تالار گفتمان مانشت
تازه شروع کردم واسه ارشد،مهم ترین سرفصل ها کدومه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

تازه شروع کردم واسه ارشد،مهم ترین سرفصل ها کدومه؟ - نگاه - ۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ

سلام
من پارسال یک سال وقت گذاشتم برا ارشد آتی ارشد
پایه ام ضعیف بود که خداروشکر خیلی کار کردم و خیلی بهتر شد
اما متاسفانه دروس مشترکمو منفی زدم (فکر می کردم باید همه رو جواب بدم)
مدیریت ۵۵ درصد زدم
دروس تخصصی ۵۱ درصد
زبان هم ۱۰ درصد
الان تازه یه هفته است که شروع کردم از آخر مهر
مهم ترین سرفصل های ساختمان و مدیریت کدومه به نظرتون
دیگه وقتی نمونده

تازه شروع کردم واسه ارشد،مهم ترین سرفصل ها کدومه؟ - itplus - 05 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ

ولله من که گرایشک امنیت هست کلاً مدیریتو حذف کردم ولی اگه ساختمان داده ها رو میگی به نظر من مهم ترین مبحثش درختاست که هر ساله میانگین ۲ الی ۳ تا سؤال ازش تو کنکور میاد و اگه خوب بفهمی میتونی سؤالاشو به راحتی جواب بدی. بعد اون به نظر من مرتبه زمانی ها و مرتب سازی ها رو میشه به عنوان مهم ترین سؤالات کنکور ساختمان داده مطرح کرد

در ضمن پارسال با این درصدا که زدی رتبه ات چند شد؟

RE: تازه شروع کردم واسه ارشد،مهم ترین سرفصل ها کدومه؟ - alireza.ghp - 05 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  سلام

مدیریت ۵۵ درصد زدم
دروس تخصصی ۵۱ درصد
زبان هم ۱۰ درصد
دیگه وقتی نمونده

فکر کنم با بررسی اجمالی این لینک (جدول توزیع موضوعی فناوری)، دستتون میاد که کدوم سرفصلها مهم ترند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: تازه شروع کردم واسه ارشد،مهم ترین سرفصل ها کدومه؟ - نگاه - ۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  ولله من که گرایشک امنیت هست کلاً مدیریتو حذف کردم ولی اگه ساختمان داده ها رو میگی به نظر من مهم ترین مبحثش درختاست که هر

ساله میانگین ۲ الی ۳ تا سؤال ازش تو کنکور میاد و اگه خوب بفهمی میتونی سؤالاشو به راحتی جواب بدی. بعد اون به نظر من مرتبه زمانی ها و مرتب سازی ها رو میشه به عنوان مهم ترین سؤالات کنکور ساختمان داده مطرح کرد

من دروس مشترکمو منفی ۱۱ زدم متاسفانه. معماری سفید رتبه ام شد ۳۰۰۰/ساختمان و الگوریتم و نرم رو هم خیلی خونده بودم و کلی تست زدم واسه همین به نظرم سرجلسه جو گیر شدم و همه تستهاشو حل کردم چون فکر می کردم همه رو قبلا دیدم.......

من دروس مشترکمو منفی ۱۱ زدم متاسفانه. معماری سفید رتبه ام شد ۳۰۰۰/ساختمان و الگوریتم و نرم رو هم خیلی خونده بودم و کلی تست زدم واسه همین به نظرم سرجلسه جو گیر شدم و همه تستهاشو حل کردم چون فکر می کردم همه رو قبلا دیدم.......

(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  سلام

مدیریت ۵۵ درصد زدم
دروس تخصصی ۵۱ درصد
زبان هم ۱۰ درصد
دیگه وقتی نمونده

فکر کنم با بررسی اجمالی این لینک (جدول توزیع موضوعی فناوری)، دستتون میاد که کدوم سرفصلها مهم ترند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  ولله من که گرایشک امنیت هست کلاً مدیریتو حذف کردم ولی اگه ساختمان داده ها رو میگی به نظر من مهم ترین مبحثش درختاست که هر

ساله میانگین ۲ الی ۳ تا سؤال ازش تو کنکور میاد و اگه خوب بفهمی میتونی سؤالاشو به راحتی جواب بدی. بعد اون به نظر من مرتبه زمانی ها و مرتب سازی ها رو میشه به عنوان مهم ترین سؤالات کنکور ساختمان داده مطرح کرد

(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  سلام

مدیریت ۵۵ درصد زدم
دروس تخصصی ۵۱ درصد
زبان هم ۱۰ درصد
دیگه وقتی نمونده

ممنونم دوست عزیز خیلی مفید بود.