تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - t.seyedi - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ

واقعا متاسفم برای .......
کاش پارسال جدی تر می خوندم ؛ اصلا فک نمی کردم امسال گرایش مورد علاقم رو حذف کنن....
.
.
خداحافظ امنیت......

گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ

بچه ها چقد ناراحت و عصبانین!!!!
کسی بحث راه ننداخته اااا یه نظر دادن همش, همین!
:whistle:

گروه درسی آبان ماه - پوونه - ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ

یه چیزی میگم امیدوارم بقیه ناراحت نشن

اما از دیروز به اینور خیلی ها فقط تو مانشت دارن میگن وقت نمیشه ریاضیات رو بخونیم یا وقت کمه یاااا درسای کامپیوتر رو بلد نیستیم و غیره
از دیروز تا این لحظه بیشتر از ۲۴ ساعت گذشته که کم کمش میتونستید ۱۰ ساعت بخونید!
واقعا شرایط حساسی شده..با پست های شما و اعتراض هاتون تو مانشت، چه اتفاقی میفته و آیا گرایش ها رو دوباره تغییر میدن؟
نـــــه خــــیــــر!
پس رفقا... اگه واقعا هدفتون امنیت و یا شبکه بود و هنوز هم دلتون میخواد این رشته ها رو بخونید برید سراغ کتاب هاتون! تاپیک ها و بحث ها رو دنبال کنید اعصابتون بیشتر خورد میشه. یک ساعت هم یک ساعته الان و فرق نمیکنه آی تی هستیم نرم افزاری هستیم یا هوش. چون سرنوشت هیچ کدوم از این رشته ها با این تغییر اصلا معلوم نیست.

گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ

ما همینیم متاسفانه!!!اگه می بردنمون زیر گروه حسابداری می گفتن اقتصاد خرد و کلان!!!بازم میگفتیم بدوییم بریم بخونیم!!!من بعنوان ی شهرستانی خیلی جاها زنگ زدم حرف زدم دلیل اوردم...حداقل حرفمو زدم تلاشمو اندازه خودم کردم برای حقم!!!و هنوز امید دارم که به امید خدا حل میشه به درسمم خدارو شکر رسیدم.

گروه درسی آبان ماه - m.teymourpour - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ

قصدم خدای ناکرده توهین به رشته ای تی نبود.
فقط خواستم بگم با خیال راحت درس بخونین و نحوه درس خوندنتونو عوض کنین
در مورد منابع هم یکی از دوستان از من سوال پرسید من بهشون جواب دادم و حالا هم همون متنو کپی میکنم. من تو این چند ماهی که دارم میخونم این منابع به نظرم از بقیه بهتر بود:
در مورد منابع جزئیات زیادی هست که اگه بخوام بگم خیلی میشه اما من کلی میگم
واسه لغات ۵۰۴ و تافل و میخونم و معمولا هر روز متن زبان تخصصی میخونم. چیزی که در مورد زبان خیلی مهمه اینه که باید لغات رو داخل متن یاد گرفت و پیوسته خوند. یعنی هر روز واسش وقت گذاشت حتی اگه شده نیم ساعت
آمار: پارسه
ریاضی مهندسی : کریمی. اما من ریاضی مهندسی زیاد نخوندم
گسسته: پوران
محاسبات: پوران یا راهیان
ساختمان و طراحی رو باید فهمید وگرنه اگه ۱۰۰۰ تا کتابم بخونین باز فایده نداره. کتاب پارسه واسه ساختمان خیلی خوبه اما کامل نیست در کنارش پوران هم خونده بشه خوبه. ۶۰۰ مسئله هم که از اوجب واجباته و حتما باید خونده بشه به دلایل زیادی.....
طراحی هم کتاب پوران خوبه
نظریه کتاب راهیان کتاب خوبیه فقط یه کم کنکوری گفته. تمرینات لینز هم کنارش حل میکنم
مدار منطقی هم کتاب پوران
سیستم عامل هم که همه ی عالم و آدم میدونن. استاد حقیقت
معماری هم از اون درساییه که به قول بعضیا کرم داره. باید حسابی فهمیدش. کتاب پوران خوبه اما واسه کسایی که پایه ضعیفی دارن سخته. من فیلم های درس معماری کامپیوتر دانشگاه شریف رو از سایت مکتب خونه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کردم واسم مفید بود

RE: گروه درسی آبان ماه - mostafa122 - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ

کسایی که نگران ریاضیات هستن
دوستان ایتی که گسسته رو خوب بلدن !!
خب ی درس دیگه مثل محاسبات و اضاف کن بخون
خیلیها که نرم شرکت میکنن رو فقط دو درس ریاضی حساب باز کردن
بعد شما برو کارنامه های سال قبل و ی نگاه بنداز رتبه های دو رقمی اکثرا ریاضی و ۱۰ تا ۳۵ درصد زدن
بعضها منفی هم زدن
هر کاری میکنی فقط ول نکنید درس رو راه و ادامه بده داداااااا

RE: گروه درسی آبان ماه - hamedcan - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)hamedcan نوشته شده توسط:  محاسبات حجمش کمه اما سخت تره
آمار حجیمه اما می شه راحت زد.
پارسه هم یه کتاب آمار داره خیلی خوبه،خواستی بخونی اینو بخون
[quote='tahereh_abbasi' pid='314586' dateline='1415541904']
[quote='baranian_123456' pid='314188' dateline='1415477121']

واقعا??
همه کامپیوتریا ک میگن محاسبات ساده تره که!!شما اولین نفریدSmile
مدارالکتریکی چی خوب و جامع و روونه

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

به نظر من محاسبات سخت تره چون همون طور که از اسمش پیداست محساباتش خیلی وقت گیره و دقت زیاد می خواد،بعدش هم سوالات توی چند سال اخیر سخت تر شده،اما عوض حجمش خیلی کمه.محاسبات هم به نظر من کتاب راهیان ارشد (خودم هم الان دارم می خونم) کتاب خوبیه.

برای مدار هم کتاب مدرسان شریف خوبه،اکثر سوالات هم از ۴ فصل اول میاد،اما اگه شما می خواهید گرایش شبکه شرکت کنید نیازی به مدار ندارید

RE: گروه درسی آبان ماه - الام - ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا انقدر نقل قول ها رو طولانی نکنید. ممنون.

آقای مدیر میشه بگین این درس انتقال داده منظورشون دقیقا چیه؟

گروه درسی آبان ماه - ریحان - ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ

اخه مگه منه نرم افزاری مگه مشکل روحی دارم بعده این همه خوندن روی دروس خودم بیام توی دست و بال شما ایتیها؟ یا شبکه امتحان بدم و از تایم رشته خودم بزنم....ما تخصصی خودمونم وقت نمیکنیم بزنیم...

گروه درسی آبان ماه - shamim_s - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ

خدایا میبینی من و خیلیای دیگه به عشق شبکه و امنیت داشتیم ادامه میدادیم .

سازمان سنجش هر چی مشکل باید رشته ای تی سرش بیاد .

به نظرم همه بچه ها موضوع رو رسانه ای کنید با سایت های خبری......

تکلیف ظرفیت این رشته چی میشه یعنی الان با همون ظرفیت کمی که ای تی داشت الان میشه گفت شانس قبولی چقدر همه اگه برای این دو گرایش اومدن بدن فکر میکنید کسانی که پارسال با رتبه های ۱۰۰ خورده ای در دانشگاه های تهرانن امسال حتی اون رشته ها رو تو شهرستان که هیچ پیام نور و غیرانتفاعی قبول نمیشه شد.....
برید این همه گرایش برق و عمران داره حذف کنید دیوار کوتاهتر ازما پیدا نکردید میخوایید همون دو گرایش موندهم حذف کنید ما میبیخشیم حیف این همه وقتی که گذاشتیم حیف...بچه ها باور کنید موضوع رسانه ای بشه جتما حسینی بای مثل پارسال با حذف رشته شبکه و امنیت بچه ها اونقدر اعتراض کردن که تلویزیون هم نشون داد. موضوع کمی نیست ما اروم نمیشنیم.

گروه درسی آبان ماه - mrg_vb - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ

دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید::

من کتاب ۵۰۴ و تافل رو خوندم حالا می خوام با این فرصت باقی مونده هم یه کتب که سطح لغاتش خوب باشه بخونم لطفا یه کتاب خوب معرفی کنید.

با تشکر.

گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ

خیلی از دوستان منظورشون اینه کسی که الان میخواد با این شرایط جور شه گوسفنده. نخیر گوسفند نیس دلیلم دارم واسه حرفام. شبکه کلا بحثش حلیاته چرا با درسایه حفظی یه جا بود نمیدونم، اگه هم الان قبول میشدیم مطمئن باشین بعدا با مشکله حلیات مواجه میشدیم. درسته دیر گفتن ولی جوری نیس که نتونیم خودمونو جمو جور کنیم. ۸۶ روز وقت هست. بریم خودمونو بشناسیم واقعا ببینیم توناییمون چیه و چی به صرفست واسمون. اعتراضا هم جوابی نخواهد داد چون این برنامه ریزی از قبل بوده و الان رو ما دارن امتحانش میکنن. مطمئن باشین کسی حقش ضایع نمیشه. اگه میگین ضایع میشه یعنی یه جای کارتون میلنگه. این بهترین تصمیم واسه شبکست یعنی کسی بخواد شبکه بخونه پیه ریاضیاتم باید به تنش بماله. خدا عادل هست حقه هیشکی ضایع نمیشه.

RE: گروه درسی آبان ماه - shamim_s - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  خدایا میبینی من و خیلیای دیگه به عشق شبکه و امنیت داشتیم ادامه میدادیم .

سازمان سنجش هر چی مشکل باید رشته ای تی سرش بیاد .

به نظرم همه بچه ها موضوع رو رسانه ای کنید با سایت های خبری......

تکلیف ظرفیت این رشته چی میشه یعنی الان با همون ظرفیت کمی که ای تی داشت الان میشه گفت شانس قبولی چقدر؟؟ همه اگه برای این دو گرایش سنجیده بشن فکر میکنید کسانی که پارسال با رتبه های ۱۰۰ خورده ای در دانشگاه های تهرانن امسال با اون رتبه ها ا تو شهرستان که هیچ پیام نور و غیرانتفاعی قبول نمیشه شد.....
برید این همه گرایش برق و عمران داره حذف کنید دیوار کوتاهتر ازما پیدا نکردید میخوایید همون دو گرایش موندهم حذف کنید ما میبیخشیم حیف این همه وقتی که گذاشتیم حیف...بچه ها باور کنید موضوع رسانه ای بشه جتما حسینی بای پیگیری میکنه مثل پارسال با حذف رشته شبکه و امنیت بچه ها اونقدر اعتراض کردن که تلویزیون هم نشون داد. موضوع کمی نیست ما اروم نمیشنیم.

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ)mrg_vb نوشته شده توسط:  دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید::

من کتاب ۵۰۴ و تافل رو خوندم حالا می خوام با این فرصت باقی مونده هم یه کتب که سطح لغاتش خوب باشه بخونم لطفا یه کتاب خوب معرفی کنید.

با تشکر.

کتاب ( ۱۱۰۰ words you need to know) کتابه لغت خوبیه

دوستان اگه بودجه بندیرو نگاه کنین میبینین که مباحث انتقال داده همون لایه فیزیکیه و درسه جدیدی نیس.

RE: گروه درسی آبان ماه - mrg_vb - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  کتاب ( ۱۱۰۰ words you need to know) کتابه لغت خوبیه

بسیار خوب (تعریفش رو قبلا شنیدم کتاب خوبیه فقط باید وقت بزارم روش).
فلش کارتش رو میگیرم و همین کار می کنم.