تالار گفتمان مانشت
قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 09 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ

برای منم زده لطفا در زمان تعیین شده مراجعه کنید.
کارشناسیمم IT بوده.
عجب داستانایی درست میکنن!

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - uouo - 09 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  برای منم زده لطفا در زمان تعیین شده مراجعه کنید.
کارشناسیمم IT بوده.
من کارشناسی IT و ارشد نرم افزارم میگم شاید برا همینه میخوان جبرانی بزنن

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 09 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)uouo نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  برای منم زده لطفا در زمان تعیین شده مراجعه کنید.
کارشناسیمم IT بوده.

اینا که کارشون حساب کتاب نداره ولی بعیدم نیست. چون نوشته به آموزش مراجعه کنید احتمالا واسه مهمان گرفتن و این داستانا باشه.
ایشالا که خیر باشه . . .

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - bahar_engineer - 10 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)uouo نوشته شده توسط:  بهار رشته کارشناسی و رشته ارشدت یکییه؟؟

کارشناسی نرم افزار بودم
ارشد هوش مصنوعی
آره دیگه هر دو کامپیوترن Smile

(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)uouo نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  برای منم زده لطفا در زمان تعیین شده مراجعه کنید.
کارشناسیمم IT بوده.

خب کسانی که رشته کارشناسیشون یه کم متفاوت بوده باید یه سری دروس رو بردارن دیگههههه ...
من درس تخصصی ندارم جبرانی ... همون روش تحقیق فقط

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - ehsan69 - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ق.ظ

الان بامداد پنج شنبه اس و حکایت همچنان باقیست
"وضعیت ترمی باید عادی باشد لطفا به آموزش مراجعه شود."
به به!!!
بقیه دوستان موفق شدن به انتخاب واحد؟؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - bjo0n - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ

ظاهرا انتخاب واحد براى عده اى باز شده.من که نتونستم.

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - uouo - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ

منم نتونستم!!!

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mgh.ptr - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ق.ظ

کسی تونسته بیاد بگه رتبش چند شده؟

من نشده

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ

برای من باز شده ولی بیشتر از ۹ واحد اجازه نمیده وردارم!!!

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mgh.ptr - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ق.ظ

بچه ها رفرش نکنین...سایت رو ببندین دوباره لاگاین کنین... باز میشه

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - momonia - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ق.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  برای من باز شده ولی بیشتر از ۹ واحد اجازه نمیده وردارم!!!
برای منم اجازه نمیده!!!!!

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mortezax6 - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ

برای منم باز شده وللی اجازه نمیده بیشتر از ۹ واحد بردارم!!!!!
برای بقیه هم همینجوریه؟!؟!
گفته بودن تا ۱۴ تا میشه برداشت که!!

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - bahman.pm - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ

من انتخاب واحد کردم ولی بیشتر از ۹ واحد نمیشه برداشت.
البته من ۸ تا برداشتم

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ

الان کسی هست که نتونسته باشه انتخاب واحد کنه؟ (بهمنی داریم؟)

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - ehsan69 - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  الان کسی هست که نتونسته باشه انتخاب واحد کنه؟ (بهمنی داریم؟)

منم نتونستم انتخاب واحد کنم