تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مهر ماه - iammiti - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ

بچه ها یکی یه تاپیک واسه بررسی ازمون پارسه نمی خواد بزنه؟ سوالامونو بپرسیم و این چیزا
من واقعا دفترچه سوالام دیگه قابل خوندن نیس و گرنه حتما اپ میکردم

گروه درسی مهر ماه - miss msv66 - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  بچه ها یکی یه تاپیک واسه بررسی ازمون پارسه نمی خواد بزنه؟ سوالامونو بپرسیم و این چیزا
من واقعا دفترچه سوالام دیگه قابل خوندن نیس و گرنه حتما اپ میکردم
خوب بود امتحانتون؟

گروه درسی مهر ماه - iammiti - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  خوب بود امتحانتون؟
صلوات بفرستین Smile))
من برم از اول ۲۵% بخونم بهتره

گروه درسی مهر ماه - nlp@2015 - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ

سوالا ب نظرم زیاد خوب نبودن الگوریتمو داده و معماریش خیلی از کنکور راحتتر بود کلا این آزمایشی ها فقط واسه زمانبندیو برنامه خوبن و بس

RE: گروه درسی مهر ماه - abji22 - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  معماری ی چند فصل مهم و خوبشو بگیدبخونم و از چ کتابی؟
وااااااای مرسی ک همه جواب دادیدUndecided

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  جزوه صبایی تو فروم هست
لینکش؟
همش مهمه باید خونده شه چونکه ۱۲ سواله از هر جایی ممکنه سوال بدن
مدرسان خوبه پوران بدک نیس راهیان هم میشه باهاش کنار اومد

دیگه سرچم نمیتونی بکنی؟؟؟؟؟Huh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی این لینکو ک میدونستم فکرکردم جدید کسی گزاشته،من نمیتونم دالودش کنم هرکاری میکنم بازم نمیشه چیییییییکار کنم؟
راجب معماری:من معماری ی ۲۰درصدی میخوام ازش دربیاد نمیرسم همشو بخونم نمیدونم کدوم فصلاشو بخونم
گسسته رو چ کنم؟کیترسم بازم اسون بیادو ما نخونیم

RE: گروه درسی مهر ماه - hoomanab - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ

سلام به همه کنکوریای عزیز. همگی پیروز و سلامت باشید.
خواستم فقط یه چیزیو خدمتتون بگم اونم اینکه اگه نتیجه هاتون توی آزمونا بده ناراحت نشید اگه هم عالیه خوشحال نشید.
اینا آزمایشین و فقط باید یاد بگیرید چطور تست بزنید به عبارت دیگه مهارت تست زنیتون بالا بره مثل زمان بندی، چه درسایی و رو اول جواب بدید و ... .
روزی که آزمون دارید، بعد آزمون خوب بخوابید تا بعد از ظهر و بعد از اون آزموناتونو چک کنید. حنما این کار رو بکنید، خیلی کمکتون میکنه. این هم که آزمونا سوال اشتباه داشته باشند یه چیز طبیعیه. فکرتون رو درگیرش نکنید.
ببخشید اگه زیاد شد.
پیروز و سربلند باشید

RE: گروه درسی مهر ماه - sahar salehi - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ

بچه ها این پارسه سوالای مدیریت رو از کجا می ده؟
من رابینز خونده بودم فقط ۲ تا سوال واسم آشنا بود که یکیشو هم غلط زدم.Huh
این سایت به نظرتون معتبره کتاب پرچ و مقسمی رو ازش بخرم واسه مدیریت؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مهر ماه - jparisa - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ ب.ظ

من تقریبا تازه شروع کردم
۲۵% اولم عقب افتادم اما توکل به خدا

RE: گروه درسی مهر ماه - IR.Sina - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  بچه ها این پارسه سوالای مدیریت رو از کجا می ده؟

دقیقا! Angry
الان رفتم سرفصل های پارسه رو دوباره دانلود کردم دیدم که عوضش کرده و تنها تغییرش این بوده که سرفصل های مدیریت رو از رابینز به کتاب دو جلدی خودش عوض کرده! (نمیدونم چه زمانی این کار رو کرده دقیقا) البته بیشتر از دو تا سوال از رابینز بود ولی اگه مدیریت رو تو کل آزمونای پارسه هم صفر بزنم بازم همین رابینزو میخونم! چون حداقل تو سالای پیش که سوالا از رابینز اومده نه پارسه! من واژه ادهوکراسی رو که دیدم هنگ کردم یه لحظه! (: اصلا یه وضعیتی!

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  این سایت به نظرتون معتبره کتاب پرچ و مقسمی رو ازش بخرم واسه مدیریت؟

این سایت فکر کنم قدیمی ترین سایت فروش اینترنتی کتاب تو ایران باشه! قبلا هم دوستان ازش کتاب خریدن اما نمیدونم چرا نماد اعتماد نداره!

RE: گروه درسی مهر ماه - kingmax - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  خوب بود امتحانتون؟
صلوات بفرستین Smile))
من برم از اول ۲۵% بخونم بهتره

شدیدا باهات موافقم هر چی سوال شک کردم اشتباه زدم

گروه درسی مهر ماه - miss msv66 - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  بچه ها این پارسه سوالای مدیریت رو از کجا می ده؟

دقیقا! Angry
الان رفتم سرفصل های پارسه رو دوباره دانلود کردم دیدم که عوضش کرده و تنها تغییرش این بوده که سرفصل های مدیریت رو از رابینز به کتاب دو جلدی خودش عوض کرده! (نمیدونم چه زمانی این کار رو کرده دقیقا) البته بیشتر از دو تا سوال از رابینز بود ولی اگه مدیریت رو تو کل آزمونای پارسه هم صفر بزنم بازم همین رابینزو میخونم! من واژه ادهوکراسی رو که دیدم هنگ کردم یه لحظه! (: اصلا یه وضعیتی!

اره وای من فک کردم فقط خودم خراب کردم مدیریت رو :|
شماها پایگاه رو چیکار کردین؟ من اصن اون جوری که باب میلم بود پایگاهمم خوب نشد
سوالای گسسته هم که همش از مبحث شمارش بود جز یه دونه که من شمارشو نخونده بودم
در کل اصن از امتحان راضی نبودم با این که عملکردم زیاد بد نبود
کلا نا امیدم کرده این امتحان

گروه درسی مهر ماه - explorer - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  این سایت به نظرتون معتبره کتاب پرچ و مقسمی رو ازش بخرم واسه مدیریت؟

یه بار ازش کتاب خریدم خیلی طول کشید تا اومد تازشم قیمت پشت جلد نداد روی قیمت پشت جلد برچسب زده بود زیاد کده بود چون که چاپ جدید اون کتاب گرونتر بود یعنی چاپ قدیم رو با من به قیمت چاپ جدید حساب کرد و چون بیشتر پول رو ریخته بودم مجبور بودم ما به تفاوتش رو هم بریزم

از اینجا بخر

خیلی هم مطمئن خیلی هم شیک Big Grin

RE: گروه درسی مهر ماه - nima88 - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  بچه ها این پارسه سوالای مدیریت رو از کجا می ده؟

دقیقا! Angry
الان رفتم سرفصل های پارسه رو دوباره دانلود کردم دیدم که عوضش کرده و تنها تغییرش این بوده که سرفصل های مدیریت رو از رابینز به کتاب دو جلدی خودش عوض کرده! (نمیدونم چه زمانی این کار رو کرده دقیقا) البته بیشتر از دو تا سوال از رابینز بود ولی اگه مدیریت رو تو کل آزمونای پارسه هم صفر بزنم بازم همین رابینزو میخونم! من واژه ادهوکراسی رو که دیدم هنگ کردم یه لحظه! (: اصلا یه وضعیتی!

اره وای من فک کردم فقط خودم خراب کردم مدیریت رو :|
شماها پایگاه رو چیکار کردین؟ من اصن اون جوری که باب میلم بود پایگاهمم خوب نشد
سوالای گسسته هم که همش از مبحث شمارش بود جز یه دونه که من شمارشو نخونده بودم
در کل اصن از امتحان راضی نبودم با این که عملکردم زیاد بد نبود
کلا نا امیدم کرده این امتحان

منم که اصلا خوب ندادم.روزی ۸ساعت از مرداد میخونم اما افتضاح دادم.پایگاه خراب مدیریت خراب حتی هوشم خرااااب Exclamation

RE: گروه درسی مهر ماه - sahar salehi - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ

واسه پایگاه مدرسان خونده بودم من. با سوالای آزمون مشکلی نداشتم.

RE: گروه درسی مهر ماه - ziba.O - 18 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  بچه ها این پارسه سوالای مدیریت رو از کجا می ده؟
این سایت به نظرتون معتبره کتاب پرچ و مقسمی رو ازش بخرم واسه مدیریت؟

دوست عزیز به نظر من مدیریتو از رو پوران بخون، من پارسال با پوران ۷۳/۸ درصد تو کنکور اصلی زده بودم.

بچه ها میشه درصدا و رتبه تونو بزارین؟