تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بچه های مهندسی واسه آمار چه کتابی خوبه؟
یعنی با توجه به ضریب ریاضی بازم میخوای ریاضی بخونی برای ضریب ۱؟!؟!؟ خوب زبان بخون که به نفعته

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها پایه نیستید اعتراض بزنیم هر کی هست سپاس بزنه یا یه تایپیک دیگه درست کنیم هر کی موافقه بیا بگه

به اعتراض اینا گوش نمیدن بشین برنامه ریزی کن

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ

بچه ها من فکر کنم برای کنکور سال بعد بخونم بدبختمون کردن رفت

گروه درسی آبان ماه - A V A - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ

بچه های آیتی لطفا تصمیمات نهاییتونو به ماهم بگین

گروه درسی آبان ماه - ریحان - ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ

خیلی ساده این.فکر میکنین مامیتونیم کاری بکنیم؟ قدرت دست اونهاست و ماهیچ کاری نمیتونیم بکنیم...دخترمنا دکترها کشتن رفت بعد ماهنوز دستمون به هیچ جا بند نیست.این که در قبالش دیگه هیچه.مملکت کش کشه...

اگه خیلی داغ و عصبانی هستین اعتراض کنین.تلاش کنین اما دل نبندین...
من که خودمو سریع اروم میکنم و دوباره شروع میکنم...
از همه چیه این کشور متنفرم...جز خوده وطنم...

گروه درسی آبان ماه - sahar_rostami2 - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ

نه...من چرا انصراف دادم آخه ...بدبخت شدیم که...چرا همچین کردن؟؟؟؟مگه بچه های کامپیوتر کم گرایش داشتن؟؟؟؟

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها پایه نیستید اعتراض بزنیم هر کی هست سپاس بزنه یا یه تایپیک دیگه درست کنیم هر کی موافقه بیا بگه

به اعتراض اینا گوش نمیدن بشین برنامه ریزی کن
پس باید از این به بعد کارهای زیرو بکنیم به جای اینکه مزاحم تلفنی این و اون بشیم مزاحم سنجش بشم فحشم حلاله
در زیارت عاشورا ولعن الله سنجشم اضف کنیم

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - milad12321 - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط:  بچه های نرم در حال رقصBig Grin
چرا ؟
یکی لطفا میگه نرمیا چرا دارن میرقصن Sad

گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ

من سنجیدم، تصمیمم اینه به کامپیوتر برسم.زبان که خوبم. ریاضیات رو گسسته و آمار وقت میزارم.دروس مشترک معماری و سیستم که میخوندمو الان ادامش میدم نظریه ومدارم باید شروع کنم.نظریه رو خوب خونده بودم قبلا مدارم که پیش نیازه معماریه. موند تخصصی رو گرایشهای هوش و شبکه وقت میزارم.اینارو پوشش بدم از آیتی فقط دو تادرس مدیریتو نرم افزار میمونه که با هیچکدوم مشکلی ندارم. فقط به من بگین کامپیوتریا معماری داشتن یا نه الان اضافه شده؟ و اینکه واسه آمارو نظریه ومنطقی چه کتابایی میخونین؟

RE: گروه درسی آبان ماه - ma3070 - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ

سلام
خواهش میکنم یک نفر کار بلد بیاد راهنماییمون کنه که الان ما باید روند خوندنمون چه تغییری کنه؟؟
من گرایش هوش مصنوعی هستم
الان خوندم باید چه تغییری کنه؟؟ ایا زبان رتا باید بیشتر بخونم؟؟
ایا رقابت بر سر مشترک بالا رفته و مشترک رو خیلی باید بخونم؟
ایا تخصصی ها رو باید بیشتر بخونم؟
اصلا نباید در روند خوندن تغییری داد؟؟
خواهش میکنم یکی که میدونه بیاد کمک کنه اجرش با سید الشهدا علیه السلام

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  بچه های آیتی لطفا تصمیمات نهاییتونو به ماهم بگین
بابا ای تی های سایت نهایت به صورت علمی تخیلی فرض کنیم ۵۰ نفرن تصمیم بقیه را چجوری میخوای بدونی و به چه دردت میخورهHuhConfused

RE: گروه درسی آبان ماه - mostafa122 - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط:  بچه های نرم در حال رقصBig Grin
چرا ؟

واسه اینکه نسبت به بقیه کمتر ضرر می بینن
شبکه هم میتونن شرکت کنن

گروه درسی آبان ماه - A V A - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ

یه کشوری که اسمشو نبریم شیر گرون میشه ملت کاری میکنن ۱ روزه نخست وزیرش عذر خواهی میکنه
سرنوشت مارو اینطوری دارن نابود میکنن ما باید وایسیم بگیم چشم هرچی شما بگید

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  بچه های آیتی لطفا تصمیمات نهاییتونو به ماهم بگین
بابا ای تی های سایت نهایت به صورت علمی تخیلی فرض کنیم ۵۰ نفرن تصمیم بقیه را چجوری میخوای بدونی و به چه دردت میخورهHuhConfused
جمعیتشون مهم نیس! تصمیمی که میگیرن مهمه! مهم اینه دوستامون دارن ضرر میکنن در درجه ی اول! اوضاع اونا الان خیلی بدتر از ماهاس!

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ

من که باعث و بانیش را حلال نمیکنم یکسال از عمرم حروم میشه خدا ازش نگذره آخه سه ماه مونده به کنکور باید بگن

گروه درسی آبان ماه - ریحان - ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ

مدیران کجایین بس؟ ماحالمون بده..باهم شور بذارین و تحلیلتونو بگین...ما منتظریم....