تالار گفتمان مانشت
من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - SHahr-Zad - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ

من تقریبن در حد صفرم اما تصمیم دارم جدی شروع کنم برای ارشد ای تی
به نظرتون اگه زبان گسسته و یکی از دروس سیستم عامل یا هوش مصنوعی رو حذف کنمو نخونم باز میتونم نتیجه ای در حد عالی بگیرم؟؟؟؟
به نظرتون سیستم عامل یا هوش مصنوعی با کدوم میشه نتیجه گرفت؟؟؟برا ما هوش اختیاری بود نگرفتمش بعد سیستم عاملم خودخوان بود استاد نداشتیم خیلیم از روش میگزره اما عمیق یادش نگرفتم رو کدوم وقت بزارم ک سنگین نباشه و نتیجه بگیرم؟؟؟؟

RE: من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - p_farhadi - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)SHahr-Zad نوشته شده توسط:  من تقریبن در حد صفرم اما تصمیم دارم جدی شروع کنم برای ارشد ای تی
به نظرتون اگه زبان گسسته و یکی از دروس سیستم عامل یا هوش مصنوعی رو حذف کنمو نخونم باز میتونم نتیجه ای در حد عالی بگیرم؟؟؟؟
به نظرتون سیستم عامل یا هوش مصنوعی با کدوم میشه نتیجه گرفت؟؟؟برا ما هوش اختیاری بود نگرفتمش بعد سیستم عاملم خودخوان بود استاد نداشتیم خیلیم از روش میگزره اما عمیق یادش نگرفتم رو کدوم وقت بزارم ک سنگین نباشه و نتیجه بگیرم؟؟؟؟

سلام
به نظر من حذف دروس تو رشته ی IT ریسک حساب میشه.چه بسا اون درس هایی که شما حذف می کنید در کنکور سوال های آسون داشته باشه و شما به خاطر نخوندن از این سوالا جا میمونی من پارسال گسسته رو حذف کردم که خیلی ضرر کردم چون سوال های گسسته راحت بود و من نتونستم بزنم.به نظرم شما درسی رو حذف نکنید اون درس هایی هم که ضعیف هستید با تمرین زیاد یا کلاس میشه جبران کرد.
موفق باشید

RE: من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - Free bird - 23 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)SHahr-Zad نوشته شده توسط:  من تقریبن در حد صفرم اما تصمیم دارم جدی شروع کنم برای ارشد ای تی

بنظرم هوش مصنوعی درسیه که اگه بخونی میتوی ازش نتیجه بگیری و سیستم عامل هم مثلا به نسبت درسی مثل دروس مشترک که چند سالیه سوالای سخت تر توش بیشتره احتمال اومدنش همینطوره
بنابراین بنظرم اگر هم که بخواین درسی رو حذف کنین اصلا به این دو درس فکر نکنین

من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - SHahr-Zad - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ

ممنونم واقعن من هم دقیقن باهاتون موافقم الان تو برنامم گزاشتمشون مرسی واقعن برای راهنماییتون و راهنماییه بقیه سپاس گزارم ی دنیا

من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - Happiness.72 - 22 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ

این پست برای نزدیک یک سال و نیم پیش هستش ولی اگه کسی به این تاپیک به تازگی مراجعه کرد :

- به هیچ وجه هیچ درسی رو حذف نکنید
- سیستم عامل رو عمیق بخونید تا یادش بگیرید.
- هوش رو میشه خوب یاد گرفت با وویس یا فیلم

RE: من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - Paraande - 22 اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  این پست برای نزدیک یک سال و نیم پیش هستش ولی اگه کسی به این تاپیک به تازگی مراجعه کرد :

استدلالتون ازینکه هیچ درسی رو حذف نکنیم چیه؟ وقتی همون تایم رو بذاریم روی تسلط برای دروسی که باهاش راحت تریم. مثلا کسی معماری براش گنگه. اگه وقتی که روی فهم مسائل بیس معماری میذاره رو روی مسائل سخت ساختمان داده بذاره بهتر نتیجه نمیگیره؟با توجه به اینکه مباحث ساختمان داده و الگوریتم تقریبا مشترکه و ازین طرف سود میکنه...بعضی ها میگن اگه هیچ درسی رو حذف نکنیم میتونیم سوالات ساده رو حداقل جواب بدیم ولی از طرفی هم میگن تو کنکور ساده ترین سوال ها ممکنه نکته دار باشن. چطور وقتی رو درسی تسلط نداریم یه تست ساده رو با اطمینان بزنیم؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - Happiness.72 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ق.ظ

(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  این پست برای نزدیک یک سال و نیم پیش هستش ولی اگه کسی به این تاپیک به تازگی مراجعه کرد :

استدلالتون ازینکه هیچ درسی رو حذف نکنیم چیه؟ وقتی همون تایم رو بذاریم روی تسلط برای دروسی که باهاش راحت تریم. مثلا کسی معماری براش گنگه. اگه وقتی که روی فهم مسائل بیس معماری میذاره رو روی مسائل سخت ساختمان داده بذاره بهتر نتیجه نمیگیره؟با توجه به اینکه مباحث ساختمان داده و الگوریتم تقریبا مشترکه و ازین طرف سود میکنه...بعضی ها میگن اگه هیچ درسی رو حذف نکنیم میتونیم سوالات ساده رو حداقل جواب بدیم ولی از طرفی هم میگن تو کنکور ساده ترین سوال ها ممکنه نکته دار باشن. چطور وقتی رو درسی تسلط نداریم یه تست ساده رو با اطمینان بزنیم؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
استدلال :
دو درصد ۴۰ بهتره یا یک درصد ۷۰ و یک درصد ۰ ؟

من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - admin - 28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ق.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  دو درصد ۴۰ بهتره یا یک درصد ۷۰ و یک درصد ۰ ؟

۱. هیچ تضمینی نیست که اگه روی یه درس سرمایه‌گذاری کنید بتونید ۷۰ درصد بزنید. ممکنه همون درسی که شما حذف کردین سوالاتش راحت‌تر باشه و همون درسی که شما خیلی روش سرمایه‌گذاری کردین فوق‌العاده سوالاتش سخت باشه.
۲. رسوندن ۰ به ۴۰ خیلی راحت، ولی رسوندن ۴۰ به ۷۰ فوق‌العاده دشوار و ریسکی هست.

RE: من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟ - Happiness.72 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ق.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  دو درصد ۴۰ بهتره یا یک درصد ۷۰ و یک درصد ۰ ؟

۱. هیچ تضمینی نیست که اگه روی یه درس سرمایه‌گذاری کنید بتونید ۷۰ درصد بزنید. ممکنه همون درسی که شما حذف کردین سوالاتش راحت‌تر باشه و همون درسی که شما خیلی روش سرمایه‌گذاری کردین فوق‌العاده سوالاتش سخت باشه.
۲. رسوندن ۰ به ۴۰ خیلی راحت، ولی رسوندن ۴۰ به ۷۰ فوق‌العاده دشوار و ریسکی هست.
بسی مایه مباهات هست که دکتر تنهایی عزیز جمله ی ناقص ما رو پاسخ داد

احساس میکنم رسوندن درصد به بالای ۵۰ با تمرین و ممارست حاصل شه البته واقعا دشوار و سخته

توکل بخدا