تالار گفتمان مانشت
پرسمن ویرایش ۵ یا ۷ ؟ کدوم ترجمه جعفر نژاد قمی یا سالخورده - نسخه‌ی قابل چاپ

پرسمن ویرایش ۵ یا ۷ ؟ کدوم ترجمه جعفر نژاد قمی یا سالخورده - Alishadan84 - 14 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ

من ویرایش ۵ پرسمن ترجمه ی جعفر نژاد قمی رو تا فصل ۱۷ خوندم.
حالا چی کار کنم همین رو بخونم تا تموم شه یا برم ویرایش ۷ رو هم بخرم
دوستان راهنمایی کنید.

RE: پرسمن ویرایش ۵ یا ۷ ؟ کدوم ترجمه جعفر نژاد قمی یا سالخورده - mrsh1372 - 14 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)Alishadan84 نوشته شده توسط:  من ویرایش ۵ پرسمن ترجمه ی جعفر نژاد قمی رو تا فصل ۱۷ خوندم.
دوستان راهنمایی کنید.
سلام.من همین ترم مهندسی نرم افزار با آقای سالخورده دارم.به گفته ی خودشون کتاب نسخه ی جدید با قدیم تفاوت هایی داره.بهتره کتاب جدید رو بخرید.قیمتش هم ۱۲۰۰۰ تومان ولی من دیدم که تا ۱۸۰۰۰ تومان هم می فروشن.

RE: پرسمن ویرایش ۵ یا ۷ ؟ کدوم ترجمه جعفر نژاد قمی یا سالخورده - Alishadan84 - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)mrsh1372 نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)Alishadan84 نوشته شده توسط:  من ویرایش ۵ پرسمن ترجمه ی جعفر نژاد قمی رو تا فصل ۱۷ خوندم.
جدا اگه ۱۲ تا ۱۸ باشه که عالیه ، من خواستم ترجمه جعفر نژاد قمی ویرایش ۷ رو بخرم ۳۰ تومن بود
بعدش هم وقت هم خیلی کمه ۳ ماه مونده
به نظرت برم ترجمه ی کدوم رو بگیرم
دوستان راهنمایی کنید.
سلام.من همین ترم مهندسی نرم افزار با آقای سالخورده دارم.به گفته ی خودشون کتاب نسخه ی جدید با قدیم تفاوت هایی داره.بهتره کتاب جدید رو بخرید.قیمتش هم ۱۲۰۰۰ تومان ولی من دیدم که تا ۱۸۰۰۰ تومان هم می فروشن.

پرسمن ویرایش ۵ یا ۷ ؟ کدوم ترجمه جعفر نژاد قمی یا سالخورده - mcse2010 - 15 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ

نیازی به خرید کتاب جدید نیست.مباحث جدید را از روی جزوه امیر کبیر یا خلیلی فر بخون

RE: پرسمن ویرایش ۵ یا ۷ ؟ کدوم ترجمه جعفر نژاد قمی یا سالخورده - Alishadan84 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  نیازی به خرید کتاب جدید نیست.مباحث جدید را از روی جزوه امیر کبیر یا خلیلی فر بخون
این جزوه هاشو از کجا گیر بیارم، خودت پی دی افش رو نداری؟

پرسمن ویرایش ۵ یا ۷ ؟ کدوم ترجمه جعفر نژاد قمی یا سالخورده - ahmadzafari - 01 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ ب.ظ

تـــــــــــــــــو رو خدا جواب منو بدید
ویراست هفتم کتاب آقای سالخورده با کتاب ویراست ۷ کتاب پرسمن هست یا نه ویراست ها ی قدیمی تره؟

RE: پرسمن ویرایش ۵ یا ۷ ؟ کدوم ترجمه جعفر نژاد قمی یا سالخورده - Behzad TP - 01 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۰۱ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ ب.ظ)ahmadzafari نوشته شده توسط:  ویراست هفتم کتاب آقای سالخورده با کتاب ویراست ۷ کتاب پرسمن هست یا نه ویراست ها ی قدیمی تره؟

کتاب سالخورده ترجمه ویرایش هفت پرسمن هستش.
فصل اول این کتاب را ضمیمه می کنم تا یه نگاهی بندازید.