تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - abji22 - 19 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ

جوابای سنجشو ازکجا بیاااااااااررررررمممممممم؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۱۹ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  جوابای سنجشو ازکجا بیاااااااااررررررمممممممم؟
سوالاشو داری مگه؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - nedamoeini20 - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ق.ظ

بچه ها من به یکی از دوستام که سنجش میره گفتم آزمون جامع هاش رو واسم بفرسته ایشالا امروز فردا میذارم اینجا استفاده کنن همه .

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 20 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ق.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ق.ظ)nedamoeini20 نوشته شده توسط:  بچه ها من به یکی از دوستام که سنجش میره گفتم آزمون جامع هاش رو واسم بفرسته ایشالا امروز فردا میذارم اینجا استفاده کنن همه .

ممنون از شما و دوستتون

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۰ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ

بچه هایی ساختمان داده سال های قبل و زدن میشه بگن عایا با قبل ۹۰ فرق کرده تیپش یا تو همون تیپ قبل از ۹۰؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - A V A - 20 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  بچه هایی ساختمان داده سال های قبل و زدن میشه بگن عایا با قبل ۹۰ فرق کرده تیپش یا تو همون تیپ قبل از ۹۰؟؟
بنظر من خیلی عوض شده داده الگو

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۰ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  بچه هایی ساختمان داده سال های قبل و زدن میشه بگن عایا با قبل ۹۰ فرق کرده تیپش یا تو همون تیپ قبل از ۹۰؟؟

سخت تر شده یا آسون؟؟؟
بیشتر رو چ مباحثی تمرکز داره؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  بچه هایی ساختمان داده سال های قبل و زدن میشه بگن عایا با قبل ۹۰ فرق کرده تیپش یا تو همون تیپ قبل از ۹۰؟؟

سخت تر شده یا آسون؟؟؟

بیشتر رو چ مباحثی تمرکز داره؟؟؟

سخت تر شده
یعنی پیچیده
باید خیلی مسلط باشی تا تحلیل کنی سوال رو
بیشتر رو درخت به نظرم

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ

تست های ساختمان و سیستم حالمو گرفت
خیلی سخته شن از ۹۰ به بعد
من تا قبل ۹۰ درصد هام بالای ۶۰ بود
اما الان ی دونه هم نمیتونم بزنم

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  تست های ساختمان و سیستم حالمو گرفت

فکر درصد نباش
فقط درسو یاد بگیر
همه همین وضع رو دارن
یه نگاه به درصدا بنداز متوجه میشی
طرف با ۲۸٪ مشترک
۲۷٪ هوش
رتبه ۴۱ هوش شده شریف قبول شده

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - Behzad TP - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ

کنکور آی تی چندمه ؟!

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tanhatarin - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ)behzadtp نوشته شده توسط:  کنکور آی تی چندمه ؟!

=
صبح ۱۶هم

پاسخ : RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  تست های ساختمان و سیستم حالمو گرفت
دیر اقدام بزدن تستای سالای اخر کردی!
منم ۲ماه پیش حال شما رو داشتم هیچ کدومو نمیتونستم حل کنم فک میکردم خیلییی سختن ولی بعد یکم بیشتر تلاش دوباره یسر بسوالا ک زدم دیدم براحتی داده ۹۳رو میشد ۳تا رو زد!پس الکی نرو تو فاز ناامیدی!اون۳تا هم ک نشد حل کنی سوالایی بود ک سنجش ی جواب داده پارسه ی جواب پورانم ی جواب!
بعدم اگ سخت باشه واسه همه سخته ابنو بدون فقط ی عده خیلیییییی خاص هستن ک واقعا قدرت تجزیه وتحلیل فوق العاده دارن و دیدساختمان داده ای و الگوریتمی قوی ایم در طول تحصیل پیدا کردن ،ی عده زیااااادیم مطمین باش هیچی هیچییییی حالیشون نیس از توهم بدترن!می مونن ی عده ک این وسط قرار دارن ک اونا هم شک نکن وقتی ی درس سخته برا همه ی این این دسته افراد سخته!
)اینا رو همه رو گفتم واسه خودمم ی دلگرمی باشه)

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - nazanin2020 - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  طرف با ۲۸٪ مشترک
۲۷٪ هوش
رتبه ۴۱ هوش شده شریف قبول شده

واقعا با این درصدا رتبه ۴۱ شدن؟ چه سالی؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  تست های ساختمان و سیستم حالمو گرفت
دیر اقدام بزدن تستای سالای اخر کردی!
منم ۲ماه پیش حال شما رو داشتم هیچ کدومو نمیتونستم حل کنم فک میکردم خیلییی سختن ولی بعد یکم بیشتر تلاش دوباره یسر بسوالا ک زدم دیدم براحتی داده ۹۳رو میشد ۳تا رو زد!پس الکی نرو تو فاز ناامیدی!اون۳تا هم ک نشد حل کنی سوالایی بود ک سنجش ی جواب داده پارسه ی جواب پورانم ی جواب!
بعدم اگ سخت باشه واسه همه سخته ابنو بدون فقط ی عده خیلیییییی خاص هستن ک واقعا قدرت تجزیه وتحلیل فوق العاده دارن و دیدساختمان داده ای و الگوریتمی قوی ایم در طول تحصیل پیدا کردن ،ی عده زیااااادیم مطمین باش هیچی هیچییییی حالیشون نیس از توهم بدترن!می مونن ی عده ک این وسط قرار دارن ک اونا هم شک نکن وقتی ی درس سخته برا همه ی این این دسته افراد سخته!
)اینا رو همه رو گفتم واسه خودمم ی دلگرمی باشه)
آره من به هوا اینکه اونا هم همین تیپ قبل رو دارن دیر رفم سراغشون
اما الانم دیر نشده
میتونم برسونم
فقط خداکنه بتونم