تالار گفتمان مانشت
شبکه های اجتماعی - نسخه‌ی قابل چاپ

شبکه های اجتماعی - b.yalda1 - 26 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ

سلام بچه ها کسی است که موضوع پایان نامه اش شبکه های اجتماعی باشه می خوام ازش کمک بگیرم.

شبکه های اجتماعی - Lonely Palm - 27 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ق.ظ

سلام
من پایان نامه م تو این زمینه نیست ولی این موضوع جزو علاقمندی هام هست، تو چه حوزه ای از شبکه های اجتماعی میخواین کار کنین؟

RE: شبکه های اجتماعی - b.yalda1 - 27 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ

سلام من می خواهم در مورد پیش بینی لینک در شبکه اجتماعی کار کنم اگه کسی هست تو این زمینه کار کنه خیلی خوب میشه که با هم تبادل اطلاعات کنیم.

RE: شبکه های اجتماعی - b.yalda1 - 27 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ب.ظ

من به کس های که هنوز موضوع پایان نامه بر نداشته اند پیشنهاد می کنم که حتما شبکه های اجتماعی رو بر دارن.

RE: شبکه های اجتماعی - Lonely Palm - 27 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ

فکر کنم با خوندن این دو تا survey که جفتشون هم برای سال ۲۰۱۱ هستند تا حد زیادی میشه با کارهای قبلی آشنا شد:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد اینکه برای دیتاستش هم فکر می کنم
و
گزینه های خوب و معتبری باشن

RE: شبکه های اجتماعی - b.yalda1 - 27 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  فکر کنم با خوندن این دو تا survey که جفتشون هم برای سال ۲۰۱۱ هستند تا حد زیادی میشه با کارهای قبلی آشنا شد:
-

بعد اینکه برای دیتاستش هم فکر می کنم
و
گزینه های خوب و معتبری باشن

دست شما درد نکنه مقاله خوبی بود.البته من هنوز بین پیش بینی لینک و پیش بینی انفجار در شبکه اجتماعی گیر کردم اگر تو این زمینه هم مقاله سراغ داری معرفی کنی سپاس گذار میشم.

RE: شبکه های اجتماعی - b.yalda1 - 27 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ

واقعا کسی اینجا شبکه اجتماعی کار نمیکنه که تو این بحث شرکت نمی کنه.

شبکه های اجتماعی - Lonely Palm - 27 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ

عذر می خوام پیش بینی انفجار معادل انگلیسیش چیه؟ من نشنیدم راستشو بخواین ...
ببینید برید به سمت کاربردهای نظریه ی بازی ها تو شبکه های اجتماعی، خیلی قشنگه موضوعش و خیلی هم خوب و به روزه

RE: شبکه های اجتماعی - b.yalda1 - 28 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ

بحث که من بهش علاقه دارم بررسی دینامیک بودن شبکه های اجتماعی است که برای بررسی انفجار در شبکه های اجتماعی ازش استفاده می کنم معادلش Bursty Dynamics in social network است.برای پیش بینی اشوب یا بی نظمی تو جامعه ازش استفاده میشه.

شبکه های اجتماعی - saeedehs - 01 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ

من دوستم دکترا میخونه موضوعش شبکه های اجتماعییه اگه میخای pm بده ایمیلش رو برات بفرستم ببین مایل هست ک همراهی کنید همیدگه رو یانه

RE: شبکه های اجتماعی - Hermione - 05 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ

من تازه وارد این بحث شدم میشه راجع به انفجاری که گفتی تو شبکه های اجتماعی کمی بگی؟ تا جاییکه من میدونستم الگوریتم هاش برای پیش بینی لینک های جدید یا لینک هایی که قبلا وجود داشتند و حذف شدند استفاده میشه