تالار گفتمان مانشت
گرفتن سفته در ارشد دانشگاه آزاد و تعهد خدمت دانشگاه (روزانه) - نسخه‌ی قابل چاپ

گرفتن سفته در ارشد دانشگاه آزاد و تعهد خدمت دانشگاه (روزانه) - honey4 - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ

سلام. من ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کردم. و به خاطر نداشتن دانشنامه ازم سفته گرفتن. حالا واسه کارشناسی چون روزانه بودم میگن تعهد خدمت داری تا چهار پنج سال طول میکشه دانشنامه بدن. کسی میدونه تکلیف چی میشه؟

Huh Exclamation

گرفتن سفته در ارشد دانشگاه آزاد و تعهد خدمت دانشگاه (روزانه) - one hacker alone - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ

سلام
تو بندهای مندرج در تعهدنامه قید شده که معمولا این سفته تعهدی برای اوردن اصل مدرک تا پایان نیم سال اول هست و اگه نیارید دانشگاه میتونه هر برخوردی با شما در قالب اون سفته بکنه
پس کار درست اینه که موضوع رو به اموزش دانشگاه در میان بزارید و بگید که قرار نیست حالا حالاها اماده اش کنید که البته در دوران کارشناسی دانشگاه تا پایان دوره به شما وقت میداد هر چند که خیلی سخت گیری میکنن
با این حال تکلیف خودتون رو روشن کنید و نزارید به همین شکل بمونه
چقدر سفته دادید؟

گرفتن سفته در ارشد دانشگاه آزاد و تعهد خدمت دانشگاه (روزانه) - honey4 - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ

یه ملیون. فک کنم وقتی که گذاشته بودن بیشتر از یه ترم بود. تو کارشناسی که من فک کنم ترم آخر بردم. ولی این فرق میکنه. صد در صد دانشنامه رو میخان یعنی ممکنه مثلا موقع فارغ التحصیلی مشکل پیش بیاد؟

از همه ابن سفته رو میگرفتن. یعنی اگه کسی دانشنامه نداشت مدرک بهش نمیدن؟!!!!!!!