تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی علوم کامپیوتری های مانشت در کنکور ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
نتایج نهایی علوم کامپیوتری های مانشت در کنکور ۹۰ - ف.ش - ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۱۵ ب.ظ

سلام دوستان لطفا رتبه/دانشگاه قبولی/روزانه یا شبانه یا مجازی

ضمن تبریک به مناسبت عید فطر و قبولی دوستان.

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - delta - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ب.ظ

افاق جان من اینقدر حالم بد بود که یادم رفت جدا بهتون تبریک بگم .مبارک باشه موفق باشید
رتبه:۹۹
دانشگاه:یزد
روزانه

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - somayeh kashefi - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۰ ب.ظ

از علوم کامپیوتریها کسی نیست رتبه و شهر قبولی رو بزنه ؟من که با ۲۳۰ همه شبانه‌ها رو زده بودم ولی مجازی شهید بهشتی قبول شدم

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - grayman - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ

۳۷۱- دانشگاه شهید بهشتی - مجازی

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - salahi154 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ

رتبه ۱۵۴
محل قبولی‌: روزانه مهندسی دانش تربیت معلم تهران (محل تحصیل کرج)
و دوستم ۲۰۱ بود که روزانه زاهدان قبول شده

RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - parimehraban - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)salahi154 نوشته شده توسط:  رتبه ۱۵۴
محل قبولی‌: روزانه مهندسی دانش تربیت معلم تهران (محل تحصیل کرج)
و دوستم ۲۰۱ بود که روزانه زاهدان قبول شده

سلام تبریک میگم .دوستتون امسال با ۲۰۱ روزانه زاهدان قبول شده ؟

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - salahi154 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ

بله.همین امسال با ۲۰۱ روزانه زاهدان

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - HighVoltage - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ

سلام خدمت دوستان منم با کارنامه غیر قابل باوری مواجه شدم که پس از اعتراض احتمالا رتبم تغییر کرده یکی از درصد هام منفی ۳۳ درصد بود که من با توجه به یاداشت کردن درصد طبق محاسبه خودم ۴۸ درصد بود ولی باز هم فکر نکنم درصد رو درست حساب کرده باشند و پیگیر هستم ولی چون نه آشنایی دارم نه هیچی دستم فعلا به جایی بند نیست شاید برم تهران.
فعلا واحد بین الملل دانشگاه چابهار قبول شدم نمیدونم برم یا نه کسی اطلاعاتی داره لطف ارسال کنه از سطح علمی تا وضعیت شهر چابهار شهریه و ....

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - mehrdel2002 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ

بچه‌ها من با رتبه ۸۰ و سهمیه شاگرد اولی سیستمهای هوشمند امیر کبیر قبول شدم.روزانه.
همون انتخاب اول..راستش الان نمیدونم کار درستی کردم شریفو زودتر نزدم یا نه...یا سیستمهای کامپیوتری رو.
نمیدونم ولی حس بدی دارم..
اون موقع فک نمیکردم قبول شم .کاش کارنامه نهایی بیاد و من نه شریفو آورده باشم نه سیستمهای کامپیوتریو تا خیالم راحت شه..
ولی اگه یکیشو آورده باشم...
ببخشید یادم رفت..به همه بچه های علوم کامپیوتر بخصوص دوستای خوبم آفاق و دلتا قبولیشونو تبریک میگم.

RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - delta - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من با رتبه ۸۰ و سهمیه شاگرد اولی سیستمهای هوشمند امیر کبیر قبول شدم.روزانه.
همون انتخاب اول..راستش الان نمیدونم کار درستی کردم شریفو زودتر نزدم یا نه...یا سیستمهای کامپیوتری رو.
نمیدونم ولی حس بدی دارم..
اون موقع فک نمیکردم قبول شم .کاش کارنامه نهایی بیاد و من نه شریفو آورده باشم نه سیستمهای کامپیوتریو تا خیالم راحت شه..
ولی اگه یکیشو آورده باشم...
ببخشید یادم رفت..به همه بچه های علوم کامپیوتر بخصوص دوستای خوبم آفاق و دلتا قبولیشونو تبریک میگم.

بازم بهتون تبریک میگم دوست عزیز شما ۱۰۰% دانشگاه شریف هم قبول شدید یکی از کاربرا گفتن که دوستشون با رتبه ۱۰۳ با سهمیه شاگرد اولی شریف قبول شده پس شما که دیگه قطعیه سیستم های کامپیوتری که بعد از سیستم های هوشمند پر میشه اونم قبول شدی اگه بخوای میتونی جابه جا کنی چون خودمم دنبالش بودم پیگیری که کردم یه کم سخت باید موافقت دو دانشگاه را بدست بیارید بعد انگار باید یه ترم بگذرونی خلاصه میدونم دردسر داره بعدم هم دانشگاهت هم گرایشت که خیلی خوبه مطمئن باش پشیمون نمیشی بهتر از یزد کهBig Grin

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - پشتکار - ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ

آفاق خانم شما کجا قبول شدید؟

RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - delta - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  آفاق خانم شما کجا قبول شدید؟

با اجازه افاق خانم ایشون شهید بهشتی قبول شدن.ببخشید افاق جان من جاتون گفتماTongue
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان منم با کارنامه غیر قابل باوری مواجه شدم که پس از اعتراض احتمالا رتبم تغییر کرده یکی از درصد هام منفی ۳۳ درصد بود که من با توجه به یاداشت کردن درصد طبق محاسبه خودم ۴۸ درصد بود ولی باز هم فکر نکنم درصد رو درست حساب کرده باشند و پیگیر هستم ولی چون نه آشنایی دارم نه هیچی دستم فعلا به جایی بند نیست شاید برم تهران.
فعلا واحد بین الملل دانشگاه چابهار قبول شدم نمیدونم برم یا نه کسی اطلاعاتی داره لطف ارسال کنه از سطح علمی تا وضعیت شهر چابهار شهریه و ....

خیلی خوب میفهمم چه حالی دارید حتما پیگیرش باش ان شاا...که درست بشه به سایتشون سر زدی به نظر بد نمیاد اگه مشکل هزینه نداری و نمیتونی دوباره بخونی برو ولی اگه میتونی یه بار دیگه بخون ان شاا... جای بهتر قبول بشی

RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - fatima1537 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان منم با کارنامه غیر قابل باوری مواجه شدم که پس از اعتراض احتمالا رتبم تغییر کرده یکی از درصد هام منفی ۳۳ درصد بود که من با توجه به یاداشت کردن درصد طبق محاسبه خودم ۴۸ درصد بود ولی باز هم فکر نکنم درصد رو درست حساب کرده باشند و پیگیر هستم ولی چون نه آشنایی دارم نه هیچی دستم فعلا به جایی بند نیست شاید برم تهران.
ببخشید میشه حدوداً رتبه تون رو بگید؟چون من هم زیاد رتبه خوبی کسب نکردم و میخوام بدونم تا چه رتبه ای قبول شدند.

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - HighVoltage - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ

من حدود ۶۵۰ بودم که البته با تغییر اون درصد -۳۳ به حداقل ۴۰ تا ۲۰ رتبم باید حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میومد پایین ولی نمیدونم تغییر کرده یا نه‌، احتمال ۹۰% با همون ۶۵۰ قبول شدم چون دوستم هم با حدود ۶۷۰ همین بین المللی رو قبول شده.

نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰ - mehrdel2002 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم....
راستی دلتا جان شما چطوری با۹۹ یزد قبول شدی آخه؟تبریز و زنجان رو بالای یزد زدین؟یعنی واقعا نیاوردینشون؟

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  من حدود ۶۵۰ بودم که البته با تغییر اون درصد -۳۳ به حداقل ۴۰ تا ۲۰ رتبم باید حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میومد پایین ولی نمیدونم تغییر کرده یا نه‌، احتمال ۹۰% با همون ۶۵۰ قبول شدم چون دوستم هم با حدود ۶۷۰ همین بین المللی رو قبول شده.
صد در صد تغییر نکرده....
حالا واقعا نمیشه کاری کرد؟