تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - Densike - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ

بله خانم رمضان بود خوش اخلاق هم بودن تو بخش برنامه ریزی نامه هم دادم گفتن خیلی اعتراض شده پیگیری می کنیم
نه قول داد نه چیزی ولی گفت در حال پیگیریه
و دوست عزیزی که میترسی ۲ روز قبل کنکور تبصره بدن نگران نباش ، ایشون گفتن اگر قرار باشه اتفاقی بی افته تا هفته آینده تو سایت ینجش اعلام می شه ... شما ۱ هفته تلاش کنید همگی لطفا نزارید حقمون خورده شه

RE: گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بله خانم رمضان بود خوش اخلاق هم بودن تو بخش برنامه ریزی نامه هم دادم گفتن خیلی اعتراض شده پیگیری می کنیم
نه قول داد نه چیزی ولی گفت در حال پیگیریه
و دوست عزیزی که میترسی ۲ روز قبل کنکور تبصره بدن نگران نباش ، ایشون گفتن اگر قرار باشه اتفاقی بی افته تا هفته آینده تو سایت ینجش اعلام می شه ... شما ۱ هفته تلاش کنید همگی لطفا نزارید حقمون خورده شه
دقیقا...من یه چیز دیگه بگم جهت اطلاعه بعضی دوستان گل و شب بخیر
اگه اونایی که می خواستن آی تی کنکور بدن رو تقربا ۴۰هزار نفر بگیریم من و سای دوستانی که ازین قضیه ناراحتن هرکدوم به اندازه یک چهل هزارم حق داریم و هرکدوم بخاطر حق خودمون اعتراض داریم کسیو مجبور نمیکنیم بزور اعتراض کنه کسی که دوس داره با خودشه زنگ بزنه بگه دستتون درد نکنه!!!

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ

ای بابا اینجوری بچه ها بدتر سردرگم هستیم به نظر من همینا را بخونیم من امروز ۶ ساعت وقت گذاشتم برنامه ریختم میشه تمومشون کرد اگر همت کنید

RE: گروه درسی آبان ماه - albaloo - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ق.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ)ernika نوشته شده توسط:  من که انقدر با قدرت میخوام آبان رو شروع کنم که فردا دانشگاه نمیرم که درسای عقب افتادمو بخونمBig Grin
من می میرم واسه این پیچوندنا D:

RE: گروه درسی آبان ماه - Elena_71 - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ق.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  
معذرت خدا خیرت بده شما که اینقدر خوبی (راستشو گفتما تیکه ننداختم)به نظرت مدار مدرسان بهتره یا پوران ؟پوران یه جوری گفته برا حرفه ای ها(کامپیوتری ها)گفته نه ما که چند وقته ولش کرده بودیممدرسان هم تستاش که اشتباه حل کرده و خیلی هم طولش داده انگار با بچه پیش دبستانی طرفه.حلال کن.ممنونBlush
خواهش میکنم مدار منطقی فقط پوران پژوهش ، اسون و راحت توضیح داده راحت میشه باهاش + کمی تمرین همه تستای مدار رو زد

په بالاخره چی شد?
من واقعا نفهمیدم واسه محاسبات و مدار منطقی چی بگیرمSad
حتی یکی نیس بگه یه کتاب کم حجم واسه مدیریت چیه?
چه بدبختی گیر کردیمااا خدا
[/quote]
محاسبات که گفتم خدمتت پورانو سریع بخون فرمولاشو بنداز لایتنر ، اگه میخوای تووپ بزنی پوران + بابلیان (من خودم وحیدی -قاسم پور خوندم بکتاب خوبیه ولی حجیمه)
مدارم گفتم

پاسخ : RE: گروه درسی آبان ماه - sanahin - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
معتبره؟ میخوام ازش کتاب بگیرم.ممنون میشم راهنمایی ام کنید یا سایت معتبری اگه میشناسید معرفی کنید
بله من چندبار خرید کردم. دوتاشم دیروز دستم رسید.

Sent from my C6603

گروه درسی آبان ماه - A V A - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ

کسایی که توو این تاپیک الکی بهم منفی میدن به زودی حق رای ازشون گرفته میشه

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  بچه ها من هروقت راجب مدیریت میپرسم همه میگن رابینر!
خب الان با شرایط حاظر در کنار کتابای جدید دیگه،من یه مدیریت کم حجم مدنظرمه،کسی پیشنهادی نداره براش??
مدارمنطقی راهیان ارشد خوبه?
پیشاپیش از همه دوستای کامپیوتری تشکر میکنمSmile
همینطور بچه های تجارت و ای تی Smile
یاری برسونید که ایشالا همه باهم راحت بشیم.
دمتون گرم

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

کتاب مدیریت مدرسان خوبه و حجمش زیادم نیس خیلی کمم نیس. ولی بخونی همه چی دستت میاد

گروه درسی آبان ماه - Densike - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ

من دوباره زنگ زدم صحبت کردم
دارن پیگیری میکنن
شانس این هست تغییرات بره برای سال دیگه ... تلاش کنید زنگ بزنید

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ق.ظ

بابا ما ۲ روز وقت گذاشتیم رفتیم کتاب خریدیم و برنامه امون را عوض کردیم.
اینقدر بدم میاد از بلاتکلیفی خوب زودتر معلوم کنند دیگه اعصاب برا آدم نمیزارن

گروه درسی آبان ماه - Densike - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ

عزیز من
مطمئنا تو هدفت یه رتبه خوب هست که اینقدر سریع،برنامه ریختی و ...
من خودم هم مثله تو واسه تک رقمی میخوندم
بهت قول میدم تویی که حق شریف رو داشتی با این وضعیت تمام تلاشتم بکنی تهران قبول نمیشی
۱ ۳ ۴ روز تلاش کن ، شاید وضعیت برگشت و به حقمون رسیدیم
تو این یه هفته هم میتونی درسایی که هم قبلا بوده هم الان هست بخونی

گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ

ولی به نظر من بنا رو به عوض نشدن بزارینو با سرنوشتتون بازی نکنین. اعتمادی به قول و قرار سنجش نیس.

گروه درسی آبان ماه - Densike - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ق.ظ

حرف شما کاملا متینه من فقط میگم ۱ هفته همون درسای قبلی که الانم میان،و کم هم،نیستن،رو بخونید بعد بریم برنامه جدید

RE: گروه درسی آبان ماه - explorer - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ق.ظ

پارسه آزمونهاشو تغییر داده و شبکه ای ها برده زیرمجموعه کامپیوتر اونایی که مایلند تغییر بدن باید به نمایندگی شهرشون اطلاع بدن.

Sent from my cell

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  پارسه آزمونهاشو تغییر داده و شبکه ای ها برده زیرمجموعه کامپیوتر اونایی که مایلند تغییر بدن باید به نمایندگی شهرشون اطلاع بدن.

Sent from my cell
من الآن زنگ زدم نمایندگی شهرمون میگه ما تازه دیروز فهمیدیمBig Grin حالا آقای ایکس قراره زنگ بزنه مشاور های تهران فردا پس فردا زنگ بزنید نتیجه قطعی را بگیرید