تالار گفتمان مانشت
دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - پوونه - ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ

سلام
،
نمیدونم ایراد از رنگ جوهر دفترچه بود یا ناشی بودن خودم که بعضی صفحه ها کمرنگ و تار اسکن شدن.
خیلی سعی کردم درستش کنم..نشد.
اما عکس همون صفحه ها رو هم تو فایل آزمون میذارم.

آهان تا یادم نرفته یه سری جمله کامنت مانند هم واسه خودم با خودکار تو دفترچه نوشته بودم ..زحمت ادیت کردن و محو کردنشون با خودتونTongue
والا من خیلی تنبلم.Big Grin
خلاصه اگه خیلی کجکی هستش صفحه ها، اگه کمرنگه بعضی صفحاتش و کلا هر کم و کاستی هست ببخشیدAngel
،

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

،
آزمون های حضوری:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

+

،

آزمون های اینترنتی:

دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر- ۹۳ - A V A - 01 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ

صفحات اخر مشترک اصلا معلوم نیس چیشدهBig Grin
مرسی که زحمتشو کشیدی

دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر- ۹۳ - پوونه - ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  صفحات اخر مشترک اصلا معلوم نیس چیشدهBig Grin
مرسی که زحمتشو کشیدی
باورت میشه دو ساعت تمام هی عکس گرفتم.. هی پاک کردم..هی عکس گرفتم هی پاک کردم..از کل صفحه عکس گرفتم.. از نصف صفحه یه عکس گرفم..کلا هر کاری کردم درست نشد که نشد!

کسی میدونه ایرادش چیه که بتونم بقیه رو درست حسابی آپلود کنم؟ Big Grin

RE: دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - hamedfayez - 01 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  سلام
،
نمیدونم ایراد از رنگ جوهر دفترچه بود یا ناشی بودن خودم که بعضی صفحه ها کمرنگ و تار اسکن شدن.
خیلی سعی کردم درستش کنم..نشد.
اما عکس همون صفحه ها رو هم تو فایل آزمون میذارم.

آهان تا یادم نرفته یه سری جمله کامنت مانند هم واسه خودم با خودکار تو دفترچه نوشته بودم ..زحمت ادیت کردن و محو کردنشون با خودتونTongue
والا من خیلی تنبلم.Big Grin
خلاصه اگه خیلی کجکی هستش صفحه ها، اگه کمرنگه بعضی صفحاتش و کلا هر کم و کاستی هست ببخشیدAngel
،

کلی تشکر و ممنون ...

دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - پوونه - ۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ق.ظ

۲۵% دوم و ۵۰% اول اینترنتی آپلود شد و لینک دانلودشون به پست اول اضافه شد.
۵۰% اول حضوری رو هم سعی میکنم آپلود کنم به مرور..
تا آخر هفته.
آخر هفته این هفته نشد تا آخر هفته ی هفته بعد دیگه حتما آپلود شده.

+اِوا! یادم رفته بود پاسخنامه آزمون دوم رو هم آپلود کنم! :| آبروی جامعه مهندسین رو بردم با این حواسپرتی هام! :| خلاصه جلوی لینک ازمون ۲ ، لینک دانلود پاسخنامه رو هم گذاشتم.

دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - اکوری پکوری - ۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

سلام
دست شما درد نکنه مرسی
ایشالا موفق و تندرست باشیدSmile

RE: دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - star1371 - 02 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ

ﻣﺮﺳﻲ ﻣﺮﺳﻲ ﻭاﻗﻌﺎ ﺩﺳﺘﺖ ﺩﺭﺩ ﻧﻜﻨﻪSmile

RE: دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - ahadzi - 02 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  صفحات اخر مشترک اصلا معلوم نیس چیشدهBig Grin
مرسی که زحمتشو کشیدی
باورت میشه دو ساعت تمام هی عکس گرفتم.. هی پاک کردم..هی عکس گرفتم هی پاک کردم..از کل صفحه عکس گرفتم.. از نصف صفحه یه عکس گرفم..کلا هر کاری کردم درست نشد که نشد!

کسی میدونه ایرادش چیه که بتونم بقیه رو درست حسابی آپلود کنم؟ Big Grin

عزیز دلم خب فایل پی دی اف رو مستقیم آپلود کن
مطمئنی رشته مهندسی نرم افزار میخوای کنکور بدی؟

دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - پوونه - ۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ)ahadzi نوشته شده توسط:  عزیز دلم خب فایل پی دی اف رو مستقیم آپلود کن
مطمئنی رشته مهندسی نرم افزار میخوای کنکور بدی؟

نه مطمئن نیستم. نمیدونم چی شد یهو خودمو بین نخبه های نرم افزار تو این سایت دیدم Big Grin
خب دوست عزیز فایل پی دی اف این ها رو داشتم بیکار بودم وقت بذارم براشون؟ سریع آپلود میکردم دیگه.
به هرحال برای اینکه احتمالا بقیه دوستان هم سوال براشون ایجاد شده باشه توضیح میدم.
،

چون با آوا تو یه تاپیک دیگه هم پست شده بودیم ادامه بحث به این تاپیک کشیده شد.
ماجرا از این قرار بود که من اسکنر نداشتم و آوا و بقیه دوستان پیشنهاد کردند که از نرم افزار cam scannerاستفاده کنم. منظورم از عکس، همون عکس هایی بود که با موبایل از صفحات گرفتم تا اسکن بشه.. که این طوری محو دیده شد.
مجبور شدم دوباره یه سری از سوالاتی که خوب دیده نمیشن عکس معمولی بگیرم ضمیمیه کنم به فایل تا سوالایی که خونده نمیشن رو هم بقیه بتونن بخونن.
اگر می بینید براتون سخته بخونیدشون مجبور نیستید ازشون استفاده کنید. ساده ترین راه اینه یه سر بزنید مدرسان تا سوالا رو از خودشون بگیرید. Wink

دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - shr jvn - 04 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ

سلام
ممنون زحمت کشیدید

دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - red one - 06 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ

باسلام. میشه بپرسم برای ثبت نام آزمون های آزمایشی مدرسان شریف سه مرحله جامع تخفیفی نداره؟؟؟

دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - پوونه - ۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ

۵۰% اول حضوری، ۵۰% دوم اینترنتی آپلود شد و لینک دانلودشون به پست اول اضافه شد.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ)red one نوشته شده توسط:  باسلام. میشه بپرسم برای ثبت نام آزمون های آزمایشی مدرسان شریف سه مرحله جامع تخفیفی نداره؟؟؟

سلام.
اطلاع ندارم.
اگر عجله دارید با خودشون تماس بگیرید چون خودشون بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنن
اما اگر عجله ندارید جمعه هفته بعد من ازشون میپرسم و بهتون اطلاع میدم.

RE: دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - metallica.r - 08 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ

سلام
من نتونستم ۲۵ اول رو دانلود کنم میگه اینک موجود نیست
میشه باز بزارید
متشکرم

من نتونستم هیچکدومو دانلود کنم

دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - پوونه - ۰۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ)metallica.r نوشته شده توسط:  سلام
من نتونستم ۲۵ اول رو دانلود کنم میگه اینک موجود نیست
میشه باز بزارید
متشکرم

من نتونستم هیچکدومو دانلود کنم
سلام.

چرا؟! من همین الان چک کردم لینک ها مشکلی نداره. دانلود میشن.
بی زحمت یکبار دیگه امتحان کنید اگر باز دانلود نشد من در اسرع وقت دوباره آپلود میکنم.

RE: دانلود آزمون های آزمایشی مدرسان- مهندسی کامپیوتر ۹۳ (کنکور ۹۴) - metallica.r - 09 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ق.ظ

مرسی عزیزم