تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - barabox - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ

این سوالای پارسه رو امروز یخورده زخمی کردیم چرا اینطورین :|

آزمونهای سال پیش کنکور رو خیلی بهتر هضم میکنم

رفتم رو سوالای پارسه ناامید شدم اصلا

اصلا پرتن از آزمونهای سراسری :|

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - lightak - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ

سلام دوستان کسی خلاصه ای چیزی از درس زبانهای برنامه سازی داره؟؟؟؟؟ واقعا تو جمع بندی این درس گیر کردم خیلی حجیمه
ممنون میشم اگه کمکم کنید

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)lightak نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی خلاصه ای چیزی از درس زبانهای برنامه سازی داره؟؟؟؟؟ واقعا تو جمع بندی این درس گیر کردم خیلی حجیمه

ممنون میشم اگه کمکم کنید

ایمیلت رو بده من یه چیزایی دارم

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - NP-Cσмρℓєтє - ۲۵ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  این سوالای پارسه رو امروز یخورده زخمی کردیم چرا اینطورین :|

آزمونهای سال پیش کنکور رو خیلی بهتر هضم میکنم

رفتم رو سوالای پارسه ناامید شدم اصلا

اصلا پرتن از آزمونهای سراسری :|

دقیقاً منم این مشکل رو با آزمون مدرسان داشتم!
بین تستای کنکور آزمون مدرسان رو از خودم گرفتم نا امیدم کرد به کل!!!DodgyDodgy
اینا نخواستم آبکی باشه سوالاشون دیگه زیادی غلیظش کردن!DodgyDodgy

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - lightak - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ

ممنونم
Roshanak.poorsadeghi@gmail.com

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ

ی سوال کوچیک سوال طراحی الگوریتم ۹۰ الگوریتم کوله پشته رو چرا نسبت رو وزن به ارزش گرفته؟؟مگ نباید ارزش ب وزن باشه؟!!!!

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - nlp@2015 - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ

از دوستانی ک آزمون های سنجش جامع واسه رشته کامپیوترو دادن خواهش میکنم سوالات رو بذارن اینجا.خیر ببینید ایشالا

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - Ametrine - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ

سلام

میخوام یه خواهشی بکنم میدونم که توقع زیادی هست ولی اگه امکان داره نکات تمرینات clrs رو بذارید برا اونایی که وقت نکردن بخونن این کتاب رو.

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  ی سوال کوچیک سوال طراحی الگوریتم ۹۰ الگوریتم کوله پشته رو چرا نسبت رو وزن به ارزش گرفته؟؟مگ نباید ارزش ب وزن باشه؟!!!!

ارزش به وزنه که کتاب من

اصلا حسش نیست فردا آزمون بدم
برم سوالارو بگیرم برم کوه ‎Big Grin

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - nedamoeini20 - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ

سلام بچه ها من یه سوال نظریه دارم ندونستم کجا باید بپرسم میشه جواب بدید . میخواستم ببینم که زبان های حساس به متن تحت تهی بودن و متناهی بودن تصمیم پذیره من پوران میخونم میگه تحت تهی تصمیم پذیره اما پارسه میگه نیست .کدوم درسته؟؟؟؟؟

پاسخ : گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 25 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

واقعا بخاطر ی سوال خیلی کوتاه من باید هر دفعه تاپیک بزنم!
هروقت سوال اساسی بود اره میشه تاپیک زد ولی واسه سوالای شاید جوابش ی خط باشه سخته!
همش۲۰روز دیگ هس..این ۲۰روزم شما این مدت ما رو یکم تحمل کنید
[/quote]

ارزش به وزنه که کتاب من

[/quote]
پوران با وزن به ارزش حلش کرده!!!!!!!

RE: پاسخ : گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 25 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  واقعا بخاطر ی سوال خیلی کوتاه من باید هر دفعه تاپیک بزنم!
هروقت سوال اساسی بود اره میشه تاپیک زد ولی واسه سوالای شاید جوابش ی خط باشه سخته!
همش۲۰روز دیگ هس..این ۲۰روزم شما ملاحظه کنین

(۲۵ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  ی سوال کوچیک سوال طراحی الگوریتم ۹۰ الگوریتم کوله پشته رو چرا نسبت رو وزن به ارزش گرفته؟؟مگ نباید ارزش ب وزن باشه؟!!!!

ارزش به وزنه که کتاب من

اصلا حسش نیست فردا آزمون بدم
برم سوالارو بگیرم برم کوه ‎Big Grin
پوران با وزن به ارزش حلش کرده!!!!!!!

اشتباه کرده ‎Big Grin

پاسخ : گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 25 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ

میگم خیلی عجیب اومد!!!
اگ بلدین این سوال منم جواب بدین بیرحمت
مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - nazanin2020 - 25 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ

من از ششصد مساله فصل اولشو حذف کردم Big Grin

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ق.ظ

مدیر محترم میشه لینک بدی که کجا سوالمو بپرسم؟؟؟؟

میگم بچه ها میشه آزمون های آزمایشی رو بذارین تو سایت بقیه هم استفاده کنن؟؟؟
ممنون میشم اگه این کارو بکنید