تالار گفتمان مانشت
نحوه وارد کردن مقالات برای ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نحوه وارد کردن مقالات برای ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد - هلیا۹۹ - ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ق.ظ

سلام دوستان
من الان میخوام بدون آزمون آزاد رو ثبت نام کنم. اما نمیدونم توی بخش وارد کردن نسخه مقالاتم چطور عمل کنم؟
یعنی فقط جا برای یه نسخه گذاشته شده! من چطور میتونم چندتا نسخه رو یکی کنم با فرمت pdf ؟؟؟؟؟
یکی بگه چطوری ۶یا ۷ مقاله رو میشه کنار هم چید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

نحوه وارد کردن مقالات برای ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد - alihasan - 01 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ

یعنی نمیشه فشرده کرد و اپلود کرد؟

نحوه وارد کردن مقالات برای ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد - alihasan - 02 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ

Combine نرم افزاری است که به راحتی شما را قادر ساخته تا به ترکیب چندین فایل پی دی اف پرداخته و یا حتی چندین صفحه از چندین فایل مختلف را ترکیب کرده و یک فایل واحد ایجاد نمایید. علاوه بر این CoolUtils PDF Combine با داشتن ظاهری بسیار ساده و ابزارها و امکانات مختلفی همچون امکان اضافه نمودن Header و Footer به صفحات، اضافه کردن تاریخ و شماره صفحه به صفحات و … می تواند جایگزین مناسبی برای انواع نرم افزارهای ویرایش اسناد پی دی اف شما باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.