تالار گفتمان مانشت
تورو خدا کمکم کنید حداقل یک نفر راهنماییم کنه خواهشا(ارشد یل سربازی،با شرایط من) - نسخه‌ی قابل چاپ

تورو خدا کمکم کنید حداقل یک نفر راهنماییم کنه خواهشا(ارشد یل سربازی،با شرایط من) - hossein_zd73 - 28 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ق.ظ

سلام دوستان عزیز.من متولد ۷۳ام.سال بعد تیرماه کارشناسی نرم افزارم تموم میشه.
حالا موندم که برم اول ارشد یا سربازی؟
یه جورایی کار و ازدواج بیشتر واسم توی اولویته ولی دو دلم.مخصوصا اطرافیان میگن ارشد اول.بعد سربازی.بسیجی مسیجی هم ندارم واسه کسری و این چیرا.
راهنمایی کنید لطفا

ناگفته نماند ۲۱ جز قرآن رو هم حفظم.اگه تموم ش کنم میتونه واسه سربازی بهتر باشه؟

تورو خدا کمکم کنید حداقل یک نفر راهنماییم کنه خواهشا(ارشد یل سربازی،با شرایط من) - one hacker alone - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ق.ظ

سلام بر حافظ قران
انشالله همیشه سلامت باشید
ببنید من هر روز شرایط کار فرهم میشه برام که وقتی به دوستام میگم میگن ماکه سربازی نداریم!!! و من این رو از هر کدوم برای چندمین بار میشنوم و باز هم یادم میره
حتما حتما حتما سربازی برید که برای استخدامی مشکلی نداشته باشید انشالله بعد که برگشتید میتونید در کنار کار یا ازدواج ارشد رو هم بخونید
در مورد حفظ قران خبر ندارم جریانش چیه
اگه به ما هم یاد بدید ممنون میشیم چجوری حفظ کردید

RE: تورو خدا کمکم کنید حداقل یک نفر راهنماییم کنه خواهشا(ارشد یل سربازی،با شرایط من) - hossein_zd73 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام بر حافظ قران
انشالله همیشه سلامت باشید
ببنید من هر روز شرایط کار فرهم میشه برام که وقتی به دوستام میگم میگن ماکه سربازی نداریم!!! و من این رو از هر کدوم برای چندمین بار میشنوم و باز هم یادم میره
حتما حتما حتما سربازی برید که برای استخدامی مشکلی نداشته باشید انشالله بعد که برگشتید میتونید در کنار کار یا ازدواج ارشد رو هم بخونید
در مورد حفظ قران خبر ندارم جریانش چیه
اگه به ما هم یاد بدید ممنون میشیم چجوری حفظ کردید

و علیکم Big Grin
ممنون همچنین داداش
اره راست میگی اگه اینطوریه سربازی رفتن مهمتره
چشم کمکی بتونم حتما انجام میدم