تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - sanaz777 - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ

جواب بدین لطفا
بچه ها چرا اینجوری میگین؟ مگه حتما باید کامپیوتر و حذف کنیم! ؟ من جفتشو شرکت کردم یعنی سر جلسه کام نرم واسه رشته خودم که ایتی ه مشکلی پیش میاد؟ یعنی چی میگین اولویتش میاد پایین؟ راهنماییم کنین لطفا

گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ

بی روحیه شدم کمکککککککککککککککککککک

RE: گروه درسی آبان ماه - software94 - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بی روحیه شدم کمکککککککککککککککککککک
بدو واکسن روحیه تزریق کنBig Grin

گروه درسی آبان ماه - A V A - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بی روحیه شدم کمکککککککککککککککککککک

تاپیک روحیه رو اکتیوش کن خواهر Big Grin

گروه درسی آبان ماه - sanaz777 - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ

چرا جواب نمیدین؟

گروه درسی آبان ماه - A V A - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  چرا جواب نمیدین؟

مسلما اگر کسی سوالتونو ببینه و جوابشو بدونه دریغ نمیکنه دوسته عزیز
بنظرم برای اطمینان کافی، از سیستم پاسخگویی سنجش استفاده کنید، سریعا پاسخ میدن

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ

باورتون نمیشه دو ساعته کتاب جلومه ولی حس ندارم برم جلو Sad

RE: گروه درسی آبان ماه - so@ - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  باورتون نمیشه دو ساعته کتاب جلومه ولی حس ندارم برم جلو Sad

ای بابا مشکلتون ک شکر خدا حل شد الان بایست مضاعف تر بخونی دپرسی این یه هفته روت تاثیر گذاشته یه نفس عمیق بکش ذهنتو متمرکز کن و بسم الله بگو شرو کن توکل بخدا Smile y y y آرزوهات ب این زودی از یادت رفت DodgyDodgyDodgyDodgyConfusedConfused

RE: گروه درسی آبان ماه - mOoein - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ

سلام دوستان اگه موافقید یه تاپیک باز کنید مباحث و نکات مهمی که احتمال سوال اومدن ازشون خیلی زیاده و خوندنشون ارزش داره بنوسیم البته دوستانی که به درسا مسلط شدن اگه لطف کنن این کارو بهتر میتونن انجام بدن

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 27 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  باورتون نمیشه دو ساعته کتاب جلومه ولی حس ندارم برم جلو Sad

ای بابا مشکلتون ک شکر خدا حل شد الان بایست مضاعف تر بخونی دپرسی این یه هفته روت تاثیر گذاشته یه نفس عمیق بکش ذهنتو متمرکز کن و بسم الله بگو شرو کن توکل بخدا Smile y y y آرزوهات ب این زودی از یادت رفت DodgyDodgyDodgyDodgyConfusedConfused

آره راس میگی انگار شوکه روم تاثیر گذاشته، با توکل به خدا شروع کنم

گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 27 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ

آقا این فصل سمافور سیستم عاملو چی کار کردین؟؟؟؟من از رو حقیقت می خونم خوبه ولی سنگینه یاد گرفتن الگوریتماش یکم پیچیدس بعد تستاشم که می پیچونن دیگه بدتر...

RE: گروه درسی آبان ماه - Amir V - 27 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۲۴ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  آقا این فصل سمافور سیستم عاملو چی کار کردین؟؟؟؟من از رو حقیقت می خونم خوبه ولی سنگینه یاد گرفتن الگوریتماش یکم پیچیدس بعد تستاشم که می پیچونن دیگه بدتر...
سمافور بسیار مبحث شیرین و آسونیه.
درسته اولش یکم عجیب غریبه. ولی با تمرین زیاد راحت بهش مسلط میشی. فقط باید عمیق و دقیق بخونی.

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - ldns0098 - 27 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  آقا این فصل سمافور سیستم عاملو چی کار کردین؟؟؟؟من از رو حقیقت می خونم خوبه ولی سنگینه یاد گرفتن الگوریتماش یکم پیچیدس بعد تستاشم که می پیچونن دیگه بدتر...

درک میکنم. حالا خودش که تموم میشه بعدش اون مسایل همگام سازی خیلی رو اعصابن، من اونقد که با اونا مشکل دارم با خود سمافور مشکل ندارم Sad

بچه ها تمرینات لینز در مورد لم تزریقو باید چه جوری حل کرد؟ فقط اینکه بدونیم اون زبانهایی که تو صورت سوالاس منظم نیس کافیه یا باید دونه دونه حل کرد؟

RE: گروه درسی آبان ماه - so@ - 27 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  آقا این فصل سمافور سیستم عاملو چی کار کردین؟؟؟؟من از رو حقیقت می خونم خوبه ولی سنگینه یاد گرفتن الگوریتماش یکم پیچیدس بعد تستاشم که می پیچونن دیگه بدتر...

درک میکنم. حالا خودش که تموم میشه بعدش اون مسایل همگام سازی خیلی رو اعصابن، من اونقد که با اونا مشکل دارم با خود سمافور مشکل ندارم Sad

بچه ها تمرینات لینز در مورد لم تزریقو باید چه جوری حل کرد؟ فقط اینکه بدونیم اون زبانهایی که تو صورت سوالاس منظم نیس کافیه یا باید دونه دونه حل کرد؟

وای آقا منم با این سمافور لعنتی مشکل دارم مخصوصا تستاش قسمتای حفظیشو خوندم و بلدم ولی کد بده نمیتونم تحلیلش کنم یا بگم چندتا سمافور نیاز داره HuhHuhHuhHuh

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - ldns0098 - 27 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  وای آقا منم با این سمافور لعنتی مشکل دارم مخصوصا تستاش قسمتای حفظیشو خوندم و بلدم ولی کد بده نمیتونم تحلیلش کنم یا بگم چندتا سمافور نیاز داره HuhHuhHuhHuh
من درخواست وویس از کسانی که کلاس رفتن کردم ولی پیدا نشد. وویس حقیقت هم انقد وسطش مکث میکنه اعصاب آدم بدتر به هم میریزه.