوشنبه ۰۷/۰۷/۱۳۹۳

حروف الف تا ذ

سه­شنبه ۰۸/۰۷/۱۳۹۳

حروف ر تا ق

چهارشنبه ۰۹/۰۷/۱۳۹۳

حروف ک تا ی

پنجشنبه ۱۰/۰۷/۱۳۹۳

متاخرین

جمعه ۱۱/۰۷/۱۳۹۳

متاخرین

نکات مورد توجه:

۱/ از پذیرفته­شدگان محترم درخواست میگردد جهت جلوگیری از ازدحام و افزایش بیش­از حد تبادل داده برروی شبکه اینترنتی دانشگاه، حتما در زمان تعیین شده نسبت به انجام مراحل ثبت­نام اقدام نمایند.

۲/ در موارد خاص درصورت عدم موفقیت ثبت نام اینترنتی، پذیرفته­شده میتواند برای رفع مشکل در ساعات اداری به دانشکده خود مراجعه نماید و یا با شماره تلفنهای زیرتماس حاصل نمایند.

۴۴۸۶۵۲۸۳ امور مالی
۴۴۸۶۵۲۸۴-۸۶ آموزشی
۴۴۸۶۵۲۸۷ دانشجویی

۳/ مراجعه به سایت در روزهای پنجشنبه و جمعه (جدول فوق) و ثبت نام از پذیرفته­شدگان محترمی که به علت موجهه نتوانند در زمان خود ثبت نام نماید، امکان­پذیر است.

۴/ تلاش این واحد دانشگاهی بر آن است که از تمام پذیرفته­شدگان محترمی که تشکیل پرونده داده­اند ثبت نام به عمل آمده واز نیمسال اول ۹۳-۹۴ شروع به تحصیل نمایند. بدیهی است در تعداد محدودی از رشته­ها به علت کثرت داوطلبان، زمان شروع به تحصیل ایشان بر اساس رتبه دانشجو تصمیمگیری خواهد شد.
دانشجویانی که تاکنون شماره دانشجویی نگرفته اند برای اطلاع از شماره دانشجویی به بخش خدمات ماشینی واقع در طبقه دوم دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید. نام کاربری: شماره دانشجویی و رمز عبور: شماره شناسنامه است.

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - bahar_engineer - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  [quote='mori_1696' pid='305569' dateline='1411918454']
چشمشون ترسیده و انتخاب واحد رو هم بر اساس حروف الفبا کردن Smile)

[quote='sand' pid='305573' dateline='1411919499']
[quote='mori_1696' pid='305538' dateline='1411903566']

اگه ترم بهمن شدین چی ؟؟؟ چرا پول رو ریختین به حساب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ما هم بریزیم ؟؟؟

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  [quote='mori_1696' pid='305576' dateline='1411919834']
[quote='bahar_engineer' pid='305572' dateline='1411918950']
[quote='mori_1696' pid='305569' dateline='1411918454']

[/quote]

[/quote]
خوشبحالت اگه بهمن ماهی باشه که پولت میخوابه من پول داده بودم که اصلا دم در دانشگاه چادر میزدم الکی نگفتن اصفانی کهBig Grin
[/quote]

نه دیگه گفتن سعی میکنن هرکی ثبت نام کرده و تشکیل پرونده داده رو همین ترم پذیرش کنن، مگر اینکه خیلی زیاد باشن. فک کنم این قضیه بیشتر واسه بچه های برقه.

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  [quote='mori_1696' pid='305576' dateline='1411919834']

[/quote]

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  [quote='mori_1696' pid='305538' dateline='1411903566']

اگه ترم بهمن شدین چی ؟؟؟ چرا پول رو ریختین به حساب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ما هم بریزیم ؟؟؟

تلاش این واحد دانشگاهی بر آن است که از تمام پذیرفته­شدگان محترمی که تشکیل پرونده داده­اند ثبت نام به عمل آمده واز نیمسال اول ۹۳-۹۴ شروع به تحصیل نمایند. بدیهی است در تعداد محدودی از رشته­ها به علت کثرت داوطلبان، زمان شروع به تحصیل ایشان بر اساس رتبه دانشجو تصمیمگیری خواهد شد.

فکر میکنم اگه میخواستن تفکیک کنن تا الان کرده بودن. البته من بی خبر از همه جا یک هفته س که ثابت رو ریختم ولی ظاهرا که همه چی آرومه و ما خیلی خوشبختیم Wink

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  [quote='bahar_engineer' pid='305572' dateline='1411918950']

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  [quote='mori_1696' pid='305538' dateline='1411903566']

به ماکه بگن مهر ماهی هستین تازه قسط بندی میکنیم Big Grinشما چه دل شیری داشتینSmile

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  [quote='mori_1696' pid='305576' dateline='1411919834']

(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  اگه ترم بهمن شدین چی ؟؟؟ چرا پول رو ریختین به حساب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ما هم بریزیم ؟؟؟
به ماکه بگن مهر ماهی هستین تازه قسط بندی میکنیم Big Grinشما چه دل شیری داشتینSmile

اگه بفهمید برا من چقد سخته پول مفت دادن !!! چه خبره انقد ثابت واقعا سر گنج نشستیم مگه چه دلی داره اونی که با ترمی ۸ تومن دکتری آزاد میخونه بعد ریختن پول من شبا راحت نمیخوابم باید حتما از همه امکانات دانشگاه استفاده کنم حتی فضای سبزش تا دلم نسوزهBig Grin

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  [quote='mori_1696' pid='305576' dateline='1411919834']

(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  اگه ترم بهمن شدین چی ؟؟؟ چرا پول رو ریختین به حساب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ما هم بریزیم ؟؟؟

والا من روز ثبت نام اینطوری استنباط کردم که بعد از ثبت نام حضوری باید بیایم خونه و ثابت رو بریزیم و انتخاب واحد کنیم. ولی این خبرا نبوده، در واقع گولم زدن Big Grin
ولی خوب شتریه که بالاخره میخوابه دیگه یکم اینور اونور فرقی نداره. ایشالا که مهری هستیم هممون.

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - bahar_engineer - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  

اگه بفهمید برا من چقد سخته پول مفت دادن !!! چه خبره انقد ثابت واقعا سر گنج نشستیم مگه چه دلی داره اونی که با ترمی ۸ تومن دکتری آزاد میخونه بعد ریختن پول من شبا راحت نمیخوابم باید حتما از همه امکانات دانشگاه استفاده کنم حتی فضای سبزش تا دلم نسوزهBig Grin

ندا بی خیاااااااااااااااااال اصفهانی ها به اندازه کافی معروف هستن خخخخخخخخخخخخ
اما منم پایه ام باهات میام تا با هم از امکانات استفاده کنیم ...
هر چی باشه همشهری هستیم .. تنم به تن اصفهانی ها خورده Big Grin

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ

بابا هنوز تنتون به تن هم نخورده اینه، وای به حال اینکه بخوره Big Grin
امکاناتو خراب نکنین ما هم استفاده کنیمااااااا Big Grin

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  

اصلا منم اعترف میکنم اصفهانیمCool

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  بابا هنوز تنتون به تن هم نخورده اینه، وای به حال اینکه بخوره Big Grin

منم امکانات میخوامSad

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - m.mosallaei - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  هنوز اسامی رو نزدن ؟؟؟!!!!

اگر کسی از دوستان اطلاع نداره میگم..
همون روز ثبت نام یه برگه ای دادن روش نوشته بود فقط سیستم عامل و شبکه ۱ و ۲ جبرانی هست.
شبکه ۱ و ۲ تهران شمال از همین ترم ارائه میشه و سیستم عامل ترم بعد خود واحد علوم تحقیقات میشه برداشت.

۳ تا درس جبرانی دادند؟!! یعنی رسما ۱ ترم عقب افتادین!
ما که نرم افزار بودیم کلا ۱ درس جبرانی خوردیم اونم شبکه ۲ بود

آرمان جان شما قزوین هستی؟
ما دیروز پیش رئیس گروه علوم تحقیقات قزوین بودیم (دکتر رستمی ) به ما که نرم افزار بودیم گفت باید شبکه۲و فناوری اطلاعات رو جبرانی بگزرونیم کنیم البته گفت چون پیش نیاز درسی نیستن میتونیم هر ترم خواستیم ور داریم و تا ۱۴ واحد هم بهمون واحد میده

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ

مشکل از ما نیست تازه من برا خود اصفهان نیستم وضعم اینه اما خداییش هر کی از آب زاینده رود بخوره قدر نعمتهای الهی را بیشتر میدونه بده مگهBig GrinBig Grin حالا بزار پامون برسه Big Grinمن عمدا جایی خوابگاه گرفتم پول تاکسی ندم یجور میشد بی ارتی هم پول ندیم خوب بود چه خبره یه ذره راه ۵۵۰Big Grin

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  

اصلا منم اعترف میکنم اصفهانیمCool

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  بابا هنوز تنتون به تن هم نخورده اینه، وای به حال اینکه بخوره Big Grin

منم امکانات میخوامSad

شما الان خودت جزو اون دسته از دوستانی هستی (اصلا منظورم اصفهانیا نیستااااااا Big Grin ) که امکاناتو تموم میکنن و نمیذارن به بقیه برسه! الکی مظلوم نمایی نکن Tongue

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  مشکل از ما نیست تازه من برا خود اصفهان نیستم وضعم اینه اما خداییش هر کی از آب زاینده رود بخوره قدر نعمتهای الهی را بیشتر میدونه بده مگهBig GrinBig Grin حالا بزار پامون برسه Big Grinمن عمدا جایی خوابگاه گرفتم پول تاکسی ندم یجور میشد بی ارتی هم پول ندیم خوب بود چه خبره یه ذره راه ۵۵۰Big Grin

واسه اون مساله هم میتونین یه کارت مترو و اتوبوس یک ساله بخرین (واسه دانشجوها تا ۱۰ مهر با ۵۰% تخفیفه فک کنم) به مبلغ ۶۰هزار تومان و خودتونو راحت کنین Wink