تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - pesaredelsokhte - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ

منم دقیقا سوال ایشون رو دارم ، اگه ممکنه یه نفر جواب بده

RE: گروه درسی آبان ماه - perlan - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  سلام هیش کی موقع ثبت نام مشکلی نداشته؟
این فرم شماره ۱ و ۲و... باید ببیریم کسی امضا کنه؟یا فعلا لازم نیست؟معدلمو چند بزنمHuhHuhمن ایشالا این ترم تقریبا بهمن یا اسفند فارغ التحصیل میشم

لزومی نداره الان ببرین میتونین هروقت قبول شدین ببرین.
معدل هم میشه معدل کلتون تا الان، البته سنجش تا قبل از کنکور دوباره ویرایش میگذاره و اگه معدلتون تکمیل شد تغییرش بدین منظورم زمانییه که کارت ورود به جلسه میاد

گروه درسی آبان ماه - Milestone - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)shamdooni نوشته شده توسط:  بچه ها من به تابناک هم میل دادم.
این حداقل کاریه که یه کنکوری میتونه بکنه. Sad
باشد که مورد توجه واقع شود.

مرسی که پیگیر هستید. دوستان می‌تونند این نامه رو علاوه بر تابناک به خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا info[at]isna.ir | subject[at]isna.ir ، خبرگزاری ایرنا: irna[at]irna.ir ، خبرگزاری مهر: hu[at]mehrnews.com ، خبرگزاری فارس: info[at]Farsnews.ir ، وب‌سایت تحلیلی خبری عصر ایران: info[at]asriran.com و وب‌سایت تحلیلی خبری خبرآنلاین: info[at]khabaronline.ir به عنوان مهم ترین سایت‌های خبری کشور ارسال کنند.

گروه درسی آبان ماه - shamdooni - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ

اره شنبه صبح دم در سنجش

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ

نقل قول: کسی می دونه اگه ترم ۵ بخوایم کنکور بدیم و المپیاد رو نزنیم تا توو ۲ تا رشته شرکت کنیم مشکلی پیش میاد عایا؟ و این که دانشگاه باید اسم آدم رو واسه المپیاد رد کنه یعنی چی؟ دمتون گرم اگه می دونید جواب بدید
جواب این سوالو از سنجش بپرس اینجا کسی نمیدونه شماره اشم توی سایتش هست

گروه درسی آبان ماه - پوونه - ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)khorshidee نوشته شده توسط:  بچه ها حقمون داره بدجوری ضایع میشه حتما باید اعتراض کنیم .
امروزم که حقیقت گفته برید اعتراض کنید ..دوستم میگه پارسال که ای تی شریف حذف کردن اینا یه هفته هر روز رفتن سنجش هر چیم گفتن برید بهتون خودمون خبر میدیم و داریم بررسی می کنیم اینا ول نکردنو پشتشو گرفتن حتی به ۲۰:۳۰ زنگ زدن حسینی بای ازشون گزارش پخش کرد بیاید اگه به سرنوشتتون اهمیت میدین اگه براتون مهمه که اینطوری به بازی نگیرننمون شنبه همگی بریم سنجش اگه جواب نگرفتیم بازم بریم شده یه هفته هروز بریم ...حقمون بدجور ضایع شده این اصن قابل مقایسه با عوض شدن ضرایب نیست نباید وایسیم نگاه کنیم هر چی زیاد تر باشیم بهتره هر کیو میتونین خبر کنین برا شنبه
هرچند به نظرم این پست بهتر بود توی تاپیک اعتراض زده میشد اما قصد نداشتم منفی بزنم. دستم خورد منفی زده شد بهتون!
واقعا معذرت میخوام. اونی که منفی زد من بودم و هیچ پدرکشتگی با کسی ندارم به خدا : )))
،
یه پست دیگه بزنید یه مثبت بزنم جبران شه. Smile

گروه درسی آبان ماه - okok - 21 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ

دوستانی که تصمیم گرفتن برای اعتراض برند سنجش از همینجا دستشون رو می فشارم ...
من در شهرستانم ... اگه تهران بودم حتما همراهتون میومدم ...
اما از همینجا هر کاری از دستم بر میومد انجام دادم و بار ها تماس گرفتم ... هرچند حرکت عملی شما تاثیرش خیلی بیشتره ...
حالا چرا شنبه؟!

گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ

من هی میام اینجا سوال مطرح کنم , میبینم بچه ها مشغول اعتراضن میرم, دوباره میام میبینم مشغول نامه نگاری هستن , پامیشم میرم, باز میام میبینم همچنان مشغولن.... میگم من مطرح نکنم سوالمو وسط بحث , زشت میشه! اونوقت همش در رفت و آمد هستم!Big Grin
بچه ها اگه امکان داره این بحث رو تو تاپیک خودش دنبال کنید.
اگه هم امکان نداره که مدیرای محترم لطف کنن اسم تاپیک عوض کنن , یه تاپیک دیگه واسه سوالا ایجاد بشه! اینجا خیلی درهمه!

گروه درسی آبان ماه - پوونه - ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  سم تاپیک عوض کنن , یه تاپیک دیگه واسه سوالا ایجاد بشه! اینجا خیلی درهمه!

امروز مدرسان آزمون اینترنتی داشت
اومدم اینجا پرسیدم از آزمون بقیه چه خبر؟ و اصلا کسی متوجه شد این آزمون کپی آزمون دوسال پیش بود؟
پستم بین پست های اعتراض گم شد.
.
.
.
کلا این تاپیک میام سردرد میگیرم
مهناز کجاست؟
پست هاش رو میبینم کلی انگیزه میگیرم Big Grin
کلا چند روزه به هوای درس خوندن اون، عجیییییب درس خوندمااا هرچند گرایشش متفاوته اما آدم اصلا آی دی مهناز رو میبینه انگیزه میگیره فراوان. : ))))

گروه درسی آبان ماه - shamdooni - 21 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ق.ظ

دوستان به لینک تجمع مقابل سنجش هم سری بزنین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آبان ماه - mcse2010 - 21 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ق.ظ

دانشجویان دانشگاهای تهران ، کرمان ، کرمانشاه ، و صنعتی اصفهان هم نسبت به این موضوع معترض هستند و در تلاشند که نماینده ی دانشجویی به سازمان سنجش بفرستند .

گروه درسی آبان ماه - پوونه - ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  پوونه جان واقعاً منم مثه تو میام اینجا گم میشم , اصلاً بچه های قبلی دیگه اینجا نمیان بخاطر این آشفتگی ها!
مدیران لدفاً رسیدگی کنن!

امیدوارم مدیران رسیدگی کنند. والا اگه وضع همینطوری پیش بره احتمالا من هم نیام برای یکی دو هفته تا ثبت نام تموم بشه و جو آروم تر بشه.
تقریبا از ۲۷ به بعد این تاپیک هم به روال سابق خودش برمیگرده.
+تا اون موقع ایشالا مهناز هم میاد و باز مینویسه خدا رو شکر بازم اول شدم.. بعد من حسوووودیشو میکنم میگم واو ۸۰% تخصصی!منم باید خوب بخونم Big Grin

گروه درسی آبان ماه - sa.ghasemi - 21 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ

کشور ما ایران ما به مهندس ای تی وشبکه و امنیت نیاز داره نه به رشته هایی که هر سال چقدر پذیرش دارن و به هیچ دردی هم نمیخورن

RE: گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  پوونه جان واقعاً منم مثه تو میام اینجا گم میشم , اصلاً بچه های قبلی دیگه اینجا نمیان بخاطر این آشفتگی ها!
مدیران لدفاً رسیدگی کنن!

امیدوارم مدیران رسیدگی کنند. والا اگه وضع همینطوری پیش بره احتمالا من هم نیام برای یکی دو هفته تا ثبت نام تموم بشه و جو آروم تر بشه.
تقریبا از ۲۷ به بعد این تاپیک هم به روال سابق خودش برمیگرده.
+تا اون موقع ایشالا مهناز هم میاد و باز مینویسه خدا رو شکر بازم اول شدم.. بعد من حسوووودیشو میکنم میگم واو ۸۰% تخصصی!منم باید خوب بخونم Big Grin

اون موقع دیگه نیاز نیس به روال سابق خودش برگرده , باید اثاث کشی کنیم بریم آذر! ConfusedConfused وااااای روزا انگار مسابقه گذاشتن با هم! میدوئن!

گروه درسی آبان ماه - پوونه - ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
نقل قول: Big Grin
اون موقع دیگه نیاز نیس به روال سابق خودش برگرده , باید اثاث کشی کنیم بریم آذر! ConfusedConfused وااااای روزا انگار مسابقه گذاشتن با هم! میدوئن!
واای آذر!!
من هنوز به این ۵۰% اونطور که دلم میخواد، مسلط نیستم. و نیاز هست یه بار دیگه مرور کنم.. امان از وقت کم..
،
زهرا جان ریاضی مهندسی رو میخونی؟
مدار الکتریکی رو چطور ؟ بلدی؟
من مدار الکتریکی رو اصلا یاد نمیگیرم .. کاش از درسای گرایش ما نبود Sad