تالار گفتمان مانشت
کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - bita.k - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ

بچه ها من بین مجازی شهید بهشتی و آزاد تهران جنوب موندم. کمکی می تونید بکنید؟ نمیگم جاهای تاپی قبول شدم اما باتوجه به اینکه امکان دوباره خوندن ندارم، کدوم رو برم بهتره؟
در ضمن رشته من علوم کامپیوتر هست هر دو هم گرایش محاسبات علمی هستند.

کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - bita.k - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ

بچه ها خواهش می کنم کمک کنید. یعنی هیچکی هیچ نظری نداره؟!

کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - slx12345677 - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ

بنظر من آزاد باز حداقل یکی دوتا کلاس میری..
ولی من از نوع تدریس مجازی خیلی اطلاعی ندارم. اگه من بودم آزادو میرفتم

RE: کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - hoomanab - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ

اگه اساتید خوبی داره تهران جنوب رو انتخاب کنید. اعتبار مدرک آزاد فکر میکنم از مجازی بیشتر باشه. سر کلاس رفتن خیلی تاثیر داره.

RE: کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - p_farhadi - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ

سلام
از نظر اعتبار این دانشجو هست که بیشترین اعتبارو به مدرک میده بعد دانشگاه محل تحصیل البته نظر شخصی من هست.هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارند ببینید کدوم بیشتر به شرایط شما می خوره و راضیتون می کنه و بعدا پشیمون نمیشید.اسم دانشگاه تو کشور ما خیلی مطرح هست ولی کار مهم همون تخصص و مهارتی هست که شما در خودتون دارید.
موفق باشید

کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - bita.k - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ق.ظ

احساس می کنم هیچ کدوم اعتبار لازم رو ندارن. آزاد که یکهو داره همین طور ارشد میگیره و اصلا انگار نه انگار یکی درس خونده قبول شده و
از اون طرف مجازی هم که میگن دانشگاه مثل یه گونی پول بهت نگاه میکنه Sad

RE: کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - codin - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ق.ظ

ازاد بهتره فکر کنم .

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - ehsan_haqdoost - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ

به نظر من اگه بری آزاد بهتره

کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - lafille - 27 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ

به نظر من آزاد رو انتخاب کنید.
یکی از دوستام الان مجازی دانشگاه شیراز میخونه(البته در مقطع کارشناسی) خیلی راضی هست. ولی من قبلا از چند تا استاد دانشگاه پرسیدم همگی میگفتن واسه ارشد مجازی نرید.

کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - The BesT - 27 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ

یکی از دوستان توی یکی از همین پستهای مانشت میگفت برای مجازی بعضی دانشگاهها بصورت تصادفی به بعضی داشنجوها پایان نامه میدادن و بعضی هم آموزش محور میکردن.شما هم بررسی کنید ببینید اگر مجازی شهیدبهشتی اینطوره ارزشی نداره.من هم فکر میکنم دانشگاه آزاد ارزشش بیشتر از مجازی هست.البته نمیدونم توی مجازی شهیدبهشتی موقع دادن مدرک مینویسه که مجازی بودید یا نه!.اگر ننویسه که خوبه! کی میفهمه ! Smile

RE: کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - bita.k - 27 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستان توی یکی از همین پستهای مانشت میگفت برای مجازی بعضی دانشگاهها بصورت تصادفی به بعضی داشنجوها پایان نامه میدادن و بعضی هم آموزش محور میکردن.شما هم بررسی کنید ببینید اگر مجازی شهیدبهشتی اینطوره ارزشی نداره.من هم فکر میکنم دانشگاه آزاد ارزشش بیشتر از مجازی هست.البته نمیدونم توی مجازی شهیدبهشتی موقع دادن مدرک مینویسه که مجازی بودید یا نه!.اگر ننویسه که خوبه! کی میفهمه ! Smile

تقریبا همین طوری که شما میگید هست. یعنی به ده درصد بچه های زرنگ کلاس پایان نامه میدن Smile
اگر نمی نوشت که صد در صد می رفتم. اما مینویسه مجازی هستیم.
من تقریبا مطمئن بودم که می خوام آزاد برم اما دکتر خلیلی فر یکدفعه معادلاتم رو به هم ریخت، تاکید کرد که مجازی برم ، یعنی طوری شد که چهارشنبه واسه ثبت نام آزاد هم نرفتمHuh

(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)lafille نوشته شده توسط:  به نظر من آزاد رو انتخاب کنید.
یکی از دوستام الان مجازی دانشگاه شیراز میخونه(البته در مقطع کارشناسی) خیلی راضی هست. ولی من قبلا از چند تا استاد دانشگاه پرسیدم همگی میگفتن واسه ارشد مجازی نرید.

به خاطر دکترا گفتن؟ آخه نظرات متفاوته یکی میگفت اگر آزاد بری دیگه هیچ شانسی برای دکترا سراسری نداری و اینکه آزاد مدرکش تا یکی دوسال دیگه اصلا ارزش نداره . موندم تو حرفش

RE: کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - lafille - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)bita.k نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستان توی یکی از همین پستهای مانشت میگفت برای مجازی بعضی دانشگاهها بصورت تصادفی به بعضی داشنجوها پایان نامه میدادن و بعضی هم آموزش محور میکردن.شما هم بررسی کنید ببینید اگر مجازی شهیدبهشتی اینطوره ارزشی نداره.من هم فکر میکنم دانشگاه آزاد ارزشش بیشتر از مجازی هست.البته نمیدونم توی مجازی شهیدبهشتی موقع دادن مدرک مینویسه که مجازی بودید یا نه!.اگر ننویسه که خوبه! کی میفهمه ! Smile

تقریبا همین طوری که شما میگید هست. یعنی به ده درصد بچه های زرنگ کلاس پایان نامه میدن Smile
اگر نمی نوشت که صد در صد می رفتم. اما مینویسه مجازی هستیم.
من تقریبا مطمئن بودم که می خوام آزاد برم اما دکتر خلیلی فر یکدفعه معادلاتم رو به هم ریخت، تاکید کرد که مجازی برم ، یعنی طوری شد که چهارشنبه واسه ثبت نام آزاد هم نرفتمHuh

(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)lafille نوشته شده توسط:  به نظر من آزاد رو انتخاب کنید.

به خاطر دکترا گفتن؟ آخه نظرات متفاوته یکی میگفت اگر آزاد بری دیگه هیچ شانسی برای دکترا سراسری نداری و اینکه آزاد مدرکش تا یکی دوسال دیگه اصلا ارزش نداره . موندم تو حرفش
کلا میگفتن.مثلا پیام نور رو خیلی بیشتر از مجازی قبول داشتن.من واسه کنکور سراسری راهنمایی ازشون خواستم، میگفتن پیام نور رو بالاتر از مجازی بزن.
تویه قسمت های مختلف انجمن که پست ها رو میخونم میبینم که ۹۵% از کاربرها میگن اگه ارشد دانشگاه آزاد بخونی شانس قبول شدن در دکترا رو از دست میدی.نمیدونم این موضوع درست هست یا که نه.
ولی خوب من خیلی ها رو هم میشناسم که هردوی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های روزانه خیلی خوب بودن ولی دکترا قبول نشدن.
درمورد مدرک آزاد همیشه همین حرف بوده که ارزشی نداره.به نظر من اگه آدم واقعا تلاش کنه و لیاقتش رو داشته باشه حتما به حقش میرسه.

کمک بین دو انتخاب دانشگاه! - arixooo - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ

من هم زیاد با مجازی موافق نیستم...