تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مهر ماه - m@hboobe - 20 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها ساختمان پوران ۲۵% دوم تا صفحه چند هست؟
فصل ۵ و اول فصل ۶ تا آخر بخش BST یا همون د.د.ج Big Grin هست عزیزم Blush مابقی مطالب این فصل برای ۲۵% سومه.

RE: گروه درسی مهر ماه - sara417 - 20 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ)ستاره۷۰ نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها ساختمان پوران ۲۵% دوم تا صفحه چند هست؟
فصل ۵ و اول فصل ۶ تا آخر بخش BST یا همون د.د.ج Big Grin هست عزیزم Blush مابقی مطالب این فصل برای ۲۵% سومه.

درسته. جستجوی دودویی هم میشه تو طراحی پوران پیدا کرد. میشه صفحه ۲۷۰ کتاب پوران

راجع به کامپایلر پوران، ۲۵ % دوم کسی نظری نداره کجاش میفته؟

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  سلام به همگی.
آزمون اول که خیلی داغون بود Sad ولی دستت میاد چه جوری خوندی و چکار کنی!
من سرفصل های آزمون ۲۵ درصد دوم نگاه کردم، طراحی الگوریتم میشه: روش های طراحی الگوریتم که شامل تقسیم و غلبه، پویا، عقب گرد، حریصانه و شاخه و حد میشه. با کتاب پوران میشه ۴ فصل که بیشتر از ۲۵ درصد هستش!!!
خیلی نیست؟؟؟
کسی که پوران داره میشه بگه شاخه و حد میشه کدوم مبحث؟؟
سرفصل کامپایلر هم یک راهنمایی بکنید کدوم قسمت میشه؟ من پوران دارم، تولید کد در پارسر بالا به پایین منظور کد میانی هستش که یک فصل جدا تو پوران هست؟؟
تحلیلگر نحوی پایین به بالا هم میشه فصل ۳ کتاب پوران از LR(0)؟؟؟؟ اره؟ یکم پیدا کردن مبحثا با توجه به اینکه منبع واحدی وجود نداره سخته Sad

به نظر منم علنا ۵۰%مباحث الگوریتم اینا.خیلی زیادم هست تستهاشHuh

اره خیلی هستش Sad

گروه درسی مهر ماه - ریحان - ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ

من نمیرسم فصل بویای الگوریتمو بخونم.خیلی زیاده...امارم که میشه فصل ۲و۳ بارسه.اوووف.معماری فصل ۱ بورانه؟ نظریه هم که فصل ۵و۶و۷ لینزه.کامبایلرو نمیگین تا حدودای صفحه چنده بوران میشه؟؟؟ میگم قبول دارین سیستم عامل این مبحثش سخته؟ برنامه نویسی محضه!!! باید فول باشیم برنامه نویسو...نه؟

راستی نمیخواین رتبه های بارستونو بگین؟؟؟؟ من که خیلیها رو الکی غلط زدم.از سر بی دقتی...حیف....

RE: گروه درسی مهر ماه - ehsansjs - 20 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من نمیرسم فصل بویای الگوریتمو بخونم.خیلی زیاده...امارم که میشه فصل ۲و۳ بارسه.اوووف.معماری فصل ۱ بورانه؟ نظریه هم که فصل ۵و۶و۷ لینزه.کامبایلرو نمیگین تا حدودای صفحه چنده بوران میشه؟؟؟ میگم قبول دارین سیستم عامل این مبحثش سخته؟ برنامه نویسی محضه!!! باید فول باشیم برنامه نویسو...نه؟

راستی نمیخواین رتبه های بارستونو بگین؟؟؟؟ من که خیلیها رو الکی غلط زدم.از سر بی دقتی...حیف....

کاش میگفتید با برنامه کدوم موسسه جلو میرید تا شاید میتونستم کمک کنم!
کامپایلر ۲۵%-۲ کل تحلیل نحویه!!!! با اون همه تست پوران که میشه ۲/۳ کتابConfused
ولی موسسات با کتابای خودشون برنامه میدن!
مثلا HDL فصل آخر منطقی پوران محسوب میشه ولی توی ۲۵%-۲ ا.مدهUndecided (پیوسته نخوندیدم نخوندید فقط مواظب باشید تا آخر ۲۵%-۴ همه جای کتاب پوشش داده بشه

RE: گروه درسی مهر ماه - flowerirani - 20 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ)sharifIT نوشته شده توسط:  سلام دوستان. نظرتون چیه برای کنکور کامپیوتر معماری و منطقی رو حذف کنم ؟ خیلی بد میشه؟ اصلا با این دو تا درس کنار نمیام Undecided
=============================
سلام
میخای حذف کنی معماری رو حذف کن به جز فصل اول حافظه پایپ لاین وفصل دوم پوران هم که ۵صفحه ست بخون در کل میشه ۳فصلو ....
منطقی ر وهم حذف کنی چی ر ومیخای بزنی؟
منطقی ر وکامل بخون حتما استادت خوب نیست که بدت میا د ازش مث خود من
یوسفی و اجلالی خیلی خوبن جزوه وصداهاشونم تو نت و هر جایی دیگه هست
اگر گرایشت خود نرم هست که به هیچ عنوان حذف نکن هر دو رو اگر هوش هست هم بجاش باید مدار الکتریکی رو تمام بخونی و از هر دو کتاب مدار منطقی و معماری فصلهای مهم نیستن ر وکنار بذار نه همه رو مثلا حافظه وقتی هر سال سوال میاد ادم مگه عقلش کمه حذف کنه؟
فصل یک معماری ر وهم دی ماه میخونی که یادت نره الان بخونی ۱۱۵روز تا کنور مونده فراموش میکنی
فصل ۱ هم هرسال سوال میاد عقل ما اینو میگه

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)مهردخت نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.شما بطور میانگین روزی چند ساعت درس می خونید؟
من خیلی بخوام بترکونم میشه ۵ ساعت
============================
فقط باید عمقی و مفهومی بخونی ساعتش مهم نیست اگر روزی ۵ساعت بخونی وقتی بلند میشی حس کنی چیزی بهت اضافه شده عالیهههههههه فقط باید هر چیزی خوندی تو مغزت بنشینه مفهومی باشه زمانش مهم نیست

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من ریاضی مهندسی را حذف کردم.......می دونم الان اگه بخونم هیچی نمیشم
و محاسبات عددی را هم دانشگاه نخوندم ولی همه می گن آسونه . اینو نمی دونم چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
========================
محاسبات ۳تا فصلش خیلی مهمه هر سال ۲تا از ۳تا سوالاتش از اون ۳فصله که اینان: حل عددی معادلات ،انتگرال عددی ،حل عددی معادلات دیفرانسیل
اما الان به نظر من بخونش باید تو دی ماه هم باز بخونیش محاسبات یه ریسکم هست چون محاسبات ریز داره سرکنکور با اون همه استرس..
اگر پایه ریاضی داری رهاش نکن به نظر من
اما مهندسی سنگینه
اگر حذفش کردی گسسته ر وکامل بخون بر میکنی حذفشم کنی بد جور ضربه میخوری گسسته به نظر من نیمی از راه قبولی هست

(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  رتبه های دو سال گذشتت چطور بوده؟ Big Grinانشالله امسال دیگه موفق میشی
کسی میدونه ۶۰۰ مسئله قدسی آخرین چاپش برای کی هست؟ کتاب فروشی چاپ ۹۲ بود Dodgy
========================
من با انتشارات تماس گرفتم فرمودن همه کتابها همون چاپ اوله محتواش فقط چاپش عوض شده هنوز نسبت به چاپ اولش هیچ تغییری نکرده

(۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  راهنمایی لطفا
کسی میدونه برای خرید جزوه شبکه ۱ و ۲ استاد صبایی، دانشگاه امیر کبیر باید برم یا اینکه انتشاراتش جداست؟

============
تو همین مانشت تو بخش شبکه یه دختری گذاشته که مال پاییز۹۲ هم هست در ضمن کتاب شبکه تو بازاره

RE: گروه درسی مهر ماه - e2000 - 20 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ

بیاموزمت کیمیای سعادت ، ز کامپایلر بد جدایی جدایی Smile)

RE: گروه درسی مهر ماه - flowerirani - 20 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ)L3ila نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان...
کسى هست که بتونه به این سوال من جواب بده...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون...

=================================
شما سوالاتو که برداشتی ما که علم غیب نداریم تیتتو بخونیم؟
سوالتو دوباره مطح کن

(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط:  سلام دوستان ....یک سوال فوری دارم از خدمتتون .... باید هم ببخشید که اینجا میپرسم چون جاش نیست...
برای ترم پاییز تو مشهد برای ساختمان داده و الگوریتم هم دکتر یوسفی میخوان بیان و هم دکتر سید جوادی و مهندس طورانی حالا خواستم بپرسم ازتون کدوم یکی رو تو اولویت قرار بدم؟؟ این رو هم بگم که خودم تقریبا ساخختمان و الگوریتم رو تقریبا یه دوری کردم اما مشکلات زیاد دارم و احساس میکنم بایستی کلاس برم چون پایه زیاد قوی هم ندارم....

ممنون میشم اگر پاسخ بدید ....

===================
من هادی یوسفی رو پیشنهاد میکنم

(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  معماری ی چند فصل مهم و خوبشو بگیدبخونم و از چ کتابی؟
==============
اگر ایتی هستی همه فصلها میاد هر کدوم برات راحتره بخون بجای همشو بخونی نزنی نصفشو بخون حتما نصفش وبزنی
چون سوالات ایتی زیاده از همه فصلها میاد
اگر مهندسی هستی چون ضریب چهاره بسیار مهمتره و فصل حافظه پایپلاین و اول هر سال سوال میاد اما فصل ۱ ر و ترجیحا دیماه بخون یادت نره چون خیلی محاسبات داره

(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  چقدر این مدار الکتریکی سخته.
================
اگر بری کلاس خیلی برد کردی اینو هم مدنظر بده واسه هوش سوالاتش زیاد سخت نیست مثل برق مدار ر واگر خوب بخونی چون۴تا سوال ضریب ۴ میاد خیلی برد کردی ازدستش نده همیشه هر چیزی که ارزش دار هسختی هاشم شیرین ه
اصلا از پارسه چیزی متوجه نمیشم... جزوه استاد خودمون هم ناقصه طبیعتا چون برا ترم دانشگاهی تدریس شده نه کنکوری.
فکرشو نمیکردم انقدر سخت باشه این درس. چطور پاس شدم ترم سه این درسو نمیدونم :|

هرچند اینجا هیشکی انگار جواب سوال کسی رو نمیده ولی میپرسم به امید اینکه شاید جوابی گرفتم:دی رفقا این درس واسه همه انقدر سخته یا فقط واسه من؟
میخوام ببینم زیاد وقت نذارم رو این درس یا زیاد وقت بذارم...؟

خیلی سخته لامصب! خیلی خیلی کلافه و خسته ام کرده حس میکنم اصلا تا شب نمیتونم هیچی دیگه بخونم! از صبح میخونمش هنو هیچی نفهمیدم ازش. کلی وقتمو گرفت لعنتی! :|

RE: گروه درسی مهر ماه - ریحان - ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من نمیرسم فصل بویای الگوریتمو بخونم.خیلی زیاده...امارم که میشه فصل ۲و۳ بارسه.اوووف.معماری فصل ۱ بورانه؟ نظریه هم که فصل ۵و۶و۷ لینزه.کامبایلرو نمیگین تا حدودای صفحه چنده بوران میشه؟؟؟ میگم قبول دارین سیستم عامل این مبحثش سخته؟ برنامه نویسی محضه!!! باید فول باشیم برنامه نویسو...نه؟

مثلا HDL فصل آخر منطقی پوران محسوب میشه ولی توی ۲۵%-۲ ا.مدهUndecided (پیوسته نخوندیدم نخوندید فقط مواظب باشید تا آخر ۲۵%-۴ همه جای کتاب پوشش داده بشه

طبق ازمونهای بارسه سرفصل میخوام

RE: گروه درسی مهر ماه - ۸۹۱۷۱۱۱۴ - ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من نمیرسم فصل بویای الگوریتمو بخونم.خیلی زیاده...امارم که میشه فصل ۲و۳ بارسه.اوووف.معماری فصل ۱ بورانه؟ نظریه هم که فصل ۵و۶و۷ لینزه.کامبایلرو نمیگین تا حدودای صفحه چنده بوران میشه؟؟؟ میگم قبول دارین سیستم عامل این مبحثش سخته؟ برنامه نویسی محضه!!! باید فول باشیم برنامه نویسو...نه؟

۲۵ درصد دوم پارسه سیستم عامل از کجا تا کجاست مگه؟؟؟SadSad

گروه درسی مهر ماه - jparisa - 21 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ

بچه ها کسی از شیراز نیست کتابخونه ملی باهم بریم
اگه کنکور ازمایشی هم شرکت کنه که چه بهتر
پ.خ بدید

RE: گروه درسی مهر ماه - sara417 - 21 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ)۸۹۱۷۱۱۱۴ نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من نمیرسم فصل بویای الگوریتمو بخونم.خیلی زیاده...امارم که میشه فصل ۲و۳ بارسه.اوووف.معماری فصل ۱ بورانه؟ نظریه هم که فصل ۵و۶و۷ لینزه.کامبایلرو نمیگین تا حدودای صفحه چنده بوران میشه؟؟؟ میگم قبول دارین سیستم عامل این مبحثش سخته؟ برنامه نویسی محضه!!! باید فول باشیم برنامه نویسو...نه؟

۲۵ درصد دوم پارسه سیستم عامل از کجا تا کجاست مگه؟؟؟SadSad

سیستم عامل با کتاب دکتر حقیقت میشه فصل ۴ که انحصار متقابل و بن بست و راه حل هاشه( سمافور، مانیتور، تبادل پیام)

الان شما با کدوم موسسه گفتی؟
با پارسه که HDL نداره واسه آزمون دوم HuhHuh

RE: گروه درسی مهر ماه - ehsansjs - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ق.ظ

[/quote]

من با ماهان عرض کردمCool

RE: گروه درسی مهر ماه - sara417 - 21 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ق.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  

من با ماهان عرض کردمCool
[/quote]

اهان. ترسیدم ی لحظه Big Grin . مرسی

گروه درسی مهر ماه - nikash1392 - 22 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ق.ظ

سلام
دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه.
من درس مدار الکتریکی رو تازه می خوام از آبان بخونم.قبلا هم این درس رو نخوندم .
از چه کتابی شروع کنم بخونم که سریع یاد بگیرم ؟
رفرنس فارسی برای این درس داریم ؟
از بین کلاس مهندس شیرین آبادی و دکتر زرگر کلاس کدوم استاد رو پیشنهاد می کنید؟

گروه درسی مهر ماه - A V A - 22 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ق.ظ)nikash1392 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه.
من درس مدار الکتریکی رو تازه می خوام از آبان بخونم.قبلا هم این درس رو نخوندم .
از چه کتابی شروع کنم بخونم که سریع یاد بگیرم ؟
رفرنس فارسی برای این درس داریم ؟
از بین کلاس مهندس شیرین آبادی و دکتر زرگر کلاس کدوم استاد رو پیشنهاد می کنید؟

سریعا این درسو حذف کنین بهتره
رتبه های خوبم براش وقت نمیذارن
شمام که تا الان نخوندیش
نظر من اینه وقت گذاشتن براش اشتباس
اما اگر میخواین، طبق شنیده هام زرگر خوبه
اما لطفا بحث کدوم استاد رو در تاپیک درسی باز نکنین، هم طولانیه، هم تبلیغاتیا میان، بچه ها کلافه میشن