تالار گفتمان مانشت
درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - Milestone - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ ب.ظ

سلام
کتاب‌های هوش راهیان و پوران من چاپشون جدید نیست. اگه برای کسی مقدور هست، لطفا صفحات مربوط به ضمیمه سوالات کنکورهای یکی دو سال اخیر رو آپلود کنه؛ بیشتر مد نظرم گرایش هوش مصنوعی (مهندسی کامپیوتر) هست؛ مرسی

RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - shamim_70 - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ

سلام
راهیان چاپ جدیدش سوالای ۹۳رو فصل به فصل تفکیک کرده!!!!

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - mrf - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ

خوب بفرستید چندتاسوال بیشتر نیست که

پاسخ : RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - shamim_70 - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  خوب بفرستید چندتاسوال بیشتر نیست که
منظورتون منم؟؟
پاسخنامه شو میخواین؟

RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - shamim_70 - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۵۲ ب.ظ

دوست عزیز من نگفتم نمیزارم!!!
من براشون فقط توضیح دادم ک ب چ شکل هست!
تا چند مین دیگه میزارم

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - Hamzeh.S - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ

من مال فناوری اطلاعات روداشتم گذاشتم.امیدوارم کمک کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - mrf - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ

مهندسی و هم آپ کنید کامل میشه

پاسخ : درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - shamim_70 - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ

منم فک کردم ای تی میوخواینک۶ساعت عکس گرفتم |:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - Hamzeh.S - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ

اینم سوالات مهندسی کامپیوتر۹۳/ببخشید فکرمی کردم فناوری اطلاعات رومی خواستین

RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - mrf - 18 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ

سوال ۱۱۷ هوش مصنوعی که درخت شانس است پاسخ ندارد....

RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - Hamzeh.S - 18 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۷ هوش مصنوعی که درخت شانس است پاسخ ندارد....

ازهمه عذرخواهی می کنم.باعجله عکس گرفتم جا افتاد.اصلاح شد.

RE: درخواست آپلود ضمیمه سوالات کنکور کتاب هوش مصنوعی راهیان یا پوران - mrf - 18 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ

تنکس خیلی / سوالات معماری کامپیوتر کسی غیر از پوران داره پاسخ ۹۳ ؟ تشکر