تالار گفتمان مانشت
عملگر پیوند شرطی - نسخه‌ی قابل چاپ

عملگر پیوند شرطی - so@ - 13 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ

سلام دوستان
میشه لطفا عملکرد این عملگر برام توضیح بدید مخصوصا علامتهایی مثل > < <= ... چجوری رو شرط اعمال میشه؟Huh
پیشاپیش سپاسگذارم

RE: عملگر پیوند شرطی - explorer - 14 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میشه لطفا عملکرد این عملگر برام توضیح بدید مخصوصا علامتهایی مثل > < <= ... چجوری رو شرط اعمال میشه؟Huh
پیشاپیش سپاسگذارم
یه مثال بیارید بهتر میشه توضیح داد

RE: عملگر پیوند شرطی - so@ - 14 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ق.ظ

مگر نمیگن ک اگر شرط θ به صورت = بیان شود، آنگاه پیوند شرطی به پیوند طبیعی تبدیل می‌شود پس عکسی ک من توضمیمه گذاشتم ک مساوی نیست ولی جوابش پیوند طبیعی HuhIdea

RE: عملگر پیوند شرطی - explorer - 14 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ق.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ق.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  مگر نمیگن ک اگر شرط θ به صورت = بیان شود، آنگاه پیوند شرطی به پیوند طبیعی تبدیل می‌شود پس عکسی ک من توضمیمه گذاشتم ک مساوی نیست ولی جوابش پیوند طبیعی HuhIdea
اینجا شرط به صورت بزرگتر مساویه اون جایی که تبریز و تبریز و تهران و تهران برابره که هیچ اون ردیف دوم هم واسه این نمایش داده شده که تهران بزرگتر از تبریزه از لحاظ حروف الفبایی منظورمه. حرف دوم تهران (ه) هستش و حرف دوم تبریز (ب)

RE: عملگر پیوند شرطی - so@ - 14 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ق.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ق.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  مگر نمیگن ک اگر شرط θ به صورت = بیان شود، آنگاه پیوند شرطی به پیوند طبیعی تبدیل می‌شود پس عکسی ک من توضمیمه گذاشتم ک مساوی نیست ولی جوابش پیوند طبیعی HuhIdea
اینجا شرط به صورت بزرگتر مساویه اون جایی که تبریز و تبریز و تهران و تهران برابره که هیچ اون ردیف دوم هم واسه این نمایش داده شده که تهران بزرگتر از تبریزه از لحاظ حروف الفبایی منظورمه. حرف دوم تهران (ه) هستش و حرف دوم تبریز (ب)

ممنون از پاسختون لطف کردید