تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - tahereh_abbasi - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  بچهای تهران چی کار کردین؟؟؟وقت تنگه :-(
آقا لطفا هرکی شماره این مردک حسینی بای رو داره بذاره

[quote uid=90847 name="baranian_123456" post=314188 timestamp=1415477121]بااجازتون بگم بنده با همین حسین بای الان تماس گرفتم.
بماند که رفتار مناسبی کلا نداشتن.من حالا نمیدونم دلیلش چی بود!!
میگه نه وقت منو بگیرید و نه وقت خودتونو.الکی هم جو ندید!!!کارشون کاملا قانونی بوده و جای هیچ اعتراضی نداره.اگه غیر از این بود خودم پیگیری میکردم.
گفت نه وقت خودتونو بگیرید نه وقت منو!!!!
گفت این فقط راجب ۱رشته که نیست من بیفتم دنبالش!!!!
میگم پس ماجرای دانشگاه شریف پارسال چی؟!میگه اون فرق داشت.اون اول چیز دیگری اعلام کردن..اما الان قبل ثبت نام اعلام شده.
خداحافظ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
................................................................................​​​.............................................
متاسفم واقعا!!!
بچه ها بیخیال.بخاری ازینا در نمیاد...
بشدت غمگین.عصبانی و مستاصلم.
فقط دارم فکر میکنم الان چکار کنم که بهترین راه باشه!!
مملک کجا کاراش درست بوده این دومیش باشه.
بهترین کار چیه بچه ها؟؟؟منظورم برنامه درسیه.
میشه هرجفت طرفو امتحان داد؟واسه نرم افزارم فقط یه مداری بخونیمو یه زبانی خوب بزنیم..نمیشه؟؟

به خدا این بنده خدا حسینی بای پیگیره یادتونه پارسال برا حذف یه گرایش ITدانشگاه شریف یا تهران یادم نیست پیگیر شد و اون گرایش رو اضافه کردن به اون بگین میره دنبالش.به خدا کاری بکنین.خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​​اااااااا[/quote]

داداش تلاش نکن.من زنگ زدم به این یارو عصر.بماند که برخوردش مناسب نبود.
میگه خانوم الکی جو ندید!!نه وقت منو بگیرید نه وقت خودتونو!!!.این کار کاملا قانونی و بی اشکاله،یه رشته که نیست بیفتم دنبال رشته شماواسه همه رشته هاس،اگ مشکلی داشت خودم پیگیر میکردم!!
میگم پس اون ماجرا شریف پارسال جی?میگه اوون فرق داشت،چون قبلش یچی دیگه گفته بودن.
این الان قبل ثبت نامه!!
خدافظ!!!!@
*******مردم چه بدبرخوردن!والا!

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

اینم شماره مستقیم دفتر این حسینی بای
۲۲۱۶۴۷۶۳
[UNAMUSED FACE][UNAMUSED FACE]

cheap michael kors wallets ep96 - gtcplpfu17 - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The paper notes that the tour begins everywhere in the Boston because on the 1979,element was going to be the let me give you U

If you spend your weekends shopping, eating out and going to shows, then you probably need to learn how to entertain yourself with cheap or free events

Riot police on foot and in armoured vehicles succeeded by nightfall in creating a cordon between the two sides, but ended up clashing with the opposition activists

The game in Arlington actually caught the Wrigley Field affair in the eighth inning and threatened to pass it to finish earlier

ray bans outlet kj45 - oaeptrvw88 - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ

The men will appear in court again on Aug

" Rosman noticed Obama "as awkward and out-of-place

The New York trial also said the statute relating to limitations had owned or operated out

So,we rescheduled all of our chhutti plans and instead relating to this week,we went last week

gucci black Friday sale kl4 - efkvkuzj83 - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ

, chairman of the House Ways and Means Committee

It's also apparent that they made the right trade in acquiring Dexter Fowler from the Colorado Rockies and the right draft pick in George Springer

How to take care of those colour treated hair post the festivity of Holi Are you amongst those who believe in giving that extra zing to your tresses with colour and highlights? If yes, the festivity of colours i

Proposing a multi function areas concerning concrete practical proposals to learn more about a fast boat around us growth strengthen the medium class and to construct new ladders of opportunity into going to be the medium class, Obama educated going to be the Congress to learn more about act with your absence to do with all of which you committed for additional details on take executive actions to achieve his goals

RE: گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  به خدا این بنده خدا حسینی بای پیگیره یادتونه پارسال برا حذف یه گرایش ITدانشگاه شریف یا تهران یادم نیست پیگیر شد و اون گرایش رو اضافه کردن به اون بگین میره دنبالش.به خدا کاری بکنین.خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​​اااااااا

داداش تلاش نکن.من زنگ زدم به این یارو عصر.بماند که برخوردش مناسب نبود.
میگه خانوم الکی جو ندید!!نه وقت منو بگیرید نه وقت خودتونو!!!.این کار کاملا قانونی و بی اشکاله،یه رشته که نیست بیفتم دنبال رشته شماواسه همه رشته هاس،اگ مشکلی داشت خودم پیگیر میکردم!!
میگم پس اون ماجرا شریف پارسال جی?میگه اوون فرق داشت،چون قبلش یچی دیگه گفته بودن.
این الان قبل ثبت نامه!!
خدافظ!!!!@
*******مردم چه بدبرخوردن!والا!

۲۲۱۶۴۷۶۳

[/quote]
میدونم لطف کردی زنگ زدی ولی لطف کن شمارشو به مام بده با این یارو باید مثه خودش حرف زد اینو همین بچهای کنکوری ادم کردن و گرنه کی میدونس کیه اینم یکی مثه بقیه خبرنگارا.....

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
۲۲۱۶۴۷۶۳

میدونم لطف کردی زنگ زدی ولی لطف کن شمارشو به مام بده با این یارو باید مثه خودش حرف زد اینو همین بچهای کنکوری ادم کردن و گرنه کی میدونس کیه اینم یکی مثه بقیه خبرنگارا.....
[/quote]
ممنون لطف کردیHeartHeart

پاسخ : RE: گروه درسی آبان ماه - sanahin - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sh@@@di نوشته شده توسط:  دوستان فکر میکنید با این اوضاع ظرفیت آی تی زیاد میشه یا نه ؟ من نظرم بیشتر رو تجارته ولی نمیدونم اگه ظرفیت زیاد نشه کامپیوتر هم شرکت کنم یا نه SadUndecided
بچه ها جواب شادی رم بدین دیگه؟

Sent from my C6603

گروه درسی آبان ماه - okok - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ

با این شماره تماس بگیرین
شماره دفتر برنامه ریزی وزارت علوم که مسئول مستقیم تعیین گرایش های رشته های مختلفه
من صبح زنگ زدم گفتند که خیلی ها مشکل شما ( بچه های IT ) رو دارند ...
ما قراره که با آقای دکتر لسه بزاریم ببینیم چی میشه

شما هم مستقیما از این شماره تماس پیگیریتون رو انجام بدین

۸۲۲۳۳۹۷۵

RE: گروه درسی آبان ماه - itplus - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sh@@@di نوشته شده توسط:  دوستان فکر میکنید با این اوضاع ظرفیت آی تی زیاد میشه یا نه ؟ من نظرم بیشتر رو تجارته ولی نمیدونم اگه ظرفیت زیاد نشه کامپیوتر هم شرکت کنم یا نه SadUndecided

Sent from my C6603
ولله هیچ چیزی رو نمیشه با اطمینان گفت و کار سازمان سنجش رو هیچ ملاک و قانونی وجود نداره که اگه کارشون برنامه داشت و می شد پیشبینی کرد اینجوری همه مون آواره نمیشدیم ولی چیزی که میشه از حرکات و سیاست های سازمان سنجش حدس زد اینه با همه ی این کاراشون ظرفیت امنیت و شبکه رو میخوان کم کنن ولی تجارت و آی تی فکر نکنم کار خاصی داشته باشن همون ظرفیت های قدیمی باید باشه مگر اینکه اتفاق خاصی بیفته زیاد کنن که اونم بعید می دونم با این اوضاع بازار کار و منفعتی که این رشته تا حالا برای کشور داشته

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ

بودجه بندیه تازه ی مدرسانو میزارم کسی خواست میتونه دان کنه Tongue

RE: گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sh@@@di نوشته شده توسط:  دوستان فکر میکنید با این اوضاع ظرفیت آی تی زیاد میشه یا نه ؟ من نظرم بیشتر رو تجارته ولی نمیدونم اگه ظرفیت زیاد نشه کامپیوتر هم شرکت کنم یا نه SadUndecided

Sent from my C6603
والا اخرین بار که وزیر علوم گفته بود هیچ دانشگاهی حق اضاف ظرفیتو نداره.........

گروه درسی آبان ماه - A V A - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ

بچه ها لطفا نقل قول های طولانی نزنین، جواب هر قسمتیو میخواین بدین همون یه تیکه رو کپی کنین، اشفته بازاری شده این تاپیک

RE: گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ)sarah.arshad94 نوشته شده توسط:  [quote='ziba.O' pid='314625' dateline='1415546135']

عزیزم نرما هم طراحی رو دارن هم پایگاه+ ریاضی خوندنو+مدار منطقی+نظریه ====> اشراف زیاد بر روی گرایش امنیت و شبکه

اینکه بچه های نرم افزار اون دروس رو خوندن , درسته , ولی دلیل نمیشه اشراف زیادی بر شبکه داشته باشناااا! Idea

گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ

ببخشید چشم

RE: گروه درسی آبان ماه - tanhatarin - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ)mrg_vb نوشته شده توسط:  ((خوندن همه ی دروس ریاضی کار خنده داریه!!!!)) اینطور نیست!!!!!!!

===============
کی میگه محاسبات اسونه؟
من صدای یوسفی ر وبا کیفیت عالی دارم هرکی میخاد بگه بدمش
پوران اصلا هم خوب نیست اگر سرکلاسش نباشی
محاسبات بسیار محاسبات داره اونم کمبود وقت
من نمیدونم ر وچه حسابی مییگین اسونه؟
چون ۸فصل داره و هرسال ۳سوال ازش میاد و از این ۸فصل ۳فصلش خیلی مهمن به طوری که درحالت عادی ۲سوال میاد فقط همون ۳فصل رو بخونین بیخیال سوال سوم.
میرم سراغ مشترک.
منطقی واسه کسی که بیس نداشته باشه خوب نیست منم متنفرم ازش
اگر پایه معماری دارید با مدار هم راه میوفتین پوران تستهاش عالی هست اما درسنامه اش خلاصه هست و کسی که بیس قوی ندار ه به مشکل میخوره
نظریه هم کسی که بیس بازگشتی رو خوب فهمیده باشه میتونه باهاش با سختی کنار بیاد
من معماری میخوندم بامید اینکه فصلهای اسونش سوالاتشو بزنم
وقتی تو کنکور نرم سوالات بسیار سخت میدن چه جوری ما ایتی ها معماری بزنیم؟
که البته خوراک مهندسی نرم حافظه پایپ و فصل اول هست
اما به نظر شما با این وضعیت وقت کم میشه؟
من میگم نمیشه
اقایون مسلط نرم افزار الان سوار بر اسب میتازن
چون اگر بتونن که حتما میتونن پایگاه و الگوریتم رو۵۰ بزنن به راحتی حدود ۳۰ زدن یعنی درحد رتبه های زیر ۳۰۰
چون حتما از درس انتقال داده کمتر سوال میدن

RE: گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ)sarah.arshad94 نوشته شده توسط:  [quote='ziba.O' pid='314625' dateline='1415546135']

اینکه بچه های نرم افزار اون دروس رو خوندن , درسته , ولی دلیل نمیشه اشراف زیادی بر شبکه داشته باشناااا! Idea
ولی در کل خوش بحالتونه بشما ۱ کتاب اضاف شده تازه اگه بخواین به ما بیچاره ۵,۶ کتاب اجبارا هرچند ایشالا با کمک خدا و بچها ورقو برمی گردونیمBig GrinBig Grin