تالار گفتمان مانشت
امتحان الگوریتم های موازی دکتر قلی زاده آزاد قزوین ۲۴ دی ۱۳۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

امتحان الگوریتم های موازی دکتر قلی زاده آزاد قزوین ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ

درخواست سوالات امتحان الگوریتم های موازی دکتر قلی زاده از بچه های آزاد قزوین که ۲۴ دی امتحان داشتند . لطفا اگه سئولات رو میدونید بذارید. من دانشجوی تهران شمالم و ۲۹ دی امتحان دارم

با تشکر

امتحان الگوریتم های موازی دکتر قلی زاده آزاد قزوین ۲۴ دی ۱۳۹۳ - hasti7 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ

دوستان عزیزی که امتحان الگوریتم موازی با استاد قلی زاده داشتند امکانش هست نمونه سوالاش رو بفرمایند.

RE: امتحان الگوریتم های موازی دکتر قلی زاده آزاد قزوین ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

یعنی کسی اینجا نیست که تو دانشگاه آزاد قزوین درس بخوته.
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

RE: امتحان الگوریتم های موازی دکتر قلی زاده آزاد قزوین ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ

استاد با دانشی هست و یه سر و گردن از استاد های دیگه دانشگاه آزاد بالاتره . البته من شنیدم تو شریف هم درس میده. در مورد درسش هم از لحاظ عملی به درد نمی خوره فقط در صورتیکه بعضی جاها بخواهید یک الگوریتمی رو شبیه سازی کنید و یک الگوریتم بهینه تر با مرتبه ی زمانی پایین تر بدست بیارید بدرد می خوره

RE: امتحان الگوریتم های موازی دکتر قلی زاده آزاد قزوین ۲۴ دی ۱۳۹۳ - sarab687 - 05 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان، من این ترم میخام این درسو با استاد قلی زاده بردارم، رشتم هم آی تی هست، چطور درسیه؟ سخته؟ امتحان استاد و نمره ها چطور بود؟ میشه راهنماااایی کنید؟ConfusedConfused

RE: امتحان الگوریتم های موازی دکتر قلی زاده آزاد قزوین ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)sarab687 نوشته شده توسط:  سلام دوستان، من این ترم میخام این درسو با استاد قلی زاده بردارم، رشتم هم آی تی هست، چطور درسیه؟ سخته؟ امتحان استاد و نمره ها چطور بود؟ میشه راهنماااایی کنید؟ConfusedConfused
استادش خوبه . درسشم بستگی به خودتون داره .به نظر من نه زیاد سخته نه زیاد آسون. امتحانش رو راحت می گیره. نمره هاش هم هنوز نیومده که اظهار نظر کنم

امتحان الگوریتم های موازی دکتر قلی زاده آزاد قزوین ۲۴ دی ۱۳۹۳ - mahshidq - 11 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ

بچه ها جواب تمرین هایی که استاد طول ترم میده رو دارین؟