تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - leilaeb - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

یکی ج بده خب Sad

گروه درسی آبان ماه - AliITman - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

فقط خدا صبر بده به ما بیچاره ها!!! و البته انرژی و توان بالا که تو بدترین شرایط هم تلاش خودمونو بکنیم>به خودم و همه بچه های آی تی که میخواستن امنیت یا شبکه کنکور بدن و مردونه تلاش کرده بدن تسلیت میگم!!!!خدا خودش کمک کنه...

گروه درسی آبان ماه - leilaeb - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

میگم تو قسمت انتخاب رشته بزنم مجموعه مهندسی کامپیوتر کفایت میکنه ؟؟؟
آهای ملت میخام نرم شرکت کنم , تو ثبت نام ازم گرایش نمی پرسه چراا

گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ

چرا شماها اینجوری میکنین؟ بابا ثبت نام که دیگه همونه. دوباره میگم هردوتارو بله میتونین شرکت کنین و مشکلی نیس.
الان گرایش تعیین میکنن؟؟؟؟؟؟؟
رشته انتخاب میشه بعد موقع کنکور دادن هر کی هر گرایش رو دلش میخواد سوالای اونو میزنه
والسلام

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ

دوستان من الان میخوام کامپیوتر اصلی و ای تی شناور شرکت کنم و علاقمند به علاقه مندی ها هم هستم باید ۲تا ۲۵۰۰۰تومن و یه ۸۰۰۰تومنی بگیرم؟

گروه درسی آبان ماه - explorer - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ)leilaeb نوشته شده توسط:  چهارتا ریاضی ضریب یک؟!!!!! اینو کدوم گوسفندی برنامه ریزی کرده؟ اگه شبکه باید ریاضی داشته باشه این چه ضریبیه اگه کم ارزشه خوب اون برنامه قبلی چه عیبی داشت؟

اینا میخواستن یه ... بخورن اما نمیدونن چطوری بخورن
به نظر من شبکه باید مدار و معماری و گسسته داشته باشه یعنی عملا باید تاثیر این سه درس بچربه به سایر دروس حالا این وسط نظریه چه به کار شبکه میاد الله علم...

RE: گروه درسی آبان ماه - leilaeb - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چرا شماها اینجوری میکنین؟ بابا ثبت نام که دیگه همونه. دوباره میگم هردوتارو بله میتونین شرکت کنین و مشکلی نیس.
رشته انتخاب میشه بعد موقع کنکور دادن هر کی هر گرایش رو دلش میخواد سوالای اونو میزنه
والسلام

یعنی دفترچه رشته های الگوریتم و معماری و نرم و شبکه یکیه ؟؟؟؟
بعد هر کی سوالای گرایش خودش رو ج میده ؟؟؟

RE: گروه درسی آبان ماه - software94 - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ)leilaeb نوشته شده توسط:  میگم تو قسمت انتخاب رشته بزنم مجموعه مهندسی کامپیوتر کفایت میکنه ؟؟؟
آهای ملت میخام نرم شرکت کنم , تو ثبت نام ازم گرایش نمی پرسه چراا

مهندس الان نمیپرسن.بابا تو کنکور هر گرایشی خواستی میزنی تو انتخاب رشته گرایش میزنن.

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)leilaeb نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چرا شماها اینجوری میکنین؟ بابا ثبت نام که دیگه همونه. دوباره میگم هردوتارو بله میتونین شرکت کنین و مشکلی نیس.
والسلام

بله دفترچه الگوریتم ،معماری ،نرم،شبکه یکیه و هرکی اول زبان ،ریاضی و مشترک از همه یکسانه را جواب میده بعد توی دفترچه ۲ تخصصی گرایش خودش

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان من الان میخوام کامپیوتر اصلی و ای تی شناور شرکت کنم و علاقمند به علاقه مندی ها هم هستم باید ۲تا ۲۵۰۰۰تومن و یه ۸۰۰۰تومنی بگیرم؟

بله

(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چرا شماها اینجوری میکنین؟ بابا ثبت نام که دیگه همونه. دوباره میگم هردوتارو بله میتونین شرکت کنین و مشکلی نیس.
والسلام

بله

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان من الان میخوام کامپیوتر اصلی و ای تی شناور شرکت کنم و علاقمند به علاقه مندی ها هم هستم باید ۲تا ۲۵۰۰۰تومن و یه ۸۰۰۰تومنی بگیرم؟
بله

والسلام

بله
گرونهBig Grinآشنا نداری تخفیف بدنTongue

RE: گروه درسی آبان ماه - leilaeb - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)leilaeb نوشته شده توسط:  
والسلام

بله دفترچه الگوریتم ،معماری ،نرم،شبکه یکیه و هرکی اول زبان ،ریاضی و مشترک از همه یکسانه را جواب میده بعد توی دفترچه ۲ تخصصی گرایش خودش

آخه من تا حالا کنکور آزمایشیم شرکت نکردم حتی ..
بنابراین دفترچه اختصاصی رو سر جلسه کنکور خودت مشخص میکنی چ دفترچه ای میخای آیا ؟؟ واقعنن اینطوری بوده :O
کلیه تشکرات را از دوستان مانشتی دارم اگر این ابهام رو هم حل کنند ...

RE: گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ

والسلام

جواب این سوالتو یه ساعت بعد کنکور میشه گفت نه الان! Big Grin هیچی معلوم نیست! هر اتفاقی ممکنه! من میگم شیمی هم بخونید شاید سوال اومد ازش!Big GrinBig Grin

RE: گروه درسی آبان ماه - tanhatarin - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ

از مدیر این بخش خواهش میکنم این موضوع رو روی صفحه اول قرار بده بنظرم دومین بهترین راه حله.
====================
بنظررم من که ایتی هستم ۲را وجود داره
۱ به سابق برگرده
۲- دفترچه دوم نرم افزاروقتش بایدحتما حتما از۸۰ دقیقه به ۴۰ دقیقه کاهش پیدا کنه.
بچه ها روی این ۲نکته مانور بدین
اگر زمان کم بشه چون شبکه هم ۳کتاب جدید برای نرم افزاری ها داره
با کم شدن وقت عملا شانس ما به همون۱۰۰% سابق بر میگرده

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ب.ظ

نقل قول: آخه من تا حالا کنکور آزمایشیم شرکت نکردم حتی ..
بنابراین دفترچه اختصاصی رو سر جلسه کنکور خودت مشخص میکنی چ دفترچه ای میخای آیا ؟؟ واقعنن اینطوری بوده :O
کلیه تشکرات را از دوستان مانشتی دارم اگر این ابهام رو هم حل کنند ...
نه همه گرایش ها توی یه دفترچه هست و خودت بر حسب گرایشت سوالای مد نظرت را جواب میدی