تالار گفتمان مانشت
رکوردهای مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
رکوردهای مانشت - admin - 16 شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ

سلام
امروز یه رکورد دیگه انجمن شکسته شد. ۲۲ نفر همزمان روی خط بودن. اگه واسه سرور مشکل پیش نمیامد فکر می کنم رکورد چند روز قبل هنگام اعلام نتایج شکسته شده بود.Big Grin

تاریخ‌: ۱۶ شهریور ۱۳۸۹
تعداد آنلاین‌: ۲۲ نفر
تعداد اعضا‌: ۷۱۳ نفر

ببینم کی رکورد ۱۰۰۰ نفر رو می شکنیمBig Grin‌، شکستن این رکوردها خیلی هیجان انگیزهSmile

رتبه جهانی سایت‌: ۳۵۹,۷۰۱
رتبه سایت در ایران‌: ۴,۰۹۸

تعداد هم کلاسی های روی خط - admin - 18 شهریور ۱۳۸۹ ۰۸:۵۵ ق.ظ

تاریخ‌: ۱۸ شهریور ۱۳۸۹
رتبه جهانی: ۳۴۸,۴۷۷
رتبه سایت در ایران: ۲,۳۵۷ (در عرض ۲ روز نصف شد رتبه!!)

تعداد هم کلاسی های روی خط - zolfaghari - 18 شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۲۲ ب.ظ

ایول تبریک میگم

تعداد هم کلاسی های روی خط - admin - 29 شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۳۲ ب.ظ

تاریخ‌: ۲۹ شهریور ۱۳۸۹
رتبه جهانی: ۲۷۴,۰۰۰
رتبه سایت در ایران: ۲,۱۱۱

تعداد هم کلاسی بر خط: ۳۴ نفر
تعداد اعضا‌: ۸۱۳

تعداد هم کلاسی های روی خط - Soheil - 30 شهریور ۱۳۸۹ ۱۲:۱۴ ب.ظ

ایول، عجب پرشی! به نظرتون دیشب چه خبره بوده؟! فکر کنم کار دفاعیه شماست! آخه اخبار حوادث همیشه مخاطب داره! p:

تعداد هم کلاسی های روی خط - admin - 12 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۱ ق.ظ

تاریخ‌: ۱۱ مهر ۱۳۸۹
رتبه جهانی: ۲۳۶,۰۰۰
رتبه سایت در ایران: ۲,۴۹۰

تعداد اعضا‌: ۹۳۰

پیش به سوی چهار رقمی شدن اعضا!!

تعداد هم کلاسی های روی خط - admin - 20 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۹ ق.ظ

رتبه جهانی: ۲۲۴,۶۴۹

رتبه ۷۵۰ امین سایت فارسی زبان روی اینترنت

RE: تعداد هم کلاسی های روی خط - parsaNA - 20 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  رتبه جهانی: ۲۲۴,۶۴۹

رتبه ۷۵۰ امین سایت فارسی زبان روی اینترنت

رتبه ۷۵۰ امین سایت فارسی زبان روی اینترنت رو از کدوم سایت فهمیدید‌: تو alexa که رتبه ۳۴۹۵ .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تعداد هم کلاسی های روی خط - admin - 21 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۳ ق.ظ

به دلیل انتقال جای سرور الکسا نمی تونه ترافیک مانشت رو درست اندازه گیری کنه و خیلی از ترافیک ما از دید الکسا پنهون می مونه.( دلیلش فکر کنم به خاطر زمان طولانی ping از بیرون ایران باشه)
منبع من اینه‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دقت کنید که سایت فارسی زبان با سایت های ایران متفاوته!! مثلاً google سایت اول محبوب ایرانه ولی فارسی نیستSmile

تعداد هم کلاسی های روی خط - luna - 21 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ ق.ظ

به امید روزی که مانشت از سایت peyvandha جلو بزنه!

تعداد هم کلاسی های روی خط - admin - 21 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ

باید هدفمون رو مشخص کنیم. به نظر من مانشت وقتی که بتونه ۱۰ هزار نفر آدم تحصیل کرده رو دور هم جمع کنه و یا حداقل این قدر جذاب باشه که ۱۰ هزار نفر توش ثبت نام کنن کاملاً موفق بوده.
ما چند جور سایت داریم و چند جور مخاطب. سایت های با مخاطب خاص در صورتی که بتونن مخاطبین خودشون رو جذب کنند و این مخاطبین هم وفادار باشند به همه آرزوهاشون رسیدن.
قوی شدن یک سایت بیشتر از اینکه واسه خود سایت خوب باشه واسه کاربرها خوبه، چرا که گوناگونی و تشویش کمتر می شه و راحت‌تر می شه خیلی از افراد رو پیدا کرد و ازشون استفاده کرد. یاهوو یا گوگل مثال خیلی خوبیه واسه سایت های فراگیر عمومی، اگه این دو تا این قدر قوی نمی شدن شاید می شد گفت که اینترنت هم اینقدر پیشرفت و نفوذ نمی کرد توی طبقات مختلف جامعه.

تعداد هم کلاسی های روی خط - hanif - 21 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۳۱ ب.ظ

دکتر مطمئن باش که سایت خیلی از این فراگیر‌تر می شه. ما قبول می شیم ؟!!!!!! میریم استاد دانشگاه می شیم ؟!!!!!!!! بعد سر کلاس مانشت رو به دانشجوهامون معرفی می کنیم اونا هم میان عضو می شن اونا هم ارشد قبول میشن استاد دانشگاه میشن به شاگرداشون مانشت رو معرفی می کنن اونوقت تابع رشدمون نمایی میشه۲ ^n

تعداد هم کلاسی های روی خط - admin - 21 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۲۷ ب.ظ

Smile
رویا آقا کلی خنده‌ام گرفت. ان شا الله بتونه کمک کنه. هدف من جمع کردن دوستان دور همه. همین که دور هم جمع شدیم می تونیم همه کاری بکنیم.

RE: تعداد هم کلاسی های روی خط - Soheil - 21 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۲۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  Smile
رویا آقا کلی خنده‌ام گرفت. ان شا الله بتونه کمک کنه. هدف من جمع کردن دوستان دور همه. همین که دور هم جمع شدیم می تونیم همه کاری بکنیم.
اتفاقا دید خیلی جالبیه و احتمال رخدادش کم هم نیست!
مانشت تا اینجا با تلاش و اعتبار فقط یک دانشجوی ارشد اومده! به مرور مانشت پر از دانشجو‌ها و حتی اساتید در دانشگاههای مختلف میشه و... میترکونه!

تعداد هم کلاسی های روی خط - hanif - 21 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۴ ب.ظ

حتما دکتر مطمئنم .