تالار گفتمان مانشت
ساختمان داده - نسخه‌ی قابل چاپ

ساختمان داده - Elham_tm - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ

سلام.کسی میدونه برای ساختمان داده از چه منبعی استفاده کنم؟پوران و پارسه رو دارم ولی توبعضی مباحث خیلی مختصر و گنگ توضیح دادن.دنبال ۱کتاب کاملتر میگردم

RE: ساختمان داده - raha_ce - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  سلام.کسی میدونه برای ساختمان داده از چه منبعی استفاده کنم؟پوران و پارسه رو دارم ولی توبعضی مباحث خیلی مختصر و گنگ توضیح دادن.دنبال ۱کتاب کاملتر میگردم

بنظرم این درس و الگوریتم با خوندن خیلی گرهشون وانمیشه و باید تست های مختلف رو بررسی کنید
یعنی دنبال تست باشید نه دنبال کتاب
البته اگه مفاهیم رو متوجه شدید بهتره برید دنبال ۶۰۰ مسئله

RE: ساختمان داده - mostafa2012 - 17 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  سلام.کسی میدونه برای ساختمان داده از چه منبعی استفاده کنم؟پوران و پارسه رو دارم ولی توبعضی مباحث خیلی مختصر و گنگ توضیح دادن.دنبال ۱کتاب کاملتر میگردم

به نظر من اگر میخوای خیلی ساده توضیح بده و راحت تر بفهمید برید سراغ مدرسان ..... البته وقتی این رو خوندی میتوانید با کتابای دیگه مباحث مختلف رو از دید های متفاوت تحلیل کنید...

راستی من زیاد پوران را ندیدم ولی یکی از دوستام که داشت میگفت خیلی کتاب خوبیه همه چیش خلاصه و جمع و جور است...

البته میگم من پوران رو کاملا ندیدم ولی خب مدرسان به نظرم آسون تر توضیح داده....

موفق وموید!

RE: ساختمان داده - Elham_tm - 17 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ

پوران خیلی کتاب خوبیه ولی مشکل این جورکتابها این که همه چیزوخیلی مختصرگفتن.دنبال۱کتابم که همه چیزو راحت توضیح داده باشه.۱منبع جامع

RE: ساختمان داده - itplus - 18 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  پوران خیلی کتاب خوبیه ولی مشکل این جورکتابها این که همه چیزوخیلی مختصرگفتن.دنبال۱کتابم که همه چیزو راحت توضیح داده باشه.۱منبع جامع
پیشنهاد می کنم یه سری به این لینک بزنی. ویدیوهای تدریس درس ساختمان داده دانشگاه شریف هست که اگه وقت داشته باشی همشو نگاه کنی خیلی خوب و جامع توضیح داده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: ساختمان داده - Elham_tm - 18 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ق.ظ

ممنون[SMILING FACE WITH SMILING EYES]