تالار گفتمان مانشت
قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - arminjahan - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  علوم تحقیقات تنها مزیتش اینه دانشجو محوره دانشگاههای دیگه کل شهریه را اول میگیرن ثابت و متغییر فقط ما وقت داریم تا پایان ترم واریز کنیمBig Grin این وصایا رو مخمه پر شده چرا!!!مرسی بهار جونمHeartترم اول سمینار فقط باعث بی نظمتر شدن کارهای آدم میشه سمینار هر چی به پروژه نزدیکتر بهتره تو یه حیطن به هر حال

سمینار را ترم ۱ میدن اما باید آخر ترم ۲ ارائه کنی
کلا هدف این بوده که دانشجو از همون اول هدفشو مشخص کنه و روی یک موضوع فوکوس کنه

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - m-m - 11 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  رتبتون چند بوده که بهمنی شدین؟
رتبم ۴ شده ولی دانشگاه چیزی به جز پول براش اهمیت نداره چون شهریه رو دیروز صبح ریختم منو جزو بهمنی ها حساب کردن، ثبت نام هم کرده بودم نمیتونستن بگن چون فکر کردیم قصد اومدن نداشتی گذاشتیمت بهمن، حتی وقتی گفتم تو سایت نوشتین براساس رتبه و صلاحدید گروه تقسیم میکنین انکار کردن. واقعا پشیمون شدم ثبتنام کردم.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - sand - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ق.ظ)m-m نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  رتبتون چند بوده که بهمنی شدین؟
رتبم ۴ شده ولی دانشگاه چیزی به جز پول براش اهمیت نداره چون شهریه رو دیروز صبح ریختم منو جزو بهمنی ها حساب کردن، ثبت نام هم کرده بودم نمیتونستن بگن چون فکر کردیم قصد اومدن نداشتی گذاشتیمت بهمن، حتی وقتی گفتم تو سایت نوشتین براساس رتبه و صلاحدید گروه تقسیم میکنین انکار کردن. واقعا پشیمون شدم ثبتنام کردم.
شما باید اول پول شهریه ثابتو میدادی بعدش انتخاب واحد میکردی. من خودمم نمیدونستم ولی میگن ترمای دیگه هم همینطوره. تا شهریه ثابتو تا آخر زمانی که برای انتخاب واحد تعیین کردن نریزی احتمالا ترمتو حذف میکنن. البته مطمئن نیستم. شهریه متغیرو تا آخر ترم میشه ریخت. ولی ایشالا برین صحبت کنین بازم با مدیر گروه و مسئولین شاید درست شه.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - m-m - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ

انتخاب واحد. برای کسایی که گفته بودن ورودی بهمنن باز شد تا ۸ واحد میتونید انتخاب کنین

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - yahyazahedi - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  انتخاب واحد. برای کسایی که گفته بودن ورودی بهمنن باز شد تا ۸ واحد میتونید انتخاب کنین
اینو مطمئنی ؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - مورتن - ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ

یعنی مثلا اگر واقعا ۱۲۰ نفر گرفتن دیگه ورودی بهمن نداریم و همه مهر میان!!!!

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - m-m - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  یعنی مثلا اگر واقعا ۱۲۰ نفر گرفتن دیگه ورودی بهمن نداریم و همه یان
منو دوستم نتونستیم انتخاب واحد کنیم ولی الان انتخاب واحد کردیم ۳ درسی رو که اجباری بود پول هم واریز کردم فقط گزینه تایید نهایی غیر فعاله. شما تایید نهایی کردین؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - taro - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ

بچه ها من باز شده ولی درسی نیس بگیرم فقط ۶ واحده ...

کسی هست بگه چیکار کنم؟
من انتخاب واحد نکردم تا فردا ببینم چی میشه؟

بچه ها کسی خوابگاه گرفته؟ قرداد ترمی بسته؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - m-m - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ

خب از درسهایی دیگه بردار مثل مباحث. شاید ۹ واحد هم بشه برداشت

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - taro - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ

کسی نیست ج بده؟

ظرفیتا صفرن؟

تو چند واحد گرفتی؟

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - m-m - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ)taro نوشته شده توسط:  بچه ها من باز شده ولی درسی نیس بگیرم فقط ۶ واحده ...

کسی هست بگه چیکار کنم؟
من انتخاب واحد نکردم تا فردا ببینم چی میشه؟

بچه ها کسی خوابگاه گرفته؟ قرداد ترمی بسته؟

سعی کنین هر چه زودتر انتخاب واحد کنین فردا ممکنه همینها هم نباشه، تا جایی که من میدونم دانشگاه خوابگاه نمیده باید برین خوابگاه خصوصی

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - taro - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ

اخه خوابگاه خصوصی یسالس من ی ترم میخوام بعدش انتقالی میگیرم

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mahtab26 - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mahtab26 نوشته شده توسط:  علوم تحقیقات نه تحقیفات:Big Grin
جل الخالق .من قصدم خیر بود گفتم تیترش رو اشتباه نوشتید اصلاح کنید .چرا ۱۰ ده امتیاز منفی دادید؟من اعتراض دارم..لطفا رسیدگی بشهConfused

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - taro - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ

مهتاب انتخاب واحدم باز شد ولی واحدی نمونده بگیرم خخخخخ

راجبه پانسیون نزدیک دانشگاه کسی خبری داشت بمن بگه

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - m-m - 11 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)taro نوشته شده توسط:  اخه خوابگاه خصوصی یسالس من ی ترم میخوام بعدش انتقالی میگیرم
فکر میکنم جاهایی باشه که سالانه نباشه باید بگردین