تالار گفتمان مانشت
قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - yahyazahedi - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ

ای به چشم ، حتما
ولی دوستان هم اگر اطلاعاتی در این زمینه نیز پیدا کردند ، دریغ نکنند.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ

دوستان این جلسه توجیهی اجباریه؟ من که کارشناسی هم نرفتم اخه به چه درد میخوره همه کار میکنن جز معرفی دانشگاه !!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ

سلام
تاریخ ثبت نام تغیر کرد،بر اساس حروف الفبا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - h.rahmati - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ

چقدر امروز همه چی بی نظم بود Sad

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - مورتن - ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  سلام

بله بر اساس حروف الفبا شده اما اونایی که شماره گرفتن امروز طی امروز و فردا میتونن ثبت نام کنن . به هربدبختی بود شماره گرفتم دوباره ازسرکار برگشتم دانشگاه ثبت نام کردم.Tongue فکر کنم فقطمن همچین کاری کردم دوبار اومده باشم.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - h.rahmati - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ

منم شماره گرفتم قرارشد فردا صب برم.ازجزییات شهریه خبری نداره کسی؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - مورتن - ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ

من فقط رفتم با رییس دانشکده صحبت کردم . گفت انتخاب واحد با خودتونه. شنبه و یکشنبه هفته آینده انتخاب واحدتونه که باید پول ثابت رو بریزید انتخاب واحد کنید بعد پول متغیر هم بریزید یا قسط بدید. شهریه ثابت: ۱۲۷۰۰۰۰

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  سلام

بله بر اساس حروف الفبا شده اما اونایی که شماره گرفتن امروز طی امروز و فردا میتونن ثبت نام کنن . به هربدبختی بود شماره گرفتم دوباره ازسرکار برگشتم دانشگاه ثبت نام کردم.Tongue فکر کنم فقطمن همچین کاری کردم دوبار اومده باشم.

شماره چرا دادن؟
ما که نرسیدیم بریم و شماره نگرفتیم چیDodgy

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - h.rahmati - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ

اونایی ک امروز نرفتن بر اساس حروف الفبا میرن دیگه

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - ayubes - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ

سلام دوستان من امروز علوم تخقیقات بودم
خییییییییییییییییییلییییییییییییی شلوغ بود
وحالا گفتند برو فردا بیا بر اساس حروف الفبا هستش
خوب که من الف م
وگرنه اصلا ثبتنام نمی کرد م
دوستان اگه کسی ثبتنام کرده بگه
شرایط چگونه است ؟
شهریه ثابت و متغیر تعداد واحد ودروس ؟
وجریان این سفته ۲۰۰۰۰۰۰ میلیونی چی؟
من که مدرک کارشناسی رو دارم صفته که نمیخواد ؟
منتظر جواب شما دوستان هستین

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - slx12345677 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  میدونم حرفی که میزنم شاید سرکوفتم شه یا بچه ها مسخرم کنن اما اعتراف میکنم پشیمونم فردا یا جابجا میشم یا انصراف میدم اشتباه کردم خیلی لطفا نمک به زخمم نپاشید و سرکوفت نزنید

سرکوفت نداره...بیا قزوین پیش خودم ندا جون..Blush

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - h.rahmati - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ

توی کامنتای بچه ها شهریه ثابت روگفتن گویا۱۲۷۰هست.کسایی ک اصل مدرک رو دارن سفته نمیخواد بدن.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - مورتن - ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ

لیست دروس ارائه شده مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه واحد علوم تحقیقات تهران تا این لحظه:

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - ayubes - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ق.ظ

راستی کسی این استادا رو می شناسی؟
چه جور استادای هستند؟
اگه توضیح بدید ممنونم میشوم؟
من هم اکنون علوم تحقیقاتم خیلی شلوغه
فکرنکنم امروز بتونم ثبتنام کنم
کسی ثبتنام کرده شبکه؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - مورتن - ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ

بله من ثبت نام کردم و درون پروفایلم رفتم دیدم.