تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - tahereh_abbasi - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ

دیروز کوتاه با دکتر تنهایی صجبت کردم میگفت نگران نباشید،امسال این اتفاق نمیفته(حسی میگفتنااا)و درست میشه.
اما دکتر تنهایی وقتی استادم بودن تو ۹۰%اوقات پیش بینی هاشون درست بود :-D

الانم دعا میکنم درست باشه Sad

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - tahereh_abbasi - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  برای بچه هایی که دنبال کتاب انتقال داده بودن کتاب شبکه های کامپیوتری راهیان ارشد خلاصه کتاب گا سیا و کراس و تننباومه

بنظرتون لایه فیزیکی راس رو بخونیم براش کافیه?

RE: گروه درسی آبان ماه - Densike - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  دیروز کوتاه با دکتر تنهایی صجبت کردم میگفت نگران نباشید،امسال این اتفاق نمیفته(حسی میگفتنااا)و درست میشه.

وزارت هم به من گفت احتمالش هست این اتفاق بیافته ، هم دیروز که حضوری رفتم هم امروز که تلفنی صحبت کردم

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - tahereh_abbasi - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  دیروز کوتاه با دکتر تنهایی صجبت کردم میگفت نگران نباشید،امسال این اتفاق نمیفته(حسی میگفتنااا)و درست میشه.

وزارت هم به من گفت احتمالش هست این اتفاق بیافته ، هم دیروز که حضوری رفتم هم امروز که تلفنی صحبت کردم

بنظرم فعلا تا اخر هفته به روال قدیمیتون درس بخونید.تا بعدا.فعلا تصمیم جدید نگیریم بهتره.حداقل تا اخر پایان مهلت ثبت نام.
موافقید?

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ

خب بچه ها منم ثبت نام کردم.مبارکم باشه Big Grin

RE: گروه درسی آبان ماه - so@ - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  دیروز کوتاه با دکتر تنهایی صجبت کردم میگفت نگران نباشید،امسال این اتفاق نمیفته(حسی میگفتنااا)و درست میشه.

بنظرم فعلا تا اخر هفته به روال قدیمیتون درس بخونید.تا بعدا.فعلا تصمیم جدید نگیریم بهتره.حداقل تا اخر پایان مهلت ثبت نام.
موافقید?

اگه قرار بود این اتفاق بیفته باید درحین ثبت نام میفتاد یکی مث من ک میخاد شبکه رو هم امتحان بده هم مهندسی کامپیوتر باید تکلیفش روشن بشه که شناور میشه یا جز مهندسی کامپیوتر میمونه پس بنظرمن احتمالش ضعیف

گروه درسی آبان ماه - okok - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ

خب آب پاکی رو ریختن رو دست بچه های آی تی
من تماس گرفتم با وزارت علوم
گفتند که ما به سازمان سنجش گفتیم که برای امسال طبق سال گذشته امتحان بگیرن و از سال بعد این تغییرات رو اعمال کنند ... سازمان سنجش گفت به هیچ وجه نمیشه
تا دیروز که به سازمان سنجش زنگ می زدیم می گفتند که ما تابع وزارت علومیم ... حالا چی شد یه دفعه؟

گروه درسی آبان ماه - baranian_123456 - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ

به منم ۶مینو گفت ولی گفت اگه زنگ بزنین سنجش ببینن تلفن زیاده شاید..... جالبه تا گفتم در مورد ارشد سوال داشتم گفت بلا میدونم Itهستین شما؟خودشونم میدونن چه گندی زدن.سنجشم هر چی زنگ میزنم فایده ای ندارههمش اشعال یا آزاد .کسی با نماینده مجلس ارتباط نداره احیانا خیلی میترسن از مجلسا.

گروه درسی آبان ماه - Densike - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ب.ظ

مجلسی ها زنگ زدم به من گفتن نامه بدید به ما ولی دیدم روند پیگیریشون کند هست و فایده نداره

گروه درسی آبان ماه - okok - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ

به شما گفتن زنگ بزنین سنجش؟
شماره سنجش دقیقا چیه؟
من هر چی زنگ می زنم اشغاله ...
شماره سنجش رو بزارین لطفا

RE: گروه درسی آبان ماه - tanhatarin - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ)okok نوشته شده توسط:  به شما گفتن زنگ بزنین سنجش؟
شماره سنجش دقیقا چیه؟
من هر چی زنگ می زنم اشغاله ...
شماره سنجش رو بزارین لطفا

۰۲۱ ۸۸۹۲۳۵۹۵ - ۹

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  مجلسی ها زنگ زدم به من گفتن نامه بدید به ما ولی دیدم روند پیگیریشون کند هست و فایده نداره

الان به کجا نامه بدیم خوبه به نظرتون؟ مجلس؟ سنجش؟ وزارت؟ ریاست جمهوری؟ رهبری؟

===============
فقط رسانه های گروهی
باید سنجشو رسوا کنیم

گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ

دیگه این تاپیک فک کنم باید اسمش عوض شه! "گروه درسی آبان " اصلاً درخورش نیست الان! Big Grin
:whistle:

گروه درسی آبان ماه - newuser - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ

بابا به همون مجلسی ها هم نامه بدیم از هیچی بهتره
توروخدا بیان یه کاری کنیم Sad

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  دیگه این تاپیک فک کنم باید اسمش عوض شه! "گروه درسی آبان " اصلاً درخورش نیست الان! Big Grin
:whistle:

دوستم به نظرت اگه امسال ریاضی کم بزنیم تاثیرش زیاد میشه؟ریاضی ضریب دو بودنی تاثیرش زیاد بوده الان به نظرت چطور میشه؟ Huh

گروه درسی آبان ماه - نگاه - ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ

الان چع هجومی میاد سمت گرایش it و تجارت!!!همون یه ذره شانسی هم که داشتیم رفت رو هوا!بالاخره کیا شبکه قبول میشن بچه های it یا نرم افزارها????