تالار گفتمان مانشت
پیدا کردن دیتاست مناسب برای موضوع کار روی شبکه های اجتماعی - نسخه‌ی قابل چاپ

پیدا کردن دیتاست مناسب برای موضوع کار روی شبکه های اجتماعی - شبکه اجتماعی - ۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان ، من برای پایان نامم روی مشکل پیش بینی لینک و کاربرد آن در پیشنهاد دوست در شبکه های اجتماعی کار میکنم و توی بخشی از کارم هم از اطلاعات پروفایل کاربران و عکسهای کاربران به همراه برچسب نام افراد ظاهر شده در این عکسها استفاده کرده ام. حال مشکل بزرگی در پیدا کردن دیتاست مناسب برای انجام آزمایشات دارم ، آیا از بین دوستان کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم

RE: پیدا کردن دیتاست مناسب برای موضوع کار روی شبکه های اجتماعی - شبکه اجتماعی - ۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  سلام
به نظرم بهترین کار اینه که به مقاله هایی که در پایان نامه تون استفاده کردید(مقاله های مرتبط با کارتون)، رجوع کنید. به نویسنده ها ایمیل بزنید و ازشون بخواید که داده هاشون رو براتون بفرستن.
سلام با تشکر از راهنماییتون ، من این کار رو انجام دادم ولی متاسفانه پاسخی از نویسندگان مقاله دریافت نکردم

RE: پیدا کردن دیتاست مناسب برای موضوع کار روی شبکه های اجتماعی - sarajam - 05 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۵ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ)شبکه اجتماعی نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، من برای پایان نامم روی مشکل پیش بینی لینک و کاربرد آن در پیشنهاد دوست در شبکه های اجتماعی کار میکنم و توی بخشی از کارم هم از اطلاعات پروفایل کاربران و عکسهای کاربران به همراه برچسب نام افراد ظاهر شده در این عکسها استفاده کرده ام. حال مشکل بزرگی در پیدا کردن دیتاست مناسب برای انجام آزمایشات دارم ، آیا از بین دوستان کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم

سلام اگه ممکنه دیتا ستی که دارین برای منم بفرستید به این ایمیل
sarajam082@gmail.com