تالار گفتمان مانشت
آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - diligent - 28 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ

سلام دوستان. میخواستم بدونم آیا در فایلهای ویدیویی این امکان هست که بشه سرچ کرد مثلا کلمه خاصی در این ویدیو بکار رفته یا خیر؟ مثلا توی اون ویدیو یک نفر داره صحبت میکنه و حجم ویدیو هم بالاست، شما میخواین ببینین آیا در مورد کلمه ای که دنبالش هستین هم صحبت میشه یا نه
فکر میکنید امکانش هست؟؟

آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - one hacker alone - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ق.ظ

سلام میشه ولی خیلی سخته و کار داره
هم برای زیر نویس در شرایطی میشه و هم برای صدا
که برای صدا باید صوت رو ازتصویر جدا کرد
بعد تبدیل به فایل متنی میشه بعد جستجو
اگه بگید دقیقا برا چی میخواید شاید بتونم یه راه میانبری برسونم

آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - diligent - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ

ممنون از جوابتون.
۷ تا فایل ویدیویی دارم (موضوعش درسی هست) زبان اصلی هسا و زیر نویس زبان اصلی هم داره. ولی گوش دادن بهشون خیلی زمان میبره، میخوام تو هر کردم یه تعدا کلمه کلیدی رو سرچ کنم یا اگه راحتتر هست همه رو join کنم یک بار اینکارو انجام بدم.

آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - one hacker alone - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ق.ظ

اگه زیرنویس انگلیسی داره که خیلی راحت تر میشه فقط اینکه فرمتشون چیه؟

آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - diligent - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ق.ظ

srt هست

RE: آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - sohrab1 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ

++Notepad را نصب کنید.
روی زیرنویس راست کلیک کنید.
ٍ++Edit with Notepad را کلیک کنید.
در منو روی search و بعد روی find کلیک کنید. کلمه را جستجو کنید.

آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - diligent - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ

آقای sohrab، فکر کنم متوجه سوالم نشده باشین

آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - diligent - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ولی نظر کارشناسی منو بخواید، بهترین کار اینه که یه ctrl+f بزنید، بعد کلمه دلخواه رو سرچ کنید!
ممنون از نظر شما. ولی فایل متنی ک نیست که با کنترل اف بشه درش سرچ انجام داد!

RE: آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - Behnam‌ - ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  آقای sohrab، فکر کنم متوجه سوالم نشده باشین

چرا خوب درست گفتند دیگه. شما میگید میخواید بدونید در مورد فلان کلمه صحبت شده یا نه، زیرنویسش رو هم دارید؛ از طریق جستجو در فایل زیرنویس می‌تونید متوجه بشید. در فایل زیرنویس کنار کلمه یا جمله، زمانش هم هست.

آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - diligent - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما مثه اینکه خیلی جدی گرفتید!
بله جدی گرفتم، وقتی یه سوال جدی پرسیده میشه دلیلی نداره یه نفر بیاد به شوخی جواب بده!

RE: آیا امکان جستجو در فایلهای ویدیویی وجود دارد؟ - sohrab1 - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  ممنون از نظر شما. ولی فایل متنی ک نیست که با کنترل اف بشه درش سرچ انجام داد!
ایشون هم همون روش منو گفتن.
کلید میانبر همون Search و بعد find هست که مساوی Ctrl+F میشه.
حالا مشکلتون حل شد؟