تالار گفتمان مانشت
قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - neda_Network - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  این همه راه نرید پاسدارن من رفتم گفتن نمیشه جابجا شد مگر تکمیل بهمن بزنی و قبول شی بعد جابجا شی یا از ترم به بعد انتقالی بگیری همین اگه بشه اونم

مطمئنی؟!
عجیبه ! حتما نمی خوان انجام بدهند وگرنه این راهکار قانونیه
حالا یک ترمه دیگه ۹ واحد بگذرونید نمره بالا بگیرید که اینجا همچین خبرهایی نیستBig Grin
آره ۵۰ هزار تومن خرج کردم رفتم اومدم دیروز دوستم که باراجین شبکه میخوند دیدم با معدل ۱۹ فارغ التحصیل شده میگه درسخون باش همه جا میزارنت رو سرشون علوم بخونی بهتره چون دانشگاههای تهران هر چیم باشن برا مصاحبه بهترن درک شده کار ما شریف که نمیشه خودمونا بکشیم آزاده دیگه بخونیم تمومشه بره پی کارش

من زنگ زدم مرکز آزمون گفتن فقط کسایی که زده نیمه دوم بهمن ماهی میشن میشه مگه یه سریمون نیمسال اول شیم یسری دوم ؟اونم به انتخاب دانشگاه اصلا این قانون هست؟نمیشه که تو کارنامه نزدن اینا برا خودشون دو نیمسال کنن و مردما عقب بندازن یه ترم امروز من رفتم دانشگاه و موفق نشدم مدیر گروها ببینم روز یکشنبه ساعت ۹:۳۰ خوبه که همه دانشگاه باشیم برا انتخاب واحد؟ تکلیف این وضعیتم روشن کنیم اعلام حضور کنید تا ببینیم چند نفر هستیم

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - مورتن - ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ

۲ تغییر در جدول دروس ارائه شده امروز اعمال شد که بدین ترتیب دو درس و یا ساعت زیر به جدول اضافه میگردد:

سیستم های توزیعی ۳ واحد یکشنـــبه۱۲:۴۵ ۱۰:۱۵ ۰۸:۳۰ ۲۱/۱۰/۹۳ رضائی علی

تامین کیفیت در شبکه های مخابراتی و کامپیوتری ۳ واحد پنج شنـبه۱۵:۴۵ ۱۳:۰۰ ۰۸:۳۰ ۲۳/۱۰/۹۳ جبه داری سام

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - h.rahmati - 02 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ب.ظ

هنوز مشخص نیس کیا ترم مهری هستن کیا بهمنی؟؟

این دروس ارایه شده رو کجامیشه دید؟؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - yahyazahedi - 02 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ب.ظ)h.rahmati نوشته شده توسط:  هنوز مشخص نیس کیا ترم مهری هستن کیا بهمنی؟؟

این دروس ارایه شده رو کجامیشه دید؟؟
توی سایت زیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به صورت دانشجوی مهمان وارد شوید و به عنوان دانشجوی مهمان وارد شوید.
باید فعلا صبر کنیم ببینیم ، مهرماه هستیم و یا بهمن

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - مورتن - ۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ

خب با این منوال من قید دانشگاه آزاد رو دارم میزنم و فکر نکنم بیام . ایشاله دوستان موفق باشند.

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - yahyazahedi - 03 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ

عجب موجودات دو پایی هستند این کارمندان دانشگاه ازاد.
گزارش تصویری ثبت نام .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمی دونم چی باید به اینا بگم !!!!!

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - bahar_engineer - 03 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ

اینا چرا هنوز انتخاب واحد شروع نشده ظرفیت هاشون بعضی هاشون ۰ هست بعضی ۲-۳ تا بیشتر باقی نمونده !!! یعنی کی اومده اینا رو گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سال قبلی ها؟!!
راستی بچه ها من اصفهان هستم .. انتخاب واحد باید حضوری باشه ؟ یا اینترنتیه ؟ کسی می دونه ؟

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - h.rahmati - 03 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ

اینترنتیه فکنم

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - fateme - 03 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ

سلام بچه ها ینی واقعا همه میخاید برید قزوین؟؟؟

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - slx12345677 - 03 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ

یعنی الان خداروشکر کنم که کارنامم داغون بود؟؟؟ افتادم علوم تحقیقات قزوین؟؟ Smile

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 03 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  راستی بچه ها من اصفهان هستم .. انتخاب واحد باید حضوری باشه ؟ یا اینترنتیه ؟ کسی می دونه ؟
امروز بعد از ثبت نام از مدیرگروه پرسیدم که گفت شهریه نریزید تا دوشنبه، بعد از این که توسایت مشخص شد نیمسال اولی هستید یادوم شهریه تون رو بریزید و انتخاب واحد کنید البته برای نیمسال اولی ها اونم بصورت اینترنتیDodgy

البته با توجه به این اطلاعیه ظاهرا پذیرش دانشجوها بر اساس رتبه هست که مشخص میکنه نیمسال اولی هستیم یا دوم:

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - bahar_engineer - 03 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ)h.rahmati نوشته شده توسط:  اینترنتیه فکنم

ما که رمز عبور نداریم !!!!!!!!!!!!!!!! چطوری اینترنتی انتخاب واحد کنیم؟! Sad

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 03 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ)h.rahmati نوشته شده توسط:  اینترنتیه فکنم

دوست عزیز اگه ثبت نام کرده باشید بهتون شماره دانشجویی میدن که با وارد کردن شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور میشه وارد سامانه انتخاب واحد بشیدRolleyes

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - yahyazahedi - 03 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  

دوست عزیز اگه ثبت نام کرده باشید بهتون شماره دانشجویی میدن که با وارد کردن شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور میشه وارد سامانه انتخاب واحد بشیدRolleyes

والا ما که ثبت نام کردیم و پرونده ما رو در مرحله آخر که گرفتند و زیر میز قرار دادند ، نه شماره دانشجویی دادند و نه چیزی

RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند - persianccie - 03 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  

والا ما که ثبت نام کردیم و پرونده ما رو در مرحله آخر که گرفتند و زیر میز قرار دادند ، نه شماره دانشجویی دادند و نه چیزی

مرحله اول ثبت نام تو فرمی که برای احراز هویت بهتون دادن شماره دانشجوییتون بود باید شماره دانشجویی خودتون رو یادداشت می کردید و بعد تحویل می دادینShy