تالار گفتمان مانشت
قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - slx12345677 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ

عید شماااااااااااااااااااا هم مبااااااااارک....Smile

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ

عید همه بشاااااااااااااااااااااادیWink

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - taro - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ب.ظ

ندا جونم تعداد پیامام محدود بود دیشب تمومش کردم تا دیگه فردا که بازش کنم همکلاسیم من دوتا ازشونو گرفتم

منم پیش دستی کردم زودتر تبریک گفتم چقد همکلاسی خوبی دارین

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ق.ظ

عیدتون مبارک دوستای خوبمHeartHeart

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 13 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ

کسایی که ادعاشون میشه خیلی حالیشونه عملا هیچی حالیشون نیست این یه واقعیته متنفر شدم از هر چی بظاهر روشن فکره!!!میگن چرا ایران پیشرفت نمیکنه حقمونه هر بلایی سرمون بیاد وقتی بجای اینکه پشت هم باشیم روبروی همیم بجای اینکه کمک هم باشیم پشت سر هم حرف میزنیم و غیبت میکنیم و دوستامون را مسخره میکنیم واقعا چه انتظاری داریم !!مملکت پیشرفت که نمیکنه هیچ بدترهم میشه کاش انقدشخصیتمون پیشرفت کنه که برخوردمون نشانه ی شخصیتمون باشه یکم فکر کنیم رو حرف زدنمون حرف من تو امضام خلاصه شده همین و بس

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - sand - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ

بچه ها کسی شهریه اش رو کامل پرداخت کرده؟ مبلغ محاسبه شده برای کسی ایراد نداره؟ اول که انتخاب واحد کردم مبلغ بدهی با چیزی که الان نشون میده نزدیک ۲۰۰ هزارتومان فرق میکنه. حساب هم میکنم نباید اضافه میشده؟؟؟!!!!Huh

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - taro - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ

اره منم دیدم فرق داره..
.
.....................................................................
هر چه میخواهد دل تنگت ،
ســــــــــــــاکت
کسی درک نخواهد کـــرد…
.
.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - mori_1696 - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  کسایی که ادعاشون میشه خیلی حالیشونه عملا هیچی حالیشون نیست این یه واقعیته متنفر شدم از هر چی بظاهر روشن فکره!!!میگن چرا ایران پیشرفت نمیکنه حقمونه هر بلایی سرمون بیاد وقتی بجای اینکه پشت هم باشیم روبروی همیم بجای اینکه کمک هم باشیم پشت سر هم حرف میزنیم و غیبت میکنیم و دوستامون را مسخره میکنیم واقعا چه انتظاری داریم !!مملکت پیشرفت که نمیکنه هیچ بدترهم میشه کاش انقدشخصیتمون پیشرفت کنه که برخوردمون نشانه ی شخصیتمون باشه یکم فکر کنیم رو حرف زدنمون حرف من تو امضام خلاصه شده همین و بس

چی شده ندا خانوم؟! Huh

(۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها کسی شهریه اش رو کامل پرداخت کرده؟ مبلغ محاسبه شده برای کسی ایراد نداره؟ اول که انتخاب واحد کردم مبلغ بدهی با چیزی که الان نشون میده نزدیک ۲۰۰ هزارتومان فرق میکنه. حساب هم میکنم نباید اضافه میشده؟؟؟!!!!Huh

برای من تقریبا ۳۰۰ تومن فرق داره!! ۱تومن بدهکارم کردن! Undecided تقریبا همه کم و بیش این مشکل رو دارن.

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  کسایی که ادعاشون میشه خیلی حالیشونه عملا هیچی حالیشون نیست این یه واقعیته متنفر شدم از هر چی بظاهر روشن فکره!!!میگن چرا ایران پیشرفت نمیکنه حقمونه هر بلایی سرمون بیاد وقتی بجای اینکه پشت هم باشیم روبروی همیم بجای اینکه کمک هم باشیم پشت سر هم حرف میزنیم و غیبت میکنیم و دوستامون را مسخره میکنیم واقعا چه انتظاری داریم !!مملکت پیشرفت که نمیکنه هیچ بدترهم میشه کاش انقدشخصیتمون پیشرفت کنه که برخوردمون نشانه ی شخصیتمون باشه یکم فکر کنیم رو حرف زدنمون حرف من تو امضام خلاصه شده همین و بس

چرا اینقدر ناراحتHuh میشه بگید قضیه چیه اگه ممکنهSad

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - natanz - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ

از دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه شبکه شهرستان روچطور میتونم انتقالی بگیرم به تهران؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - uouo - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ب.ظ

انتقال به استان تهران ممنوعه تحت هر شرایطی...
من از سازمان مرکزی پرسیدم

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - natanz - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ

انتقالی به قزوین چطوریه؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - uouo - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)natanz نوشته شده توسط:  انتقالی به قزوین چطوریه؟
باید شرایط انتقالو داشته باشید
دو تا دانشجوی دانشگاه آزادی در یک خانواده
ازدواج و انتقال به شهر همسر برای خانمها و مثل اینها
کلا باید شرایط خاص داشته باشید یا سطح دانشگاهتون باید بالاتر از دانشگاهی باشه که می خواهید به اونجا انتقال بگیرید

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - natanz - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ

خب پس هیچی دیگه...نمیشه//
تکمیل ظرفیت خبری نیست؟برای بهمن؟

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ

چیز خاصی نشده بعضی ها رو روح و روان آدم سورتمه میرن و خودشون چیزی بارشون نیستSad من ترجیح میدم یه پروفسور بزنه تو سرم تا یه بیسوادAngryمملکت افتاده دست یه مشت بیسواد که آدم شدن برا ماDodgy