تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - A V A - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ

من هنوز دفترچه رو کامل نخوندم و ثبت نامم نکردم اخر از تاریخش میگذره میدونمBig Grin

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ

بچه ها چند تا از سوالای زبان تو کنکور از عمومی هست؟
امروز افتادم رو دنده سوال D;

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - tahereh_abbasi - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها چند تا از سوالای زبان تو کنکور از عمومی هست؟

ای تی رو میدونم ۱۵تا عمومی(۱۰لغت،۵تا گرامر)
۱۵تا تخصصی که ریدینگه
فک کنم کامپیوترم همین باشه

گروه درسی آبان ماه - mrg_vb - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها چند تا از سوالای زبان تو کنکور از عمومی هست؟

n\2

گروه درسی آبان ماه - silvana* - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ

سلام دوستانSmile
میخواستم بدونم کسی که رشتش کامپیوتره و میخواسته ایتی هم به عنوان رشته دوم شرکت کنه حالا با این وضعیت پیش اومده که ۲گرایش اصلی شبکه و امنیت زیرگرایشای کامپیوتر شدن به نظرتون دیگه شرکت در ایتی کار اشتباهیه؟؟؟
با این وضعیت درصد قبولی تو کدوم رشته بیشتره؟
بازار کار بین رشته های نرم،هوش،شبکه و امنیت کدوما بیشتره؟؟؟؟
ممنون میشم نظراتتون رو بگین!Smile

RE: گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)maryam.roshan نوشته شده توسط:  دوستان خواهش میکنم .از طریق لینک زیر اعتراضتون را اعلام کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فقط وزارت علوم سازمان سنجش که اصلا جوابگو نیست البته من امروز هرچی زنگ زدم اون قسمت وزارت که جواب ندادن!!!یکی از بچهای مانشت دیروز پریروزا زنگ زده گفتن مابه سازمان سنجش گفتیم که زودتر تغییراتو بگن ولی نگفتن!!!فک کنم اگه حجم تماسا بالا بره یه فرجی بشه شمارشم اینه ۸۲۲۳۳۹۷۵
اینکه امنیت و شبکه رو از ای تی ورداشتن به کنار بدبختی اینجاس که حداقل ضریب تخصصیای شبکه رو ۴ نکردن ینی یکی که تا الان نرم افزار درسای ریاضی رو خونده راحت می تونه همتراز ما که شبکه خوندیم بشه هعی باباConfusedبنابراین شانه قبولی کلا توی گروه نرم افزار به شدت زاید میشه خوش بحالشون کاش می رفتم همون سربازی....

RE: گروه درسی آبان ماه - yagmur0022 - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
معتبره؟ میخوام ازش کتاب بگیرم.ممنون میشم راهنمایی ام کنید یا سایت معتبری اگه میشناسید معرفی کنید

بگیر، معتبره
من گرفتم خودشم دوتا کتاب
خیالت راحت باشه

گروه درسی آبان ماه - newuser - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ

واسه کامپیوتر از دروس مشترک چند تا سوال میدن؟
زمان دفترچه اول چقدره؟

گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ

یه حرف یا خاطره یا....هرچی
سنجش ازین کارا زیاد کرده اولیش نیس اخریشم نیس
سره یکی ازین کارا یادم نیس دقیقا یه پیرمرد بیسواد رفته بود سنجش گفته بود توی داهاته ما وقتی میخوان یه نونوایی رو کلا تعطیل کنن اول صبر میکنن مشتریاش تموم بشه بعد می بندن نه وسط کار...عجب حکایتیه...

گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ

آره واقعا

RE: گروه درسی آبان ماه - neda_Network - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ

سلام کنکوریهای امسال دوستای عزیزم Heartمنم با اینکه کنکور نداشتم با دیدن دفترچه استرس گرفتم اما الان وقت استرس نیست .اونی که این تغییرات را داده خواسته شما از هدفتون عقب بکشید. دوستای عزیزم هم رشته ای های خوبم شما مهندس آیتی هستید آیتی یعنی مدیریت بحران شما الان باید تلاش کنید یه سری درسا را انتخابی بخونید تا خللی تو موفقیتتون ایجاد نکنه. دوستای عزیزم که مهندسی کامپیوتر خوندید نگران تغییر ضریب نباشید الان باید از هوش خوبتون استفاده کنید و ببینید کدوم کار بهتره . خودتونا نبازید Heartشما همه موفق میشید و این باور خود شما/خانوادتون / دوستاتون / و همه ی اعضای مانشته هم اینطور که تا الان قدرتمند اومدید ادامه بدید انسانهای موفق همیشه مسیر صعب العبور سر راهشون بوده و هس. شما میتونید همین Heart
دوست عزیزمون آقای جهانی یکسری توصیه مفید داشتن که استفاده ازشون به شما کمک میکنه موفق تر باشید

گروه درسی آبان ماه - newuser - 19 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  واسه کامپیوتر از دروس مشترک چند تا سوال میدن؟
زمان دفترچه اول چقدره؟

ایهاالناس هیچ کس نیس جواب منو بدهههههههههههههههه؟!!!!!!!!!

RE: گروه درسی آبان ماه - mostafa122 - 19 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  واسه کامپیوتر از دروس مشترک چند تا سوال میدن؟
زمان دفترچه اول چقدره؟

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  واسه کامپیوتر از دروس مشترک چند تا سوال میدن؟
زمان دفترچه اول چقدره؟

۲۷ سوال مشترک
۳۰ سوال زبان
۱۶ سوال ریاضیات
مدت پاسخگویی ۱۵۰ دقیقه

گروه درسی آبان ماه - newuser - 19 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ

۲۷ سوال مشترک
۳۰ سوال زبان
۱۶ سوال ریاضیات
مدت پاسخگویی ۱۵۰ دقیقه
[/quote]

مرسی
ببخشیدا ولی یه سوال دیگه
مشترک ها چطور بین ساختمان داده و مدار منطقی و نظریه و معماری وسیستم عامل تقسیم میشن؟یعنی هر کدوم چند سوال؟

گروه درسی آبان ماه - newuser - 19 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  شما ای تی فک کنم روز تولد اکثرتون ۱۳ ماه باشه
چون همه ازتون فرارین
اون از سازمان سنجش که جوابتونو نمیده
اون از بچه های تجارت که وحشت دارن هجوم ببرید و رشته شونو نابود کنین
هوش و نرم افزاریا هم که یه جور دیگه. سازمان سنجش واسه این که شما کمتر ضرر کنین ضریب مشترک و ریاضی رو کم کرده.
یه پیشنهاد خوب واستون دارم
مثل اینکه داعش چند تا دانشگاه تاسیس کرده و دنبال دانشجو میگرده

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  ۲۷ سوال مشترک
۳۰ سوال زبان
۱۶ سوال ریاضیات
مدت پاسخگویی ۱۵۰ دقیقه

مرسی
ببخشیدا ولی یه سوال دیگه
مشترک ها چطور بین ساختمان داده و مدار منطقی و نظریه و معماری وسیستم عامل تقسیم میشن؟یعنی هر کدوم چند سوال؟

مدار منطقی و معماری و ساختمان هر کدوم ۶ تا نظریه ۵ تا و سیستم عامل هم ۴
[/quote]

امسال که همه دارن آی تی ها رو اذیت میکنن بیچارمون کردن
شما هم مسخره کنین دیوار ما کوتاهه دیگه