تالار گفتمان مانشت
آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام کرد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام کرد؟ - faza - 04 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ

میخوام (به طور مثال) ۱ آزمون آزمایشی جامع تو سنجش بدم، یکی تو پارسه یکی هم تو مدرسان. (یا مهستان یا نصیر یا ...)
از این بین فقط سنجش رو مطمئنم که این اجازه رو میده. پارسه و مدرسان اما نمیذارن؛ اومدن بسته بسته کردن.
کسی پیشنهادی داره؟ راهی وجود داره؟

اگه هیچ راهی پیدا نشه، آخرین راه اینه که .... اول یکی به من بگه کارت ورود به جلسه چک میکنن؟ اصلا همچین سیستمی دارن؟

RE: آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام کرد؟ - faza - 10 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ

گویا مهستان هم تکی ثبت نام میکنه
البته سایت مهستان که ترکیده کلا. باید زنگ بزنی بپرسی، که اونم افراد کم اطلاع رو گذاشتن واسه جوابگویی.

RE: آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام کرد؟ - kingmax - 10 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  میخوام (به طور مثال) ۱ آزمون آزمایشی جامع تو سنجش بدم، یکی تو پارسه یکی هم تو مدرسان. (یا مهستان یا نصیر یا ...)
از این بین فقط سنجش رو مطمئنم که این اجازه رو میده. پارسه و مدرسان اما نمیذارن؛ اومدن بسته بسته کردن.
کسی پیشنهادی داره؟ راهی وجود داره؟

اگه هیچ راهی پیدا نشه، آخرین راه اینه که .... اول یکی به من بگه کارت ورود به جلسه چک میکنن؟ اصلا همچین سیستمی دارن؟
توی شهر ما اصلا پارسه چک نمیکنه تازه اگرم بخواد نمیتونه چون نصف بیشتر بچه ها یا عکس یکی دیگه رو کارتشون یا عکس ندارن یه وضعیه

آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام ... - A V A - 10 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  گویا مهستان هم تکی ثبت نام میکنه
البته سایت مهستان که ترکیده کلا. باید زنگ بزنی بپرسی، که اونم افراد کم اطلاع رو گذاشتن واسه جوابگویی.

سایت مهستان چرا ترکیده باشه؟ هیچ مشکلی نداره الان چک کردم
امسال مهستان برای گروه کامپیوتر و ایتی و علوم ازمون نداره
لطفا این بحث ادامه پیدا نکنه
----------
نمیدونم دلیل تک به تک ثبت نام کردنتون دقیقا چیه اما یه جا ثبت نام کنید و بقیه رو از مانشت دانلود کنید
نظر من اینه جامع های سنجش رو فقط بدید

RE: آیا این امکان وجود دارد که از هر موسسه، فقط در یک آزمون جامع آزمایشی ثبت نام کرد؟ - faza - 10 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  گویا مهستان هم تکی ثبت نام میکنه

سایت مهستان چرا ترکیده باشه؟ هیچ مشکلی نداره الان چک کردم
امسال مهستان برای گروه کامپیوتر و ایتی و علوم ازمون نداره
لطفا این بحث ادامه پیدا نکنه
----------
نمیدونم دلیل تک به تک ثبت نام کردنتون دقیقا چیه اما یه جا ثبت نام کنید و بقیه رو از مانشت دانلود کنید
نظر من اینه جامع های سنجش رو فقط بدید

سایتش که داغونه انصافا! یکم بگردی توش میفهمی واسه خیلی جاهاش مطلب نداشتن بذارن، متن تستش هنوز مونده! منظورم از ترکیده این بود! ولی حرفم رو راجع به منشی کم اطلاع پس میگیرم. الآن زنگ زدم، خیلی هم مطلع بود، خیلی هم خوش برخورد و باحوصله!

------
میخوام مثلا یه آزمون ۵۰ درصد بدم، ۲ تا ۱۰۰ درصد. اینکه میخوام از موسسه های مختلف باشه هم بخاطر اینه که با سبک سوالات مختلف امتحان داده باشم. ولی من هم الآن با نظرت موافقم. میخوام ۲ تا از جامع های سنجش رو بدم. ممنون از راهنماییت.