تالار گفتمان مانشت
درصدهاتون چقدر تخمین می زنید؟(علوم کامپیوتر و مهندسی دانش فقط) - نسخه‌ی قابل چاپ

درصدهاتون چقدر تخمین می زنید؟(علوم کامپیوتر و مهندسی دانش فقط) - omid93 - 23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ

سلام
در رشته علوم یا دانش در کنکور سراسری ۹۴ درصدهاتون را چقدر تخمین می زنید و با این درصد کجا احتمال می دهید قبول شوید؟

RE: درصدهاتون چقدر تخمین می زنید؟(علوم کامپیوتر و مهندسی دانش فقط) - Adelk - 24 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ

زبان ۲۸ تا زدم که امیدوارم حد اقل ۶۰ درصد بشه برام چون ریسکی زدم.
مشترک ۳۳ تا زدم که خوش بینانه ۳۰تا درست میشه ۶۴ درصد
اختصاصی ۲۲ تا زدم که خوشبینانه ۱۹ تا درست میشه ۳۰ درصد
که در کل میانگین درصدهام میشه ۴۶ درصد، مقایسه کنیم با رتبه های پارسال ظاهرا زیر بیست میشم. که البته مقایسه شاید درست نباشه چون پارسال اولین سال تغییرات سرفصلها بوده فکر کنم. با این تفاسیر و خوش بینانه امیدوارم شریق قبول شم

درصدهاتون چقدر تخمین می زنید؟(علوم کامپیوتر و مهندسی دانش فقط) - omid93 - 25 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ

برای مهندسی دانش
فکر کنم زبان ۳۰ درصد
پایه ۲۰ درصد
و تخصصی ۲۵ درصد(تحقیق در عملیات و ساختمان و نظریه)

امتیاز ۱۹۰ ولی احتمال دارد درصدهام کمتر یا بیشتر گفته باشم (چون ی مدرک ارشد آی تی دارم یک هفته بیشتر برای علوم کامپیوتر نخواندم)

درصدهاتون چقدر تخمین می زنید؟(علوم کامپیوتر و مهندسی دانش فقط) - zarch - 25 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ

شما با مدرک ارشد دوباره امتحان دادیدین؟
هدف چی بود؟ بهتر نبود وقتش رو دکتری صرف میکردین و ...؟
برای مهندسی دانش چه درصدهایی لازم است؟

RE: درصدهاتون چقدر تخمین می زنید؟(علوم کامپیوتر و مهندسی دانش فقط) - omid93 - 25 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ق.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ)zarch نوشته شده توسط:  شما با مدرک ارشد دوباره امتحان دادیدین؟
هدف چی بود؟ بهتر نبود وقتش رو دکتری صرف میکردین و ...؟
برای مهندسی دانش چه درصدهایی لازم است؟
؟ExclamationExclamationExclamationExclamation