تالار گفتمان مانشت
فصل نرمالسازی مهندسی آی تی ۸۸ - نسخه‌ی قابل چاپ

فصل نرمالسازی مهندسی آی تی ۸۸ - so@ - 18 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان خسته نباشید
من داخل این سوال ب دو گانگی رسیدم جزوه آقای ابراهیمی مقدم گفتن چواب گزینه ۳ و کتاب آقای مقسمی گفتن جواب گزینه حالا کدوم گزینه درسته ۱ یا دو Huh

عکس جزوه آقای ابراهیمی مقدم و سوال :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببخشید عکس کتاب اقای مقسمی برعکس آپ میشه هر چی برعکسش میکنم بازم آپلودش این شکلیه، زحمت برعکس کردنش با خودتونSmileSmile به بزرگی خودتون ببخشیدRolleyesRolleyes

پیشاپیش سپاسگذارم

RE: فصل نرمالسازی مهندسی آی تی ۸۸ - explorer - 18 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید
من داخل این سوال ب دو گانگی رسیدم جزوه آقای ابراهیمی مقدم گفتن چواب گزینه ۳ و کتاب آقای مقسمی گفتن جواب گزینه حالا کدوم گزینه درسته ۱ یا دو Huh

ببخشید عکس کتاب اقای مقسمی برعکس آپ میشه هر چی برعکسش میکنم بازم آپلودش این شکلیه، زحمت برعکس کردنش با خودتونSmileSmile به بزرگی خودتون ببخشیدRolleyesRolleyes

پیشاپیش سپاسگذارم

پاسخ سنجش گزینه ۱ (رعایت شرط Noneless join)
طبق معمول ابهام در سوال هست و این دیگه بستگی به شانس شما داره که اگه توی کنکور همچین سوالی بدن ، طراحان محترم کدوم گزینه رو به عنوان جواب اعلام کنن.
اتفاقی که پارسال واسه ۱ سوال مشترک و فک کنم ۳ سوال تخصصی و ۱ سوال معماری افتاد

RE: فصل نرمالسازی مهندسی آی تی ۸۸ - so@ - 18 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید

پیشاپیش سپاسگذارم

پاسخ سنجش گزینه ۱ (رعایت شرط Noneless join)
طبق معمول ابهام در سوال هست و این دیگه بستگی به شانس شما داره که اگه توی کنکور همچین سوالی بدن ، طراحان محترم کدوم گزینه رو به عنوان جواب اعلام کنن.
اتفاقی که پارسال واسه ۱ سوال مشترک و فک کنم ۳ سوال تخصصی و ۱ سوال معماری افتاد

ممنون از پاسختون
گزینه یک از معیارای نرمالسازی دیگه ؟؟؟درست میگم ؟؟
ای بابا از دست این طراحا سر مو باید ب دیوار بکوبم SadSad

RE: فصل نرمالسازی مهندسی آی تی ۸۸ - explorer - 18 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون
صورت سوال گفته "طراحی" حرفی از نرمالسازی نزده

RE: فصل نرمالسازی مهندسی آی تی ۸۸ - so@ - 18 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون
صورت سوال گفته "طراحی" حرفی از نرمالسازی نزده

این سوال هم گزینه ۱ هم گزینه ۳ درست گزینه یک و سه برای وقتی ک ما بخایم نرمالسازی کنیم ؟
ممنون