تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - Morza - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ

سلام به همگی
بچه ها من پایگاه رو از کتاب مقسمی میخونم ولی تو آزمون های پارسه موفق نیستم تو این درس.شنیدم مدرسان خوبه.کسی این کتابو خونده آیا؟

RE: گروه درسی آبان ماه - saeidkhan - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  همه هم در حال بالا کشیدن دماغا :|

اینو میگی!!!!!!!!!! باید بگم وای از دست صدای شکماTongue

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه ها من پایگاه رو از کتاب مقسمی میخونم ولی تو آزمون های پارسه موفق نیستم تو این درس.شنیدم مدرسان خوبه.کسی این کتابو خونده آیا؟

سلام به تو!!!!!!!!!!!!
ما هم که مدرسان خوندیم زیاد موفق نبودیم ، پس زیاد نگران نشو .
اما خب مدرسان خیلی کتاب خوبیه

RE: گروه درسی آبان ماه - Ametrine - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  سلام به همگی
سلام

من پارسال خوندمش مدرسان رو. در کل کتاب خوبی بود. البته روحانی رو هم کنارش میخوندم.
سه تا رو زدم که یکیش غلط بود، اونم از بی دقتی خودم بود.

دوستان این ضرب ماتریس استراسن، لازمه این ۷تا m رو هم بلد باشیم آیا؟!
یا همون کلیتش + پیچیدگی‌ش رو بدونیم کافیه؟

گروه درسی آبان ماه - ernika - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

بدشانسی پشت بدشانسی..دوهفتست درگیر مریضی حیوون خونگیمم ک هیچی نمیخوره.سه روزم هست افتادم تو رختخواب مریضم....
وقتی میخوام درس بخونم همه چی خراب میشه....
ازون طرف امتحانای میانترم دانشگاهم شروع شده....
خیلی عقب افتادم...نمیدونم چیکار کنم....
سه تا راه دارم...۱/همینجوری دست و پاشکسته ادامه بدم.۲/بیخیال کنکور امسال شمو بفکر معدل کارشناسیم باشم.۳/فصلایی که خوندم رو دوره کنم و روی همینا مسلط شم..
بچه ها تورو خدا راهنماییم کنید.

RE: گروه درسی آبان ماه - saeidkhan - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  بدشانسی پشت بدشانسی..دوهفتست درگیر مریضی حیوون خونگیمم ک هیچی نمیخوره.سه روزم هست افتادم تو رختخواب مریضم....
وقتی میخوام درس بخونم همه چی خراب میشه....
ازون طرف امتحانای میانترم دانشگاهم شروع شده....
خیلی عقب افتادم...نمیدونم چیکار کنم....
سه تا راه دارم...۱/همینجوری دست و پاشکسته ادامه بدم.۲/بیخیال کنکور امسال شمو بفکر معدل کارشناسیم باشم.۳/فصلایی که خوندم رو دوره کنم و روی همینا مسلط شم..
بچه ها تورو خدا راهنماییم کنید.

گزینه ۱ و ۲ با هم

گروه درسی آبان ماه - nlp@2015 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ

درکل بد نبود.ولی از سوالا خوشم نیومد اصلن.یه سوال ساختمان داده و الگوریتم هم ب نظرم مشکل داشت .

RE: گروه درسی آبان ماه - sara417 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  همه هم در حال بالا کشیدن دماغا :|
واقعا نکته ای واسه خودش، کاملا رو اعصاب Angry

من واسه نرم افزار می خونم، اما سوالای تخصصی هوش هم نگاه میکنم سر جلسه، وقت بسیار داریم :دی
چرا طراحی الگوریتم تخصصی هوش، از طراحی تخصصی نرم ساده تره؟ چرا واقعا؟؟؟؟ مخصوصا ازمونای قبلی
سوالای زبانش ساده بود چقد!!!!

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  درکل بد نبود.ولی از سوالا خوشم نیومد اصلن.یه سوال ساختمان داده و الگوریتم هم ب نظرم مشکل داشت .
کدوم سوالا مشکل داشت؟

گروه درسی آبان ماه - احسان مومنی - ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ

سلام دوستان
بچه های آی تی
میشه بپرسم واسه مدیریت چه کتابی میخونید ؟
الان فقط منم که نمیتونم با سوالای مدیریت کنار بیام یا هستن کسای دیگه ؟!؟!

ممنون

RE: گروه درسی آبان ماه - sanaz777 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ

من هم مشکل دارم با سوالاش، منبعش رابینز نیست پارسه! اما از بچه هایی که پارسال قبول شدن با رتبه خوب که رابینز میخوندن گفتن سوالای پارسه رو هم میتونستن حل کننHuh

گروه درسی آبان ماه - نگاه - ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ

من آزمونهای پارسع رو نمیدونم ولی من پارسال هم رسیدم رابینز رو یه دور بخونم وفصلهای اخر مدرسان و ۵۵درصد زدم,به نظرم اگر رو رابینز مسلط بود یا مدرسان میشه نتیجه بهتری گرفت

گروه درسی آبان ماه - قاصدک۲۳ - ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ

سلام
ببخشید کسی میتونه راهنمایی کنه که واسه پرژه کارشناسیم در مورد کدوم موضوع بهتره مقاله بنویسم؟
تست نرم افزار بهتره یا الگوریتم تکاملی؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.

RE: گروه درسی آبان ماه - sara417 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  بچه ها ساعت پایان ازمون چند بود؟
تو دفترچه زده. دفترچه اول ۱۵۱۰ دقیقه، ۱۰:۳۰ تموم میشه، دفترچه دوم ۸۰ دقیقه، ۱۱:۵۰ تمومه

گروه درسی آبان ماه - jparisa - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ

من پارسال مدیریت اصلا نخوندم فقط شاید ۲ فصل مقسمی خوندم و فصل اول رابینز اونم بدون مرور و.... ۵۰%زدم
معماریم نخوندم اصلا ۶%
هنوزم درست حسابی شروع نکردم
ولی ایشالا فردا میرم کتابخونه بیفتم تو جو
یه بدی داره کتابخونه ملی خیلی ازم دوره کتابخونه خوبی هم نزذیک نیست برای همین دوست داشتم یه همراه باشه که هیچ شیرازی مانشتی پیدا نشد!!!!!!!!!!!!!
امروزم پارسه خواب موندم نرفتم ازمون بدم
کسی میدونه تا کی برم پارسه سوالارو بهم میدن؟

گروه درسی آبان ماه - قاصدک۲۳ - ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ

سلام
ببخشید کسی میتونه راهنمایی کنه که واسه پروژه کارشناسیم در مورد کدوم موضوع بهتره مقاله بنویسم؟
تست نرم افزار بهتره یا الگوریتم تکاملی؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.
با آرزوی موفقیت واسه همه...

گروه درسی آبان ماه - frr - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ

Evolutionary algorithm is better .