تالار گفتمان مانشت
فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل برای چه کسانی است؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل برای چه کسانی است؟ - kharazmy - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ

آیا کسی که در مقطع کارشناسی پیوسته در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل نشده، یعنی به جای پنج سال در شش سال فارغ التحصیل شده است، می تواند از فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل استفاده کند؟

فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل برای چه کسانی است؟ - f4rib0rz - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ

اگه تعداد ترم ها بیشتر از سنوات باشه فکر نکنم، برای اینکه خیالت راحت باشه برو پلیس +۱۰ سوال کن

RE: فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل برای چه کسانی است؟ - pooyaa - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  آیا کسی که در مقطع کارشناسی پیوسته در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل نشده، یعنی به جای پنج سال در شش سال فارغ التحصیل شده است، می تواند از فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل استفاده کند؟

سلام
چنانچه قانونی تحصیل کرده باشید تا یکسال بعداز فارغ التحصیلی وقت دارید(تعداد ترم مهم نیست...)
برای اطمینان برید نظام وظیفه
قبلش در فرومهای همسایه! اطلاعاتتون رو کاملتر کنید چون ممکنه بگن خیر درحالی که اینطور نیست!!

موفق باشید

فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل برای چه کسانی است؟ - faza - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ق.ظ

فکر میکنم آره

RE: فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل برای چه کسانی است؟ - kharazmy - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  آیا کسی که در مقطع کارشناسی پیوسته در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل نشده، یعنی به جای پنج سال در شش سال فارغ التحصیل شده است، می تواند از فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل استفاده کند؟

سلام
چنانچه قانونی تحصیل کرده باشید تا یکسال بعداز فارغ التحصیلی وقت دارید(تعداد ترم مهم نیست...)
برای اطمینان برید نظام وظیفه
قبلش در فرومهای همسایه! اطلاعاتتون رو کاملتر کنید چون ممکنه بگن خیر درحالی که اینطور نیست!!

موفق باشید
منظورتون کدوم فروم هاست؟

فرصت یکساله پس از فراغت از تحصیل برای چه کسانی است؟ - masoudkhan - 24 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ق.ظ

هیچ مشکلی نیست
یکسال فرصت دارید من رفتم نظام وظیفه و از اونجا پرسیدم تا بعدا مشکلی نباشه
شما هم برو نظام وظیفه نامه دانشگاه رو بده بهشون بزنن تو سیستم و بهت بگن تا کی وقت داری
اینجوری مطمئن تره